Menzes hneď po šestonedelí. Máte podobnú skúsenosť?

funilieta
15. mar 2008

ahojte, no stala sa mi taka vec a som z toho vyplasena. pred par dnami mala moja mala 6 tyzdnov a predstavte si ze krvacam od vcera, normalne mam pocit ze je to menzes. A to ju KOJIM, preboha, vsade citam,ze menzes nieje pocas kojenia a ja krvacam, nechapem. Bola som u gyn na kontrolu pred par dnami a povedala ze sa jej tam nieco nevidi tak mi vzala vyter a mam prist po Velkej noci na ultrazvuk, tak neviem ci som ok. Nema niekto s predcasnou menstruaciou podobnu skusenost?Dakujem

beranek
2. apr 2008

Ahoj, taky jsem dostala MS ihned po šestinedělí, vlastně hned první den po něm 😉

vroni
2. apr 2008

Ja som tiež schytala mrchu hneď po šestonedelí. A keď som sa "sťažovala" gynekologičke, tak len prevrátila očami, že ako a čo má byť, že je to u spústy žien tak a že fáma, že kojace matky nemajú menstruáciu je presne taký istý blud, ako že pri kojení nemože žena otehotnieť. Nasadila mi antikoncepciu a ďalšia mrcha prišla až o šesť mesiacov.... 🙄 🙄 🙄

krajcoanka
2. apr 2008

😀 😀 😀 , no my sme asi dôkaz toho, že sa to naozaj stáva! 😉

mtsl
3. apr 2008

tiež sa pridávam, ms prišla presne po 600nedelí - doky povedal že je to ok aj keď ho to trochu prekvapilo, ďalšia po 3 týždňoch a teraz čakám čo bude ďalej 😖

beyonce11
29. máj 2013

Aj ja som dostala menzes na 6den po sestonedeli,doktorka povedala ze je to normalne,ze jeden mesiac mozem mat a druhy zase nie aj ked kojim.

mokon
29. máj 2013

po oboch pôrodoch hneď po šestonedelí, potom pravidelne každý mesiac, napriek 15 mesačnému dojčeniu

blahova_andrea
29. máj 2013

já také dostala MS na den přesně po šestinedělí. doufala jsem, že si užiju víc klidu. ale je fakt, že jsem nekojila. ale to taky není záruka. každopádně se mi po porodu zkrátil cyklus ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre