Nechuť na sex po pôrode

isabela1
4. aug 2007

neviem ci sa sem tato tema hodi ale som trochu zufala. je to uz 9tyzdnov co sa narodil maly a vobec nemam chut na neznosti s manzelom.kedy to bolo naposledy ani moc nepamatam asi celkom na zaciatku tehotenstva.nikdy som nebola nejaky sexmaniak ale teraz uz vobec nic.mozno to je len tym,ze byvam unavena.ja neviem.manzel len caka a dufa ale ja sa vzdy vyhovaram.neviem ci v tom nie je aj trochu strach co a ako to bude po tom co ma aj zasivali.no neviem.je tam niekto kto ma alebo mal take iste problemy?

adrica
6. aug 2007

Bihan...tak dik.
Asi pojdem na nakupy aj s muzikom 😉 😀
ten sa ale potesi mojej iniciative.
Chi chi 😝

vavka33
6. aug 2007

adri,aj my sme kupovali v tescu,je to menej napadne,aj ked sa nie je za co hambit,ale je to divny pocit,ked si to pytas v lekarni,kde je 10dalsich ludi a ti cumia s otvorenou pusou 😉

adrica
6. aug 2007

vavka33...presne, presne mas pravdu s tym okukavanim. 😉

len.petra
4. mar 2008

tak ma zamkli, som aj hladala tuto temu, ale kedze som nic nenasla, taks om si vytvorila novu,,
ked uz aj ja mam problem vydrzat, pri prvej sme cakali tusim dva mesiace ale teraz som mala krasny porod, ani ma nezasivali, nemala som ziadne poranenia, dokonca doktorka povedala, ze aj ona by tak chcela rodit.. 😀
ale presvedcili ste ma baby, radsej pockam na kontrolu a potom sa na mojho draheho vrhnem 😉

bihan
4. mar 2008

my sme čakali 3 týždne, kým mi skončili očistky 😀 tiež som mala pôrod bez nástrihu (síce kliešťami, ale úplne v pohode)... a sex bol tiež bez problémov, záleží na tom, ako sa cítiš 😉

len.petra
4. mar 2008

ja este trosku spinim, aj som sa kontrolovala zvnutra, nie je to hroza...
citim sa tak, ze by som z neho strhala saty a poriadne si to uzila, co sa samozrejme nebude zhodovat s realitou, urcite budeme opatrni a ked to pojde, tak sa budem tesit.. 🙂 🙂 🙂

len.petra
4. mar 2008

a etse otazocka, ja viem, ze je to trapna otazka, ale je velmi malo pravdepodobne, ze by som este pred skoncenim sestonedelia mohla otehotniet, alebo mame radsej pouzit kondom? lebo mam v plane si po sestonedeli predpisat HAK..
moj drahy mi vravi, ze si mozeme spravir hned aj syna, ja sa na tom sice smejem, ale ked clovek nechce, tak aj motyka vystreli.. 😀

len.petra
4. mar 2008

bihan.. krasnu dcerusku mas, som si kukla tvoj albumik 🙂

dididi30
4. mar 2008

ahojte....bihan tak si rodila bez nastrihu a kliestami? hm....a neostali tie odlacky z kliesti na babu? 😨

wladka
4. mar 2008

len.petra.. co ja viem.. radsej nech pusti spermicky von 😉 .. sak prave, ked clovek nechce,aj motyka vystreli.. 😝 😅 .. ked sa na to citis, chodte na to 😉

dididi30
4. mar 2008

len petra..tak to je parada,ze druhe si tak sikovne odrodila aj ja by som tak chcela, mas aj navod?? a kde si rodila??

bihan
4. mar 2008

my sme od prvého razu s prezervatívom - pre istotu, ale aj kvôli tomu, že prezervatívy sú už lubrikované a po pôrode je teda asi len Sahara rovnako suchá 😝
Didi, nič, čo by nezmizlo po jednom dni 😉

sunny6
4. mar 2008

Babule tak vas tu cita,m a hned mi napadla jedna historka prave z Durexom,bol to ten zeleny gel tu v aglicku sa nazyva steklivy....tak sme sa ho rozhodli vyskusat dali trosku a nic,ziadny rozdiel tak sme si to tam toho dali strasne vela a to ste mali vidiet ako som po chvili z muzom hnala do vane rychlo tu palivost umyt 😀 ...ako ked cili papricky pouzivate....no veru odvtedy sme sa neodvazili ...i ked na flasticke je napisene len trosku pouzit,boli sme pechltni a prehnali to ,no ale aspon bola sranda....to len tak na upozornenie 😉

dididi30
4. mar 2008

teda babule, to mate fakt problem. to ja mam takeho muzika, ze ziadne gumicky nepotrebujeme , vsetko ide hladko 😀

len.petra
4. mar 2008

rodila som na antolskej.. naozaj krasny porod, rychly a s krasnym koncom 😀

len.petra
4. mar 2008

asi pouzijeme gumky, ale ked ja ich moc nemusim, mame este zasoby olejcekov a vsakovakych emulzii, tak pouzijeme 😉
dididi30 navod nemam, behala som mesiac otvorena a v den poslednej kontroly uz som bola na sedem centi, preto to bolo take rychle.. 🙂

dididi30
4. mar 2008

len.petra......heeeeej,tak to si urcite lezala cely cas....to mas ako moja kamoska ta bola tiez tak a do hodiny prodila aj s cestou 😀 ale ona mala zdravotne problemi

len.petra
4. mar 2008

dididi30 ..praveze som vobec nelezala, stale som nieco robila, len som cakala kedy to na mna nieco dojde,,, este dva tyzdne pred porodom sme malovali a davali parkety a zariadovali izbicku.. pohodickaa 🙂

dididi30
4. mar 2008

no teda a to ti nezistili? akoze ja tiez stale nieco robim, lebo sak sama vies ako to je ked uz jedno dieta mas..tak tiez dufam,ze to dotiahneme do konca a ze ten porod zvladneme lavou zadnou, ved bude druhe 😀

len.petra
4. mar 2008

dididi30 oni to vedeli, ze som otvorena, ked som bola na 4 cm tak dr povedala, ze uf, a spytala sa ma ako daleko byvame od nemocnice, na dalsi tyzden som bola na 5 cm, to sa ma dr opytala, ci uz nemam kontrakcie, ja som povedala ze nie, ze je mi dobre, a potom na dalsi tyzden ked som bola na sedem ma rovno poslali na prijem, este sa ma pytali, ako je to mozne, si ma tam nenechali.. som ale rada, ze som mohla byt doma, predsa len mam uz jedno dieta a predstava, ze bude bezo mna ma robila smutnou.. kukam ze aj ty mas 4 rocnu babulku, tesi sa na babo? a kde budes rodit?

vladkaz1
4. mar 2008

Ahoj ja som ties vobec nemala chut a nejako to doslo samo po dvoch mesiacoch a bolo to suuuuper.Ale do teraz citim este tu jazvu pri niektorych polohach.

dididi30
4. mar 2008

len.petra....no hej mam 😀 tesi sa velmi ,budem rodit v anglicku, len dufam,ze bude vsetko ok, lebo tu len prirodzene a s kliestami oblubuju,pri malej som sa rychlo neotvorila,tak budem dufam,ze pri tomto to pojde rychlejsie, ked je uz druhe 😀

len.petra
4. mar 2008

dididi30 urcite to bude rychlejsie, ved uz jedno babo tade isloo 😉
dufam, ze tie klieste nebudete s babatkom potrebovat, ze vsetko pojde ako po masle a budes mat krasneho chlapceka 😎

silvikaa
23. mar 2008

Ahojte kocky, chcem sa spytat, kedy mozeme s manzelikom vyskusat prvy krat sex po porode. dnes su to tri tyzdne, co som rodila a chut teda mam, len sa bojim. bola som aj nastrihnuta a sita, ale malo. neboli ma to, ocistky sa skoncili, mam este vytok, ale krvavy uz nie. ja by som uz aj skusila, len sa bojim, ci sa mozu narusit stehy, co myslite?

uhlikova09
23. mar 2008

My sme prvy krat mali sex po 6 tyzdni potom ako mi dokina potvrdila ze je vsetko tam dole ok takze ja by som rasej pockala 😉

denisocka
24. mar 2008

silvika- proti f´gustu žiaden dišpurtát 😀 ,moja kamoška po dvojičkách tiež nečakala a prežila 😀 (ako ty) ,ja som si tu šestponedielku vychutnala,ale ked máš taku velku chuť tak skus 😀

dorotelka
24. mar 2008

Ahojte, aj ja sa chcem pripojiť do diskusie... Myslím, že doba kedy môže byť po pôrode sex nie je presne nadiktovaná, všetko závisí od fyzického a psychického stavu ženy... Napr. medzi mojimi kamarátmi - súrodencami je rozdiel presne 9 mesiacov, čiže toho mladšieho si rodičia "zarobili" hneď po príchode domov z pôrodnice... Podotýkam, že sa narodil na termín 🙂. Je to síce extrém, ktorý ja z môjho pohľadu nikdy nedokážem pochopiť, ale proti gustu... 😀

janulka7
24. mar 2008

silvikaa ja som mala prvy krat sex po siestich tyzdnoch. a nie ze by chut nebola. Ja by som bola skocila na mojho draheho hned ako som dorodila 😀 ale lekarka povedala ze pre istotu je lepsie pockat 6 tyzdnou.potom je to uz bezpecne pre teba. a to ja som nemala ani jeden steh. takze este pockaj. 😉
potom si to viac vychutnas. aj ked ja som mala pocit ze prichadzam o panenstvo druhy krat a to ani prvy raz tak nebolelo.
ked som to povedala lekarke povedala ze to zvykne tak boliet po prvom dietati ale netreba to dlhsie odkladat lebo cim viac cakas tym viac to boli.takze 6 tyzdnov a sup na to. 😉 😉

silvikaa
24. mar 2008

ahojky, dakujem vam vsetkym za rady....no asi teda pockam aspon kym neprejde 4 - 5 tyzdnov. ja som taky bojko a nechcem riskovta, ze by sa mi tam dole nieco posramotilo 🙂ale inak aj ja mam kamosku a ta s muzom sexovala po 2 tyzdnoch. zada sa mi to skoro, ale mala vraj dobry porod. no ja by som sa bala....

mirka8429
11. júl 2008

babule ja som uz po pôrode viac ako 2 mesiace a skusali sme sex ale tiez ma to bolelo a to aj s lubrikacným gelom..citila som tie stehy..vlastne to šité... ☹ dufam ze to coskoro prejde...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre