Nechuť na sex po pôrode

isabela1
4. aug 2007

neviem ci sa sem tato tema hodi ale som trochu zufala. je to uz 9tyzdnov co sa narodil maly a vobec nemam chut na neznosti s manzelom.kedy to bolo naposledy ani moc nepamatam asi celkom na zaciatku tehotenstva.nikdy som nebola nejaky sexmaniak ale teraz uz vobec nic.mozno to je len tym,ze byvam unavena.ja neviem.manzel len caka a dufa ale ja sa vzdy vyhovaram.neviem ci v tom nie je aj trochu strach co a ako to bude po tom co ma aj zasivali.no neviem.je tam niekto kto ma alebo mal take iste problemy?

zveron
22. jan 2009

Zeny, obiv k vasej otvorenosti a snahe pomoct 😉

JJe to velmi vela faktorov naraz, ktore sa do toho montuju. U muza mozeme vylucit hormony, tie trepu s nami - naval oxytocinu je taky velky a intenzivny preto, aby sa zena primarne venovala babetku a poskytovala mu nezistnu lasku /co uz chlapovi neposkytujeme/ Ze vraj po roku sa to s tym hormonom ukludni, aj dietatko je samostatnejsie a my maminy nanho mame aj vacsie naroky....ale nie sme uz take napate. /to som pocuvala jednu relaciu/

tym nevravim, ze rok cakat, ale len uvadzam, co som zachytila
....................
ahojte, aku mate skusenost s kojenim ako s formou antikoncepcie. Teda, ze ked zena plne koji a nedostala este menzes nemala by otehotniet.

Nespoliehala by som sa na to poznam uz dve babetka mojich kamosiek; ktore boli pocate po uzivani tejto antikoncepcie

😉

betka14
23. jan 2009

určite s ana to nespoliehaj, ja by som sa bála a čo potom? keby náhodou?
bude to pootm o to ťažšie rozhodnúť sa 😔

gabii83
24. jan 2009

ahojte sa pridam, ja som mesiac po porode, ale sex mi vobec nechyba, dneska sme to skusili, kvoli ocinkovi - ale riadne to bolelo, tak z toho nakoniec nebolo nic, a teraz mi po cikani stipe trosku,...

tak este cakame, som mu citala nahlas, ze niektore ste tu cakali so sexom aj mesiace - 4-5 on je ohladuplny ale az tak velmi nie, 😒 🤐

tak si to skusime o tyzden este raz 😉

zveron
24. jan 2009

ahojgabii83,
od temy, ale pozeram ze mate dcerusku Leu.
Aj my sme dcerke chceli dat toto krasne meno, ale bol chalan 🙂

sasiki
24. jan 2009

gabii, keď ťa miluje, vydrží, koľko budeš potrebovať 😉

mikalove
25. jan 2009

ja som mala so sexom po porode tiež trošku problem,bola som zašitá a jazva sa zle hojila,prvy krat sme skušali asi po 6 tyž. a velmi to bolelo,a dosť dlho trvalo kym som prestala mať strach,ani chuť moc z mojej stramy nebola,ale všetko chce čas,neskor už uplne v pohode,takže trpezlivosť,aj ked chlapom sa to ťažšie vysvetluje 😉 keby oni mali zašitého "pipíka" pol roka by nas odhaňali 😀

mataaaaa
25. jan 2009

mikalove .. ja som bola tiez zasita..sme uz 15tyzdnov po porode a stale toboli.teraz ma to zacalo dokonca boliet uz ked stojim..aleb o moc dlho sedim..ale moj drahy nepatri k zrovna chapajucim muzom ....no snazi sa 🙂dokonca som citala, ze na sex po porode... je zena pripravena zvacsa tak po roku...

betka14
25. jan 2009

tak mi sme skúsali opäť a super už to nebolí, trvalo 6 skoro 6 mesiacov a to neviem či som úplne v poho ale aspon na 90%
mikalove- zašitý pipik to ta ako napadlo?
cha
to by bolo plaču pri ich precitlivenosti 😀

sendi
26. jan 2009

ahojte baby,pridavam sa k vam,ja som dlho po porode nemama chut na nic,ledva som sedela a kedze neznasam akukolvek bolest,tak len pri predstave ze som bola sita a mame to s manzelom ,,robit"mi bola zle.bala som sa aj holit 😒 a pozriet sa ako to tam ,,dole vyzera".ale manzel bol jak tela a uz nevedel vydrzat tak sa mi tam pozrel a s usmevom povedal,ze tam nic nevidi a mozme to pomali skusit 🙂 boze ty chlapi...nic nevydrzia!!

lenkasimco
26. jan 2009

Tak sem patrim aj ja. Pred otehotnenim som proplem nemala. Po a po porode a aj teraz sa mi nechce vyslovene chut by bola ale vydavat energiu. A uz mi to je blbe aj vyhovorky nechcene dochadzaju...mne teraz staci sa postiskat vypusinkovat a spat 🙂 🙂 🙂

bora8
26. jan 2009

kočky to fakt je taký problém? mňa to síce troška bolelo ale iba po prvom porode a potom už to bolo super, proste ako by to bolo prvý krát, chce to troška chuti 😉 po prvom sme to skúsili po dvoch mesiacoch a po druhom po šestonedelí a nemôžem sa sťažovať

sendi
26. jan 2009

ved to 😖 som rada ze vecer sebi zaspi a ja este ponrobim co mam a najradsej by som hned isla spat....aj mi je luto ze to manzel nie vzdy chapal a boli z toho aj hadky,teraz je to lepsie ale keby manzel bol na materskej ,,DOVOLENKE"sned by so lepsie pochopil

sendi
26. jan 2009

bora,ja viem ze treba trosku chuti,ta chut by tam bola,len sila na to,nie 😒

lenkasimco
26. jan 2009

Ved to deti zaspia, treba spratat a trosku aj pre seba casu aspon v klude sprchu.......................hovorim za seba som strasne leniva a to som niekedy nechapala ze ako mozu takto zeny po porode zit ked sa mi kamaratka stazovala a ja koza som sa jej smial a teraz to mam ja 😖

sendi
26. jan 2009

🙂 nehovorim ze by mi manzel nepomahal,to nie,urobi co chcem,ale urobi to hrozne...a to sa staram aj o svokra...takze 2ja muzi plus hyperaktivne babo a upratovat dom...ja tiez som dakus leniva,ale co uz.a zas nechcem sa milovat len preto,aby sa manzel ,,neurazil"to radsej nech sa urazi,ak ma nevie pochopit...

betka14
26. jan 2009

sendi ja sa tiež bojím pozrieťna tu jazvu a dnes ma to zase bolí ale nič nerobím, ona bolí len tak
sporstý údel žien 😖

sendi
26. jan 2009

betka,ja som sa tam dlho dlho nemohla kuknut,az raz manzel a ked povedal ze absolutne nic nevidni,len malu jazvu tak som sa odvazila,ale mala som co robit 😉 neznasam krv ani bolest,omdlievam ked sa porezem...mna pali jazva pri zmene pocasia...este aj na velku som sa dlho bala ist,az som sa tak zapchala,ze som musela brat prehanadla...ako hovoris,sprosty udel zien 😒

betka14
27. jan 2009

ja som v nemocnici jedla sušene slivy aby som nemala problém isť na velku
no a ked som sa už ..., tak som sa chválila ako keby som porodila 2 krát
fuj ani pomyslieť na to nemožem
ja nie som citlivka ale toto ma naozaj dorazilo

sillas
27. jan 2009

babule..toto vam nezavidiim..ja som mala oba pôrody velmi tažke...a bolestive...hrôza...pri druhom som nevedela porodiť placentu..musela som isť hned po pôrode na kyretať..takže uspavanie operacia..stratila som velmi vela krvi..dakže mi davali aj transfuziu...šitie bolo velke..kedže som sa neotvarala a rodila som ked som bola otvorena iba na 7-8 prstov..ale potom hojenie uplne super...po 5 dnch som nemala problem s pohybom...a po šestonedeli som na to stále vhupla... 😀 😀 a klop klop..doteraz žiadne problemy ani bolesti..

dufam že aj vam to časom prejde...zato mam ine problemy...mna trapia časte migreny.. 😠 😠 😠

betka14
27. jan 2009

asi každá niečo iné

sendi
27. jan 2009

ja som mala tiez otrasny porod,aj sestricky boli hnusne.pocas porodu som 2x omdelela a sebi mal vonku iba hlavicku,tak ho vytiahli s VEX,a potom nasledovalo sitie....boze ja som kricala,este mi doktor napisal,ze NESPOLUPRACUJUCA RODICKA...preco?asi preto ze so na nich zvysila hlas...ale opravnene,kedze pomne kricali aby som ja nekricala a netlacila ked nemama,lenze to tlacenie uz islo samo.2tyzd som nevedela poriadne sediet a potom sa to uz dajako zlepsilo 😉

betka14
27. jan 2009

tak to je strašnéa ja som si ymslela že som mala ťažký porod
ja soms a trápila cca 22 hodín, nespala som nejedla len som trpela
ale potom som ju na 5 krát vytlačila
a placenta vyšla sama, lebo ma roztrihli

sendi
27. jan 2009

ja som mala kontrakcie priblizne 6hod ale to som uz bola mimo,ja som uz ku koncu vrieskala,buchala do steny a na sale som uz total nevnimala,a sestra nech som uz ticho,nech nevrieskam ze nie som jedina na svete ktora rodi,ze aj ona rodila a nevrieskala...dakujem sestram v saci,ktore mali smenu ked som rodila!!!!

betka14
27. jan 2009

ja som boal tiež v saci ale ja som nevriesla, ja znášam bolesť celkom OK a to už ked sa ja stažujem tak to už niečo je
teraz ide kamoška rodiť x, a bojí sa tiež
myslela som že pri druhom to už bude OK ale nie je to stáel na prd a len na nás aby sme to zvládli

sendi
27. jan 2009

ja neznasam bolest,vydzim,ale toto uz bolo maxim pre mna.ale som stastna ze mali je zdravy. 🙂

betka14
27. jan 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

pozri do tejto témy
ja tam chcem isť aby som v tom /porode / videla niečo dobré
ty si z kadial z ke? ja som z myslavy

monkula
27. jan 2009

dievčatá, väčšina z vás napísala, že sa bojíte pozrieť sa ôtam dole", lebo sa bojíte, ako to tam vyzerá. A tam je chyba.. bojíte sa, že "tam dole" už nie ste pekné a myslíte si, že buudete pre manžela nepríťažlivé. Tak len odvahu a pozrite sa... ja som po dvoch šitiach a keby som nevedela, kade ma strihi, tak tie "jazvy" ani nezbadám. Proste nič sa nezmenilo... 😉

mikalove
27. jan 2009

ja som nemala odvahu sa pozrieť dolu a ked som ju nazbierala tak mi trochu dorastli chlpky a nič som nevidela 😒 ale ked som prišla z porodnice tak som chcela nech sa kukne mm,či mam veľku jazvu a ako to vizerá,ale nechcel ani on,tak som sa mu vyhražala ked bude spať tak si nad neho kvoknem a ked otvorí oči tak to uvidí 😀 😀

monkula
27. jan 2009

mikalove, ty brutalista 😀 😀

mikalove
27. jan 2009

ale som to neurobila 😀 ,tí chlapy nič nevydržia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre