Nechuť na sex po pôrode

isabela1
4. aug 2007

neviem ci sa sem tato tema hodi ale som trochu zufala. je to uz 9tyzdnov co sa narodil maly a vobec nemam chut na neznosti s manzelom.kedy to bolo naposledy ani moc nepamatam asi celkom na zaciatku tehotenstva.nikdy som nebola nejaky sexmaniak ale teraz uz vobec nic.mozno to je len tym,ze byvam unavena.ja neviem.manzel len caka a dufa ale ja sa vzdy vyhovaram.neviem ci v tom nie je aj trochu strach co a ako to bude po tom co ma aj zasivali.no neviem.je tam niekto kto ma alebo mal take iste problemy?

betka14
28. jan 2009

dosedla je špecializovaný gyndoš, ktorý v poslednom roku získal nejaké super potvrdenie ako jedniný z porodníkov zo sace, inak všetci hovoria že super Dr. tak neviem...

sendi
28. jan 2009

patali sa ma,este pred porodom,mala som kontrakcie,ale este nie take.....som myslela ze tie kontrakcie ostanu take,som nevedela ze co ma este caka 😝 vsak pani neskusena....ale jak som rodila som chcela,ale uz bolo neskoro.a skoda,nemuselo to by t take.a ty si mala epiduralku?

betka14
28. jan 2009

mala ale zastavilo to porod tak ju dali vyprchať a vytlačila som babo a na šitie mi dali zase, takže širtie som necitila
mala si si *dr vybavyť

no ja už idem von do tej zimy 😠

gabi96
29. jan 2009

Sendi je som rodila tiež v Saci u Dosedlu. Bol super. Inak na Dosedla sa podobá i Lupták, on je tiež mladý, okuliare a kratke vlasy. Spravu vypisuju rozny doktori, lebo mna rodil dosedla a spravu vyplnil iny doktor. Inak mala by si ho skor chvalit, ze vytiahol tvoje dieta, ked uz bolo zle. Asi len tak to nerobil nie? 😒

sendi
30. jan 2009

neviem ci to bol on,ale ked som sa pytala ci je zdravy,mohol mi aspon povedat ze malicky je v poriadku a nie ze je to mooja chyba,lebo som netlacila ako som mala.nevedela som nacom som,bolo mi otrasne!a si myslim ze dr a sestry su tam aby nam pomohli a spravali sa ako k ludom,nie ako k veciam....

mywiel
31. jan 2009

Mate skusenost ze po porode (nie CS, ale prirodzeny porod) vam urcité polohy nevyhovuju uz tak ako predtym..? 😅 😕

dadka212
31. jan 2009

Mywiel mám takú skúsenosť, dokonca sú mi teraz niektoré polohy dosť nepríjemné 😖

mywiel
31. jan 2009

Dadka tak dufam, ze sa to zmeni, lebo mne tie polohy vyhovovali a len misionar nie je az také vzrusujuce, dufam, ze sa to casom spravi a tie polohy uz nebudu boliet, lebo mi chybaju... 😅 🙂 A mozno po druhom babe uz budu zas vsetky polohy ok. 😀 😉

betka14
31. jan 2009

no ja s tým mám problém tiež poloha " na koníka" už nie je to čo bolo
🙄

mywiel
31. jan 2009

6 mesiacov je asi skoro musime byt trpezlivé... 😅 😉

betka14
31. jan 2009

skoro?????????
ja som už po 6 týždnoch čakala že toi bude OK
ale čítala som že už "nikdy" nebudeme také ako pred tým, čo ma dosť mrzí lebo ekby som to vedela tak si to pred tým užívam ešte viac 😀

mywiel
31. jan 2009

No skoro myslim, na krkolomné polohy nie na mojkanie, ja by som 6 mesiacov tiez nevydrzala. 😀 😀 Dufam, ze to teda bude ako predtym a dufam, ze aj lepsie. 😀 😵 Ja sice viem, ze je orgazmus, ale vraj niektoré zeny ho v skutocnosti maju az po prvom porode, to som len pocula... 😅 😕

mywiel
31. jan 2009

co je orgazmus som chcela napisat... 😉

betka14
31. jan 2009

fuha neviem aké krkolomné máš na mysli 😉

mywiel
31. jan 2009

😀 😅 iné ako klasika misionar a konik, ale vidim, ze sme tu len tri co maju tento problém, alebo??? 😕 😅

betka14
31. jan 2009

ja si myslím, že každá žena má "po" problém
len to berie ako fakt a nezaoberá sa tým

bihan
31. jan 2009

Jasné, že milovanie po pôrode nebude ako predtým.. ale ešte lepšie 😀
Betka, nemyslím, že každá má "po" nejaké problémy 😉
Čo sa týka bolesti, u dojčiacich mamín to môže byť spôsobené nedostatočným zvlhčením sliznice.

betka14
31. jan 2009

ak to bude asi tým

mywiel
31. jan 2009

Bihan ahoj 😀 😀 😉

bihan
31. jan 2009

Mywiel, čaau 😀
Fakt ak máte pocit, že to nie je to, čo bolo, možno je to dojčením..zase účinkujú hormóny, tak možno by to spravil lubrikačný krém 😉 Ja inak fakt necítim žiadny rozdiel "pred" a "po".

dadka212
31. jan 2009

no ja už síce nedojčím takže to nie je tým, že by som nemala zvlhčenú sliznicu a o orgazmus mi tak isto nejde lebo ten mám vlastne vždy 😵
...mňa to ako keby ťahalo vnútri a aj hrádza ako keby sa mi išla roztrhať pri niektorých polohách neviem to vysvetliť 😅 teda je to len v niektorých polohách kde je dominantný muž, no ale "vynašli" sme iné, takže je to zas niečo iné, aj keď teraz keď som zasa tehu tak je to väčšinou dosť stereotypné lebo už s bruškom nemôžeme robiť to čo doteraz, ale zas čo neurobím pre bábätko 🙂

mywiel
31. jan 2009

No urcite je to aj dojcenim, ale uz zas zacinam znasilnovat MM, lebo uz kojim menej tak asi to bude aj hormonalne, co je fajn, ze telo ma zas chtice ako predtym, ohen neuhasol kvoli porodu a telo reaguje stale na chtice, len asi treba menej stresu, lebo prvé tri mesiace s kolikovym babom som na to velmi nemyslela, teraz mam zas z toho potesenie... 😅 😀 Dadka my uz rozmyslame v lete o surodencovi... 😵 😵 😉 🙂

mywiel
31. jan 2009

Dadka tak pekné tehu, ja som mala super tehu som sa citila velmi fajn, rada si to zopakujem. 😵

dadka212
31. jan 2009

Mywiel mňa to tiež chytalo tak zhruba keď mal malý tých 5 mesiacov 😅 ...hormóny 😉
a ďakujem 😵 hádam bude lebo prvé som preležala, ale zatial nemám problémy tak hádam to tak zostane 😝 aj vám želám nech sa pekne zadarí 😵

snehulienka
11. feb 2009

baby, mna doki nejako viac zasil, sa do mna muz nemoze dostat, boli mato, zavadzia to pri vchode, co ste s tym robili vy?????

mywiel
11. feb 2009

Podla mna zasit ta viac nemozu ako by mali ale spytaj sa dokiho na kontrole ak mas pochyby, vlastne on by ti mal povedat ci je vsetko ok a mozte uz sexikovat, myslim ze si bola na kontrole po 600 nedeli ked uz skusate sexik nie? 😅 Stehy vypadaju samé tak ak dake este mas najneskor do 3ch tyzdnov po 600 nedeli by mali byt prec.

alusha
11. feb 2009

snehulienka, to sa upravi, neboj, este si velmi kratko po porode 😀 u mna sa to dostalo do starych kolaji, len nedavno 😀

titkovamiriam
11. feb 2009

uz si bola na kontrole po porode?

jasminka
25. mar 2009

u mna je chut velka, ale bolest tak isto... ☹ my sme skusali po sestonedeli a potom aj na dalsi tyzden, ale velmi ma to boli...manzel sa do mna dostal len raz a on vravel, ze prekazku neciti ziadnu, ze je to vnutri ako pred porodom..uz som z toho zufala 😢

po akej dobe vas to prestalo boliet vo vnutri? kolko mam este cakat? (ja som bola zasivana, aj som sa trochu roztrhla)

mukky
25. mar 2009

ja som rodila cisarskym,baby a to co je ten sex,kde ho dostat kupit??? 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre