Môžem mať menštruáciu tak rýchlo po pôrode?

happy8051
25. nov 2010

dnes som presne 6 tyzdnov po porode... poporodne krvacanie trvalo len nieco vyse dvoch tyzdnov potom sa stratilo uplne. dnes sa objavilo slabe krvacanie bez bolesti. moze to byt uz menstruacia??? dcerku kojim tak som dufala ze mi mrcha da aspon nejaky cas pokoj... myslite ze ju mozem mat tak rychlo po porode?

sssimi
25. nov 2010

Bohužiaľ ano. Podľa toho čo píšeš je to normálna menštruácia. Ono je to strašne individuálne. Ja som kojila a mala som pokoj 8 mesiacov (kojila som 13,5 mesiaca).

aknaj
25. nov 2010

Asi to tak bude ☹
Ja som pri oboch deťoch dostala menzes mesiac po ukončení 600nedelia. Žiadna pauza. Presne ako pred tehotenstvom. A obe deti som kojila
😝 😝 😝

sofiaella
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamkaivka
25. nov 2010

po l. a ll. pôrode som dostala menzes po 6-tych týždňoch po pôrode
lll. pôrod keď mala dcérka 8 mesiacov
lV. pôrod keď mala dcérka 10 mesiacov
V. pôrod keď mala dcérka 9 mesiacov
Vl. pôrod ešte uvidíme / zatiaľ má malý len 7 mesiacov/

kubko
25. nov 2010

mamka ivka wau blahozelam k syncekovi tomu hovorim trpezlivost pri skusani, krasne....
a k teme u mna po oboch porodoch priblizne po skonceni sestonedelia

dahra
26. nov 2010

Ja som dostala menzes presne 7t po porode (v sobotu som rodila a v sobotu o 7t dosiel), odvtedy mi chodi pravidelne. Tiez som sa tesila na obdobie bez ☹ a figu....

aktak
26. nov 2010

ja som po KAZDOM porode dostala menzes po 6 tyzdnoch, bolesti pridu postupne, odvtedy mam MS pravidelne 🤐

akika722
27. nov 2010

môj krpec ma skoro 4 mesiace a aj napriek tomu že kojim menzes mam normalne 😖

zuan
27. nov 2010

tiez som dostala menzes hned, este ani seststonedelie mi poriadne neskoncilo. kojila som pravidelne, aj odsavala stale, mliecka som mala velmi vela a aj tak prisla 😉

usiko
14. dec 2010

no, nekojim a dostala som 6 yzdnov po cisaraku.....

miskap
3. jan 2011

Aj mne sa vrátila menštruácia hneď po ukončení šestonedelia. Dojčila som tiež skoro stále, aj v noci niekoľkokrát. Závidela som žienkam, ktoré nemali menzes aj niekoľko mesiacov, Aspoň vidím, že nie som sama.

etnicka
4. jan 2011

ja som dostala menstruaciu, ked mal moj syncek 4 mesiace a odvtedy nic. Teraz ma 21 mesiacov, kojim ho na poziadanie.

kvetinqa
4. jan 2011

ja som dostala menstruaciu hned po ukonceni sestonedelia. nekojim a mala som sekciu

tea333
4. jan 2011

My sme plne dojceni, ms som dostala asi ked mal maly 2,5 mesiaca, potom nic 😕

tatiana1985
4. jan 2011

ja som kojila 6 mesiacov .... a menstruaciu som dostala az ked mala malá 9 mes......

babatko88
4. jan 2011

ja som prestala kojiť pred dvomi mesiacmi, menzes som nedostala, bola som na injekciu, po 4 dňoch som mala menzes, no teda dúfam, lebo trval len večer, druhý deň málinko a potom už nič, tak čakám na další, ak nepríde, zase doktorovi

firstbaby
4. jan 2011

ja som necakane dostala ked mala malicka 5 mesiacov a to ju doteraz dojcim, menstruujem uz 4- krat od porodu a chodi mrcha pravidelne... 🙂

trik
6. jan 2011

presne (+1 den) po 12 mesiacoch (dojcila som 11 mes.)

suzieqiu
6. jan 2011

ja som mala podobne,slabe krvacanie hned po sestonedeli a potom pol roka bez menstruacie. tak ti prajem,nech si tiez taky pripad 😀

zuzkina
29. nov 2012

Ja som teraz v sobotu skoncila 6nedelie a hned v utorok mi zacala slaba menstruacia.Nastvalo ma to velmi pretoze pred dvomi rokmi sa mi to stalo aj pri synovi a tak som dufala ze si aspon par mesiacov od nej oddychnem.Zavidim zenam co koja a nemaju menzes niekolko mesiacov.Maleho som kojila 20 mesiacov az som ho musela odstavit .malu kojim tiez tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre