Na čo je potrebné v pôrodnici nahlásiť meno a adresu pediatra?

hanam
13. aug 2009

Naco je potrebne v porodnici nahlasit meno a adresu pediatra?

lubina
13. aug 2009

Pretoze v porodnici sa robi test krvi z paticky dietatka a vysledok sa zasiela pediatrovi 😉

hanam
autor
13. aug 2009

To je test na co? A preco sa vysledok nezapisuje do tych papierov ktore sa z porodnice odovzdavaju pediatrovi?

katy2
13. aug 2009

lebo tie vysledky su az vtedy, ked ste s dietatkom doma... myslim, ze do 3 tyzdnov....

bodka13
13. aug 2009

u nás aj preto,že pediatričke nahlásia kedy ide bábo domov a ona príde domov na návštevu(aby si s takým drobuliatkom nečakala v plnej čakárni) a potom už ideš ty na poradňu 😉 (ale to už má bábo 4 až 5 týždňov)

katy2
13. aug 2009

ja som pediatricke volala hned, ako sme prisli domov a na druhy den rano bola u nas... Keby to posielali z nemocky, nestihla by to tak skoro.... 😉

bodka13
13. aug 2009

🙂 neviem ako to je 😀 😀 😀 ...ale mne sa stalo pri prvom synovi (nar.2000) že som v pôrodnici nahlásila pediatričku ktorú sme si vybavili a zrejme tam mali nejakú aktívnu sestru alebo administratívnu silu a zahlásila narodenie dieťaťa aj doktorke podľa obvodu....z nemocky som prišla okolo 11 a asi o hodinku niekto zvonil 😕 a tam stáli dve ženy=doktorka so setričkou podľa obvodu 😀 😀 prehnali sa zbytočne ☹

hanam
autor
20. aug 2009

Ja som totiz nahlasila inu ale zacali sme chodit k inej a neviem ci je to teraz problem.

titkovamiriam
21. aug 2009

hanam ak by visli zle testy urcite by ta podla bydliska kontaktovali neboj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre