Menzes po pôrode

dadka246
12. nov 2012

Ahojte babenky kedy ste dostali prvy menzes po porode? Ja som uz po dva mesiace a stale nic... Ale kojim... tak som pocula, ze ked kojim ani nemusim dostat???

enya00
12. nov 2012

@dadka246 ja som nemala 10 mesiacov takze v pohode 🙂

kinka555
12. nov 2012

@dadka246 vôbec sa nemusis stresovat a bud rada ze si nedostala 😉 aspon si od neho este oddychnes... ja som kojila a kramy som dostala skoro az po roku, aj to az po 3.vyvolavacke kedze sme chceli druhe mimi 🙂 niektora dostane hned a niektora az ked prestane s dojcenim

davido
12. nov 2012

je to veľmi individuálne ,ja som dostala menzes mesiac po pôrode pri prvom aj druhom dieťati a to som tiež kojila a potom pri kojení ma to aj dosť bolelo , sestra dostala až rok a pol po pôrode ,no každá to má inak 🙂 🙂 😉

jankaferancova
12. nov 2012

@dadka246 Ahoj ja som dostala MC po 7 mesiacoch,stale kojim a maly ma 21 mes. Kazda zena je ina,takze sa neboj nic sa nedeje 😉

angua27
12. nov 2012

ako píšu dievčatá, je to ok. niektorá nedostane menzes počas celej doby, kým kojí, iná hneď po pôrode, ďalšie tak medzi. ja som dostala mesiac po skončení šestonedelia. a odvtedy pravidelne, aj keď som kojila 13 mesiacov. 😉

veronikasa
12. nov 2012

moja dcéra má 17 mesiacov, kojím ju a cyklus sa mi ešte nevrátil a inak mi ani nechýba 😀

lucki
12. nov 2012

Ja som pocas kojenia nemala ani pri jednom. Vyuzijem toto vsak na otazku: Malu som prestala kojit pred mesiacom a stale nic. Je nejaka doba, dokedy by som M asi mala dostat? Nie, ze by mi chybala, len som zvedava, aby bolo vsetko OK 😵

dadka246
autor
12. nov 2012

@enya00
@kinka555
@davido
@jankaferancova
@angua27
@veronikasa
@lucki
dievcence dakujem za odpovede... takze to nie je cosi nezvycajne 🙂... nemusim sa teda nicoho obavat 🙂... len tu je dalsia moznost, ze pocas toho ked nemam menzes mozem zostat znovu tehotna??

enya00
12. nov 2012

@dadka246 mozes no nemusis 🙂

kinka555
12. nov 2012

@lucki môzes mat este velku hladinu hormonov v tele

@dadka246 tehotna môzes ostat, aj ked ta sanca je nizsia...daj si predpisat u svojho gyn. antiku Azaliu, ta sa moze uzivat aj ked kojis

dadka246
autor
12. nov 2012

@enya00 no jedno z toho to urcite bude 😀 jedine si to potvrdit alebo vyvratit testom

dadka246
autor
12. nov 2012

@kinka555 ja som si chcela dat predpisal, ale doktor mi povedal, ze mi neodporucuju uzivat antiku ked kojim... ale nespomenul mi ziadnu co sa moze uzivat pocas dojcenia... musim sa ist na to spytat...

kinka555
12. nov 2012

@dadka246 urcite sa spytaj, vela zien ju uziva. Nema ziadny vplyv na mliecko...poznam len Azaliu, ale mozno je aj viac druhov

medinila
12. nov 2012

@dadka246 aj ja som uzivala antiko ked som kojila(10mes).Myslim ze to bola uz spominana Azalia.

medinila
12. nov 2012

@lucki ja som dostala menzes cca 1,5 mesiaca po kojeni,az som mala obavu ci zasa nie som tehu

ockayova
12. nov 2012

jasom dostala prvý menzes po pôrode až za 8 mesiacov... kojila som a nebrala som žiadne lieky, ani nič, niekomu vraj príde ešte neskôr

lubkka
12. nov 2012

Ja so dostala menzes až po roku a teraz zase nič ale že je to vporiadku ked stále kojím.....

madlei
12. nov 2012

ja kojim, mala ma 10 mesiacov a este som nemala

nicky07
12. nov 2012

No ja som dostala hneď po šestronedelí pri oboch deťoch. teraz som si dala hned predpisať antiko - spomínanú Azaliu a na kontrole po šestonedelí ma dr presviedčala že mám nízku sliznicu určite ešte mesštruacia nehrozí. A ked budem brať Azaliu tak to tiež oddiali. Kojím každé 2 hodiny lebo maličký je neskutočný hladoš... A necelé 2 mesiace po pôrode ( týžden po kontrole u mojej gynekologičky) som dostala. A teda poriadne silnú a trvala 13dní. každá asi inak. ja hned ako bolo možné a preto to riešim antikoncepciou...

jankaferancova
12. nov 2012

@dadka246 jasne kludne sa moze stat,ze otehotnies...ak uz neplanujete dalsie babo porieste nejaku antikoncepciu 😉

ruthke
12. nov 2012

Je to velmi individualne, dcerka ma 21 mesiacov a stale nic...a stale kojime.

dadka246
autor
12. nov 2012

@jankaferancova no momentalne neplanujeme,takze isto behnem k dr nech mi ju predpise...

evusiak
12. nov 2012

Ja som dostala hneď po šestonedelí. Mávam pravidelne ako hodinky a to napriek tomu, že kojím už 9 mesiacov.

janagavalcova
12. nov 2012

ja som pri dcérke dostala hneď po šestonedelí a teraz pri druhom synčekovi som ešte nedostala a malý má dva a pol mesiaca. ale vôbec my nechýba🙂))

suuzi
12. nov 2012
Používateľ suuzi je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od suuzi.

nam porodna asistentka na kurye vravela, ze to ze nemas menzes neznamena, ze nemas ovulaciu - inymi slovami kludne aj pol roka po porode nemusis mat menzes, ale ovulovat kludne mozes po stestonedeli

euka210
13. nov 2012

je to individualne, ale ked ekologicky dojcis, tak v podstate prvych 6m je na 99% neplodnost. Ja som dostala po 8m a co poznam take dojciace maminy, tak dostali tiez az daleko po pol roku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre