Nechuť na sex po pôrode

isabela1
4. aug 2007

neviem ci sa sem tato tema hodi ale som trochu zufala. je to uz 9tyzdnov co sa narodil maly a vobec nemam chut na neznosti s manzelom.kedy to bolo naposledy ani moc nepamatam asi celkom na zaciatku tehotenstva.nikdy som nebola nejaky sexmaniak ale teraz uz vobec nic.mozno to je len tym,ze byvam unavena.ja neviem.manzel len caka a dufa ale ja sa vzdy vyhovaram.neviem ci v tom nie je aj trochu strach co a ako to bude po tom co ma aj zasivali.no neviem.je tam niekto kto ma alebo mal take iste problemy?

betka14
27. jan 2009

jepravda že strach je najväčší nepriatel ☹

sendi
27. jan 2009

ja som sa bala ze tam uvidim este tie stehy alebo co...mikalove-to nemalo chybu 😉 potom po mesiaci a nieco uz manzel mal ,,zasa"chut a ma presvedcil ze on sa kukne 😉 trvalo mu to kym som sa nechala presvedcit ale ked som videla ten jeho usmev,vedela som ze uz tam nic nevidno 🙂

mikalove
27. jan 2009

to len chlapi dokažu také ceremonie,ja by som sa kludne kukla keby má niečo zašité 😅

sendi
27. jan 2009

🙂 ja ani vtedy nie...ked ma aj macka poskriabe sa nekuknem,az neskor.ale hlavne ze manzel bol stastny,,,mu prajem rodit a byt sity!

mikalove
27. jan 2009

by na porodnici umierali jeden za druhym ,nestačili by ich odvažať,mne stačí vidieť čo všetko mm dokaže ked mu stupne teplota 😅

sendi
27. jan 2009

haha,ano.moj mal kedysi taku maniu,ze ho furt to bolelo,potom ine...hypochonder...

gabii83
27. jan 2009

zveron dakujem nielen meno ale aj ona je krasna 😝 😀

sasiki on to vydrzi ale dufa, ze to nebude tak dlho trvat, uvidime, ak ano tak mam ruku alebo su aj ine sposoby 🤐

sendi ja som tiez nevrieskala, ale kazdy inak znasa bolest, a porod je riadna bolest, fuska, ja som uz tiez nevedela kde mam nohy

ja som pozerala dole, dokonca 4 stehy som si vybrala sama, odfotila som to s telefonon aby som to videla, mala som aj zlatu zilu, tiez som nesedela dost dlho tak mi to tam bolelo, a mala som priblizne 13 stehov co som videla ze vypadli v sprche a na fotke a priatel co videl

idem mala place caute

sendi
27. jan 2009

jezis,odfotila do mobilu?a sama si si vybrala 4stehy?tak to ja by som nedokazala...inac mam zdravotnicku skolu 😉

mikalove
27. jan 2009

ja som si ich nechala vypadnuť samé,nemohla by som si ich vyberať,som bola štastná že som sa umyla 🙂

sendi
27. jan 2009

mne tiez,denne som sa niekolko krat sprchovala,ale neviem dokedy som ich tam mala,ani nechcem vediet

gabii83
27. jan 2009

sendi ja som tiez zs mam naARE som pracovala bo idem mala tase

zveron
27. jan 2009

Co pise odborna literatura?
.....po uplynuti sestonedelia sa znova mozete inimne stykat, Hned sa vsak vynori problem;ak sa budete intimne stykat, nemozetz vylucit moznost, ze znova otehotniete.

😀 😀 😀 😀

/ velavravna citacia z knihy Nase Dieta, M. Klimova-Fugnerova, 1979/

😉

certica
27. jan 2009

noo, kto by to bol kedy byval povedal... 😀 😀

ellen
27. jan 2009

to je inak sranda, lebo mne jeden mlady doktor v nemocnici pri predavani spravy pre gynekologa povedal, ze teraz, ked kojim, sa nemusim bat, ze otehotniem.... 😀 aj ked som mlada, hlupa nie som...

betka14
28. jan 2009

podla mna táto ochrana už neplatí an 100%
ja by som to nikdy nefotila, na to treba guráž
inak moj plače už ked mu vytláčam vyrážky
ked som rodial bol tam so mnou, ked sa mala narodila tak plakal až išiel sa skryť pred lekármi, aby ho nevideli
prečo on plakal?
😅

mikalove
28. jan 2009

väčšina mužov plače 😉

zveron
28. jan 2009

ale ved im trosku doprajme, aj tvrdi chlapi maju narok na slzy 😎

betka 14
....ked som rodila bol tam so mnou, ked sa mala narodila tak plakal až išiel sa skryť pred lekármi, aby ho nevideli ...
krasne, dojemne, a just si ho videla 😉

sendi
28. jan 2009

ja sosm nechcela aby tam moj bol,ale ked som sa ho doma pytala ci by isiel,hovoril ze ne,lebo by odpadol skor akoby som rodila a ja viem ze on ma fobiu z bielych plastov a je mu zle z nemocnic 😉 a keby videl ako sa spravaju sestricky,zacal by kricat a mohla by som uz akurat tak rodit sama....bez nich

betka14
28. jan 2009

ja som boal rada že tam bola aj jeho slzi boli na mieste
ja som za aby muži boli pri tom

sendi
28. jan 2009

mne sa t paci ked citam,ze tam bol aj manzel a plakal od dojatia.pekne sa to cita,ale zbytocne keby tam bol ten moj,by len odpadol a doktori by mali aj s nim co robit 😉

gabii83
28. jan 2009

aj moj tam bol, a trosku mal len cervenucke oci ked mu malu dali do ruky ale mozno aj trosku plakal neviem, lebo ma prave sili, videla som len na fotke co sestricka fotila

a bolo to super ze bol pri porode hoci mi nevedel ako pomoct teraz sa len smejem co tam vyvadzal, chcel mi pomoct no nevedel ako tak mmi zacal fukat pod tricko lebo som bola spotena a samozrejme tlacil mi hlavu k hrudniku skoro mi krk zllomil chudacik bol zufaly z toho co sa deje 😀

sendi
28. jan 2009

😀 ale mate aspon pekne-vtipne spomienky 🙂 mne je to aj luto,ale viem ze by to nevydrzal,tak radsej som tam bola sama.ale zavidim vam 😅

betka14
28. jan 2009

gabi aj mne tak moj tlačil krk
keby to pomohlo cha
no a potom už ma tlačil celu to bolo OK
ale držal ma zaruku ked som tam ležala 4 hodiny na sále a aj potom bol tam so mnou ked som tam ležala po 2 hodiny

sendi
28. jan 2009

boze baby,vam zaavidiiiiim

mikalove
28. jan 2009

sendi mm tiež čakal na chodbe 😉

sendi
28. jan 2009

aj moj aj svokor,ale potom som ich poziadala nech radsej necakaju,lebo to bude niekedy rano,a tak aj bolo.ale ked mi volal,som mu klamala ze este nic,lebo vdaka doktorovi som si myslela ze sebi nie je zdravy a bolo mi hrozne.lebo som sa pytala dr ci je ok,kedze ho tahali z pumpickou a on ze je to miója chyba,lebo som netlacila ako som mala...no ale Laco-manzel tam zavolal a tak sa dozvedel,ze uz je oteckom a maly je zdravy,tak hned prisli

betka14
28. jan 2009

sendi to kto ta v saci rodil?
ja som z toho nerobila dialog, povedala som že ide a hotovo
mna sa tiež nikto nepýtal či tam chcem byť
až na to že za man sa neplatilo 😀 😀

sendi
28. jan 2009

BETKA,teraz som pozrela do papierov,na peciatkach su len mena zien-gynekologiciek,ale ten dr bol mlady,mal okuliare a cierne kratke vlasy

sendi
28. jan 2009

aha tu je ze spravu vyplnil-Mudr.Dosedla erik

betka14
28. jan 2009

iank sendi ked si taká citlivá an bolesť perčo si si nedala epidurálku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre