Nechuť na sex po pôrode

isabela1
4. aug 2007

neviem ci sa sem tato tema hodi ale som trochu zufala. je to uz 9tyzdnov co sa narodil maly a vobec nemam chut na neznosti s manzelom.kedy to bolo naposledy ani moc nepamatam asi celkom na zaciatku tehotenstva.nikdy som nebola nejaky sexmaniak ale teraz uz vobec nic.mozno to je len tym,ze byvam unavena.ja neviem.manzel len caka a dufa ale ja sa vzdy vyhovaram.neviem ci v tom nie je aj trochu strach co a ako to bude po tom co ma aj zasivali.no neviem.je tam niekto kto ma alebo mal take iste problemy?

miriam25
12. júl 2008

len.petra, pytala si sa, ci mozes este pred skoncenim sestonedelia otehotniet... nuz odpoved je ano. A je dost velke riziko, ze aj otehotnies. Moja svokra ma 7 deti a 4 z nich sa podarili este v pirebehu sestonedelia 😉 Takze je by som radsej davala pozor, ak nechcete mat onedlho dalsie 😉
A my sme tiez poctivo cakali 6 tyzdnov a potom sme zasa zacali... Bolelo to trosku, ale dalo sa to vdrzat. Druhy krat som tiez este trosku citila, ale teraz potom uz nie...

emjee
15. aug 2008

basi • Včera o 21:35
ahojte, ja by som chcela vedieť vaše názory.
Rodila som pred 3 mesiacmi a pribrala som 30 kg a ešte mám 12 navyše. Pred tehotenstvom sme s manželom nemali problém čo sa týka milovania, ale počas tehotenstva sme sa milovali 2X. Nebolo to vôbec dívné, lebo som si myslela, že nechce ublížiť malému. Teraz som tri mesiace po pôrode a je to rovnaké vôbec sa nechce so mnou milovať už som sa ho pýtala, že čo mu je a on mi povedal, že nič, že je len unavený. Ja mu neverím a podľa mňa sa mu nepáči moja postava a som aj trošku, lepšie povedané veľmi na neho nahnevaná, lebo po pôrode nemôžem byť hneď top model.
Neviem ja som zodňa na deň viacej nervózna, lebo ma to veľmi hnevá veď takto sa žiť nedá. Ja by som to pochopila, ak by mal nejaké problémy, ale on nemá žiadné.
Naozaj môže sex takto veľmi ovplyvniť manželstvo, mám 23 rokov.
Prosím napíšte mi vaše náýzory ďakujem

bzucinka2 • 1d • Včera o 21:53
ahoj basi, my sme mali ku koncu tehu podobny problem a dost ma trapil a v den, ked som sa s nim o tom chcela porozpravat, lebo ma to uz dlho trapilo, mi odtiekla skor plodova voda a sli sme rodit, tak som sa s nim o tom rozpravala az po porode a on mi povedal, ze nic proti brusku nemal, ale ze je zas pravda, ze ani moletky nie su jeho tip, tiez som sa na neho riadne nastvala, ale teraz je to uz ok, hoci brusko stale nie je v takej forme ako predtym, ale kila mam uz aspon svoje 😖 tak to skus trosku obkecat, nech aspon obcas nieco je 😕 drzim palce, nech sa to nejako vyriesi a povedz mu ci sa ti bral pre krasu, alebo pre teba, to su chlapi, co nas zbytocne jeduju akoby sme toho po porode nemali dost aj same, ze nas to stve, nie to este ze oni do nas rypu... 😠

mata78 • 1d, 40tt • Včera o 23:28
basi bol tvoj manžel pri pôrode? ono sa niekedy stava, že muž počas tehu sa boji aby pri milovani neubližil malickemu. a zase sa aj može stať, ak je manžel pri pôrode a viidí ako žena počas toho trpí , že sa potom nechce s nou milovať. skus ho zvádzať. pochybujem, že po dlhšej pauze by tomu odolal aj ked ako píšeš más nejaké to kilečko naviac.

basi • Dnes o 05:22
bzucinka, no to ste mali dobré, keď ste sa ešte v deň pôrodu milovali, ja mám také tušenie, že môj manžel sa bude som mnou milovať, keď budem mať zase 50 kg on mi to nepovie, že som tučná, ale ja to cíti, že mu to vadí, ale mohol by to aspoň skúsiť, teraz si myslím, že ma bral iba pre krásu, leb keby ma mal naozaj rád, tak aspoň raz za týždeň, ale ja to dlho nevydržím
mata môj pri pôrode nebol, lebo to bola sekcia

mucha • 1d • Dnes o 11:08
basi,
vytas nanho zenske zbrane, nejake pekne pradielko, kde budu sexi tvoje nove krivky... ak mas este brusko a myslis si, ze by sa mu to nepacilo, kup si nejaky korzetik, to ho zakryje a je to fakt sexi... tomu ziaden chlap neodola. 😉
Ved ak si mala 50 kg, a teraz mas 62, to je uplne v pohode. Skus ho zviest, to zaberie.

wali • 1d • Dnes o 13:00
basi, tiez by som to skusila zenskymi zbranami a spodnou bieliznou. podla mna sa zadarit musi 😉 druha vec, ktoru by som skusila, je rozhovor. my sa casto rozpravame a vzdy ked je nieco, tak to riesime vecer, ked maly zaspi a mame cas na seba. nemyslim rovno na neho zautocit s otazkou, ale najprv sa nejak prijemne rozpravat a potom sa pomaly dostat k tomu, co ta trapi.

basi • Dnes o 13:32
veľmi pekne vám ďakujem, ale ja si myslím, že, keď ho už teraz musím zvádzať, tak čo bude napríklado o päť rokov, veď to bude lan horšie a horšie.
Naozaj som z toho smutná a čo si myslíte, môže to byť tým, že som pribrala

lienka55 • 1d • Dnes o 20:22
Mila basy si si ista ze problem je v nadbytocnych kilach,nespozorovala si na nom nic zvlastne?Mozno budem drsna ale nemoze v tom byt ina zena,vacsinou muz odmieta sex ked je v tom ina zena.Mali sme to doma moj otec.Kolko ste spolu,doteraz to klapalo vo vsetkom?Drzim palce aby sa to vyriesilo a som za to ze aby ste spolu vela komunikovali,pretoze ak zlyha komunikacia tak zlyha vsetko.

emjee
27. okt 2008

mywiel • 1d • Dnes o 19:57
Neviem ci uz tu taka tema je, ale myslim, ze nie, kedze je trosku hakliva a nie kazdy sa vie zdoverit a ci sa tu najdu odvazne maminy bavit sa o sexe na nete, ved uvidim...
Ak sa chcete predsalen podelit o vase pocity budem vam vdacna, ved napokon preco to ma byt tabu patri to k porodu a k zivotu. My sme cakali az tri mesiace po porode a este to nie je uplne ono asi je to aj vela psychikou a strachom z bolesti nechcela som epiziotomiu a bola som v pohode napriek tomu, to ale este citit. Kamoska mi rozpravala, ze ona mala zas problem ze ju blbo zasili, no teda odvedy nato trochu myslim, ci to neboli aj mna kvoli tomu alebo si to mozno len nahovaram, ani vino si nemozem dat na uvolnenie kedze kojim tak nechcem.

jahodka11 • 1d • Dnes o 20:00
mywiel-do nicoho sa nenut.....nam to trvalo OMNOHO dlhsie ako vam, a som rada, ze som pockala, pretoze je to ok, nic ma neboli a je to dokonca lepsie ako pred porodom....mala som nastrih, ale nic mimoriadne, ale veeeelmi som sa bala....vino som tiez nemohla.....manzel bol mily a pockal a myslim, ze je rad, ze pockal

mywiel • 1d • Dnes o 20:03
Aj moj manzel je mily nenuti ma, ale pocas tehu sme toho sexu tiez nemali a si vravim, ze chlapovi to musi predsalen chybat, dala som si zaviest teliesko aby som nemusela brat HA kedze kojim, no a chcela som to hned odskusat ale telo asi potrebuje dlhsi cas na zotavenie, inac doki mi vravel, ze vsetko je ok, tak sa bojim aby som si nevyrobila nejaku psychicku blokaz, kedze chcem este dve deti napriek 22 hodinovemu porodu!

jahodka11 • 1d • Dnes o 20:06
nic lepsie nemoze byt ako chapajuci manzel, tak sa toho chyt my sme tiez pocas tehotenstva nic moc.... a po porode tiez...tak si to teraz vynahradzame.....aj ked pri malom uz nestihame tak ako by sme mozno chceli no a akoze si davame pozor.....ale musim nieco poriesit a dat si predpisat tabletky..kedze uz nekojim.....lebo clovek nikdy nevie....

womenne • 2d • Dnes o 20:20
no tak my sme maly asi dlhšie počkat sice som už 2.5roka po porode ale odviazat sa nedokažem mam strach z bolesti a potom to ajtak boli,nedokažem zabudnut na tu bolest,ja neveim do kedy to bude trvat dufam že to čoskoro prejde.Dokonca ma prešla chut ale to od unavy chudak moj drahy na tyždnovkach a ešte ktomu cez vikend unavena manželka ktora zaspi ked lahne ale utešujem ho že žena po 30 tke dostane chtiča

iveta1901 • Dnes o 20:26
ahojte zienky, aj ja som sa bala prveho sexu po porode, mala ma 16 tyzdnov, a ten sex sme si ani neuzili, no neviem, nastastie mam chapaveho manzela, dala som si predpisat tbl cerazette kedze kojim a dalsie dietatko neplanujeme samozrejme v najblizsej dobe ...ale nebolo to take ako pred porodom... najlepsie to bolo pocas tehotenstva .. tak dufam, ze sa to casom vrati do normalu, ved 3,5 mesiaca je aj tak asi malo, aj po psychickej stranke...

saska.t • 1d • Dnes o 20:27
Trvalo nam to tiez asi 3 mes. po porode a tiez som sa bala bolesti. Ziadny nastrih som nemala akurat malinke natrhnutie na 1 stich, ale musim povedat,ze som to este citila ale manzel bol super a velmi ohladuplny
Tiez zvazujem dat si zaviest vnutromater. teliesko boli to? Tiez som citala ze po zavedeni nemusi zena krvacat, ake s tym mate skusenosti? Je to lepsie ako tabletky?

mywiel • 1d • Dnes o 20:35
Saska neboli ja som citila taky neprijemny tlak v bruchu asi dve sekundy a bolo to zavedene ani neviem, ze ho mam. Mne doki povedal, ze prave ked pride menstruacia zatial este nemam kedze kojim tak prave je to krvacanie vraj silnejsie, ale to mi nevadi. Tak dik holky som rada, ze nie som vynimka asi sa len velmi ponahlam, ved babatko je velka zmena v zivote ale aj velmi krasna, len ak chceme este sestricku a braceka tak dufam, ze nam to pojde tak dobre ako predtym, lebo zatial stagnujeme, ale je to asi aj tou unavou, ja som mala baby blues lebo mala mala koliky vkuse a asi to suvisi aj s psychickou pohodou, este stale sa citim unavena, ved len nedavno tie koliky trochu ustupili a ja mozes zas trochu normalne spat.

ivca82 • 1d • Dnes o 20:35
Ahojte, u nás to tiež trvalo 3 mesiace kým sme to znovu skúsili. Išli sme na krátku dovolenku a nedalo nám neskúsiť. Tiež som sa bála bolesti ako tu niektoré píšete. Pri sexe to bol skôr taký čudný pocit.. Môj priateľ bol tiež chápavý a začal vtipkovať, že pôjdeme reklamovať, že ma asi celkom zašili.. To myslím pomohlo aby som sa lepšie uvoľniť. Ešte nejaký ten 1-2 krát mi to prišlo také čudné, aj preto, či sa malá nezobudí, je predsa s nami v jednej miestnosti a podobne. Teraz je to už zase OK

majula009 • 1d • Dnes o 20:35
Ahojte maminy, ako tu tak citam tak som nakoniec rada že som rodila cisarskym. Aj ked mna tá rana stale bolí, aj ked napnem brucho tak ju citim, ale hlavne ze tam dolu je vsetko ok. Jedine kvoli comu sa mi nechce je ze som unavena z malej z celeho dna. Ale poviem pravdu ze sme sa k prvemu sexu dostali po 6 tt, a tiez som sa bala ze ma bude nieco boliet, ale nakoniec to bolo lepsie ako predtym...hehe
Držim palce mywiel aby ste sa k tomu co najskor vratili a aby ta nic nebolelo....

mywiel • 1d • Dnes o 20:45
Dik vratit sa vratime, lebo chceme este braceka a sestricku aj ked nie skor ako za rok a pol, manzel je zlaty ale ja aj tak stresujem, myslela som, ze to bude ako predtym, hadam bude a casom sa uvolnim, lebo mu to nechcem odopierat. Asi aj tym, ze telo sa zmeni, kojim, tak si pripadam menej sexi ako predtym, aj ked pre manzela som samozrejme stale sexi, bodaj by nie po tolkych mesiacoch bez.

certica • 2d • Dnes o 20:59
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... - 41k -

inak tych tem je tu viac, uz aj uzamknutych

iveta1901 • Dnes o 21:07
my sme to skusila rano, ked mala este spala , hodinku pred tym som ju nakojila, potom sme isli spolu do sprchy a nejak neplanovane to prislo... ale to moje uvolnenie tam nebolo, ale u mna to asi robi skor psychika, jasne, ze to sitie taha, ale asi sa treba len zasa zacvicit vari to potom bude lepsie....
inak ty nasi chlapi su aj tak zaujimavi... vedia aj vydrzat nechcem byt hnusna...ale... obcas je asi dobre nechat ich bez sexu, co poviete???

jastericka • 1d • Dnes o 21:25
ahojte....tak sa pridávam....my sme to chceli skúsiť po šestonedelí, ale strašne to bolelo....chvalabohu, že mám chápajúceho manžela.
Normálne sme začali sexuálne žiť až po piatich mesiacoch po pôrode.... teraz je to už v pohode, stále to trošku cítim, ale fakt už len trošíčku a začínam si to zase užívať

evixa
28. okt 2008

ahojte, aku mate skusenost s kojenim ako s formou antikoncepcie. Teda, ze ked zena plne koji a nedostala este menzes nemala by otehotniet.

janulka7
28. okt 2008

Ahojte pridam sa aj ja. Tak my sme sa milovali pocas tehu kazdy den. a to neprehanam dokonca prve tri mesiace ked som myslela ze zdochnem od toho ako mi byvalo zle, vzdy ked sme sa zacali milovat ma to preslo a tak moj chudacik travil vikendy v posteli ci chcel alebo nie. 😀 ale nestgazoval sa, ved bodaj by taka aktivna som nebola ani predtym. este aj v den porodu sme sa milovali hoci on sa uz bal. no po porode sme sa uz nesli dockat kedy nam konecne lekar da povolenie, a prislo po po 6 tyzdnoch, tak to bol horor. myslela som ze sa budem stverat po stenach, bolest ako svina. pytal sa ze ci maprestat a tak som zacala rozmyslat ako mi jedna znama povedala ze cim dlhsie cakas tym je to potom horsie. a tak som mu povedal nech si pokracuje dalej a nekuka na mna. takze po prvy raz v zivote som povedala ze tak ani ked pridete o panenstvo neboli ako vtedy. ale na druhy krat to som uz trpla uplne cela a zazrak nebolelo nic. tak neviem. uvidime teraz po tomto ako to dopadne. dufam ze nebudu problemy. lebo mi obaja sme taky ze nevydrzime. 😀

qetinka
28. okt 2008

evixa,skusenost mam 😀 plne som kojila...atd...a cakame tretie...

barny
28. okt 2008

no ja neviem, mozno ze preto ze som mala cisarsky rez, a nemala som ziadne problemy ale sex po porode sme mali po dvoch tyzdnoch, ked som bola tehotna to nebolo nic moc, lebo som bola aj v nemocnici, ale teraz super 😀
nehovorim ze y som bola sex manak ale moj manzel je tak zlaty a skvely ze ma vzdy presvedci aj ked sa mi nechce 😕 😵 a nikdy nelutujem

emjee
2. jan 2009

ria3 • Včera o 23:27
ahojte..trosku som tu patrala ale takuto temu som nenasla mozno som slepa 😀
mam uz dvoj mesacne babo, som pekne zahojena a vycistena takze uz nemam ziadny problem okrem strii na bruchu ale to nie je az taky problem.Aj vaha mi isla pekne dole tak vyzeraz celkom pekne.
Moj priatel by sa uz aj rad pobavil ale ja na to vobec nemam chut.Ani si to vobec neviem predstavit,az mi to nahana hrozu..uplna nechut.
Sice sa mi snivaju eroticke sny(s byvalim bohuzial neviem preco ) takze telu to uz asi chyba,ale ani sama som si to este neurobila co som mala pred porodom dost rada,ani vtedy som uz nemamla na sex vobec chut :( s partenerom...
bojiim sa ze nam to rozbije vstah uz aj tak nastrbeny...
aj ked partner je v tomto dost ohladuplny a nie je suknikar nastastie inak by uz bol asi fuc..obcas ho uspokojim oralne ale fakt len obcas....
inak sa dost hadavame kvoli uplnym blbostiam,ale tiez ma to uz nebavi..niekedy si myslim ze sme spolu len kvoli malemu...
dnes som uz rozmyslala ze sa rozideme ani sex ani nic len blbe hadky...myslim ze si vadime navzajom, mne vadi ako prebaluje babo alebo hocico a radim mu a naopak neviem uz ako dalej plus rodinne veci a vsetko sa sype naraz...mam ist k psychologovy? 😀 🙄 🤐 ☹ 😝 😝

etuska • 1d • Včera o 23:31
Ria-myslim ze je uplne normalne ze si ako cerstva mamicka podrazdena(zvykanie si na novu situaciu,nedostatok spanku,hormonalne zmeny...) a je prirodzene ze chut na sex nemas.Mozno mas poporodnu depresiu a ani o nej netusis.

Myslim,ze to co prezivas zazila takmer kazda cerstva mamina.Najma je potrebne sa o tom s niekym porozpravat-partner,rodicia,kamaratky,alebo sa vykecat aj tu na MK 😉
Drzim palce

kotenko • snž • Včera o 23:34
Sex je zaklad vztahu. Nehovorim, ze ked nie je sex, ludia si nerozumeju, ale sama to vidim na nasom vztahu, ze ked nie je sex, tak sme obaja podrazdeni, nervozni a hadame sa aj kvoli malickostiam - teda najma kvoli malickostiam.
skus sa z muzom porozpravat, o tvojich citoch... aaaale, dietatko dajte postrazit niekomu dovernemu z rodiny a vy chodte sami na veceru, romanticku prechadzku. alebo si oblec zvodne pradielko a vecer sa mu v nom ukaz.. alebo ho skus sama zviest

drzim palce

etuska • 1d • Včera o 23:36
kotenko-no ked nema velmi chut na sex,tak sa tazko zvadza,na to je potrebna aj nalada 😅

bodka13 • 2d • Včera o 23:39
riuš...to ešte hormony si s tebou robia čo chcú 😉
...je to normálka,my sme sa dostali do normálu až po polroku pri obidvoch deťoch...neviem ako iné kočky
všetko je pre vás nové...musíte sa zžiť...ty potrebuješ podporu,mne stačili aj objatia a spať pritúlená k MM,ak ťa ľúbi pochopí a hlavne vydrží
...určite si unavená,vyčerpaná/aspoň ja som bola pri obidvoch a pri prvom strááášne vystresovaná či som dobrá mama 🙂
takže hlavu hore a bojuj!snaž sa byť v pohode a všetko bude ok!bábo bude dobručké a mužík tiež už určite zbadal že teraz svoju lásku delíš medzi dvoch,podľa toho čo si písala vyzerá že je to fajn chlap 🙂

oskar75 • Včera o 23:40
Ahoj, je to Tvoje prvé miminko? Ak áno, tak sa ani nedivím...všetko je nové a všetko sa musíš učiť, Tvoj život sa od základov zmenil...tehotenstvo a pôrod na nás určite zanechá oveľa viac "stôp" ako si možeme všimnúť v zrkadle. No a keď k tomu pripočítaš, obavy, stres, obrovskú zodpovednosť...treba asi len vydržať a jasne hovoriť, čo sa nám páči a čo nie a presne povedať, čo chceme aby náš partner urobil a ako presne to má urobiť...
Držím palce a do Nového roku prajem Tebe aj Tvojim blízkim veľa zdravia, šťastia, pohody, nech si život užívate v láske a kľudnom ovzduší...prajem Ti veľa pekných zážitkov, prekvapení a tiež - pevné nervy....Mamy toho veľa zvládnu 🙂)) uvidíš 🙂))

sue • 1d • Dnes o 00:05
...len Ria píše, že sex s partnerom bol problém už pred narodením dieťaťa 😔
Pokiaľ by to bolo len teraz, určite sa nemáš z čoho stresovať... máš plné právo na tie pocity, ktoré máš... a poradím len jedno... snaž sa pozerať na veci optimisticky... príklad:
Nie že partner zle prebaľuje bábo...ALE : mám super partnera, lebo sa nebojí novorodeniatka a prebaľuje ho (kopa chlapov má s tým aj v dnešnej dobe problémy 😉 ) ...na všetkom sa dá nájsť aj to pozitívne...a k tomu milovaniu... pokiaľ máš rada samouspokojovanie, tak treba vyskúšať aj to... ale pred partnerom, chlapom to robí strašne dobre 😉 😀
Držím palce a prajem veľa trpezlivosti 🙂

ria3 • Dnes o 00:09
dakujem fakt mi pomahate,dufam ze to fakt prejde...muzika mam fakt zlateho,taky sa tazko hlada...je toho asi vela naraz....
no stym zvadzanim bes chuti hm...
oskar dakujem aj Tebe vela dobreho....
este kratko som mama musim zvykat 😀

ria3 • Dnes o 00:14
sue
ano uz ani z bruskom som nemal moc chut ale to ma tak netrapilo,myslela som ze sa to zmeni,ale asi treba este cas,len ma zmiatli tie sny s byvalim..pride mi niekedy ze mam chut na niekoho ineho len nie na toho mojho..neviem sa pred mojim neak uvolnit alebo ako nastartovat znova tu iskru?
asi tomu musim dat fakt este cas lebo teraz som toho mala fakt vela.... 😝 uuuuf jazyk az po kolena

bihan • 1d • Dnes o 07:19
Ria, ja som na toho môjho vkuse vrčala, že zle prebaľuje, zle ju drží, zle oblieka.. chudák MM 😅 No hrozne mi po pôrode liezol na nervy, ale to sú fakt hormóny.. a ak navyše ešte dojčíš, tak je to relatívne bežné...
Skús partnera prehovoriť na peknú dlhú masáž s tlmeným svetlo, trošku hudby, keď vám drobec zaspí.. u mňa to vždy zaberá aj keď sa mi nechce 😀
A masturbácia tiež nemusí byť zlá 😉 So sexom je to bohužiaľ u nás žien tak, že čím menej ho máš, tým menej ti chýba, takže treba praktizovať, aby si nevyšla z cviku. Držím palec 😉

zabka78 • 1d • Dnes o 08:41
ria3 - tak to ja som si po porode vychutnala prve milovanie. bolo to v obdobi okolo 2-3 mes. po porode. straaasne som sa bala a nevedela si predstavit, ake to bude. nakoniec som to nechala na MM a bolo to uzasne. skoro ako ked po prvy krat len s tym rozdielom, ze som si to poriadne vychutnala. ria dohodni sa s manzelom nech to robi pomaly a s citom s tym, ze ked povies stop tak zastane. uvidis, ze sa ti to bude pacit. ver svojmu telu, nemas sa coho bat, ak si mala normalny porod. drzim prsty. a co k tomu vrcaniu? snaz sa poriadne vyspat, vyuzivaj cas, ked babo spi a spi s nim. drzim prsty 😉

mikalove • 1d • Dnes o 09:02
ja som tiež po porode nemala chuť na sex ale postupne sa to zlepšilo,mala som strach ,aj to bolelo,teraz naopak stale chceme ale mame taku antikoncepciu čo začne plakať ked sa k sebe priblížime,tak musíme len vymýšlať kedy,kde ako..ako 15-ročny sa schovavame.smejeme sa ,že dcera sa rozhodla byť jedináčik tak na nas musí dozerať aby sme jej to nepokazili 😀

tamarka • 2d • Dnes o 09:10
ahoj ria, tiež som mala po prvom pôrode takéto stavy. Dokonca som mala pocit, že sa mi mm tak zhnusil, že som bola ako na ichlách keď sa ma dotkol. Ale povedala som si dosť, ak chcem aby to všetko fungovalo normálne. Ak máš sny o bývalom, to nerieš. Základ je to, že máš erotické sny, to znamená, že už by tvoje telo pripravené mohlo byť. Mne na začiatku pomohlo to, že som celý deň myslela na sex. Stále som si predstavovala, ako sa s mm milujeme, keď prišiel z roboty, to už som bola taká nadržaná, že to išlo všetko samo. Ale samozrejme každá sme iná. Sama musíš prísť na to, ako. Toto sú len naše rady, sama poznáš svoje telo. Držím palčeky 😉

petka_s
22. jan 2009

ahojte,necitala som vsetko,
a tak by som chcela keby ste mi poradili,
som dva tyzdne po porode,a akosi na sex mam hroznu chut,

este aj moj priatel je akosi viac zavisli na mne,ze ho teraz velmi vzrusujem,
no a chcem sa opytat,ci by sa mohlo nieco vazne stat keby som ten sex skusila,
samozrejme opatrne..
no ale zasivana som aj zvnutra... 😅

petka_s
22. jan 2009

poradite mi??dakujem 😉

certica
22. jan 2009

ja som mala sekciu, takze nebol problem. na tvojom mieste by som zvolila zo zaciatku nejake jemnejsie techniky...petting

nippa
22. jan 2009

...ja som si hadam 2 tyzdne po porode nemohla ani sadnut ☹ ...osobne by som to este neriskovala alebo ked pojdes na kontrolu tak ti doktor povie ci je vsetko ok a potom to bude o to lepsie lebo sa nemusis obavat....

miresta
22. jan 2009

petka-s - tak ja by som s tým tiež ešte predsa počkala, je to tam všetko veľmi živé, aby si potom neľutovala, že pre trochu rozkoše, si ublížiš. Ja som mala tiež hroznú chuť na sex, asi presne okolo dvoch týždňov, ale vydržala som. Bola som cez cisarák, a tá jazva ma bolela pri sexe aj dva mesiace. Skús ako ti radila už certica niečo jemnejšie pre začiatok.

bihan
22. jan 2009

Hrozná chuť na sex je kvôli tomu, že sú pohlavné orgány po pôrode skvele prekrvené 😀
Ja som nemala ani nástrih, len pár ministehov a odvážila som sa po 3,5t.

certica
22. jan 2009

ono kazda sa citime inak aj po fyz. stranke, ale pokial mas aj vnutorne sitie, asi by som tiez s nejakymi hlbsimi prienikmi pockala tie 2 tyzdne. a potom je aj trochu vacsia nachylnost v tomto obdobi na infekcie, ale fakt sa tazko radi... ja som mala rodidla "nenarusene", takze si to neviem celkom dobre predstavit

petka_s
22. jan 2009

no ono je to tazke,ale skusime to vydrzat,
ale ked toho mojho udrzat.. 😀
osobne sa citim dost fit,po porode som behala ako keby som ani nerodila,
a na wc som tiez nemala problem..
no tak uz len pockat...

certica
22. jan 2009

bihan, ja som mala brutus chut 3. den po porode, ale to pri obidvoch. sranda 😀 a 4. zase depku z laktacie a mozno aj z toho, ze ten 3. den nic z toho... 😀

certica
22. jan 2009

petka, ja mysim, ze ten oral je celkom dobry kompromis a neskodny

petka_s
22. jan 2009

😉 dakujem za rady 🙂

avanka
22. jan 2009

Tak my sme sa milovali uz asi 3 tyzdne po porode, ale rodila som sekciou a teraz mam pocit, ze si obaja vieme sex vychutnat akosi viac a aj mame na to vacsiu chut ako predtym 😀 😀 takze ja sa nestazujem

lekno
22. jan 2009

Téééda Čerti, ty sa nezdáš... 😉 😀

certica
22. jan 2009

leknus, akurat si kukam tvoj album 😎 😀 . terchova je moja srdcovka 😉

babatko88
22. jan 2009

isabela1, z toho si nič nerob, my s manželom sme spolu nič nemali odvtedy ako som bola v piatom mesiaci a po pôrode, no malý mal asi 3mesiace, mne sa tiež vôbec nechcela, možno je to v únave, netuším

avanka
22. jan 2009

a inak oralny sex bola jedina forma styku, aku sme prevadzali cele moje rizikove tehotenstvo 😀 😀

lekno
22. jan 2009

Joj ani nevrav 😀
Môj mangel tam stále obzeral obraz Jánošíka, tak dúfam, že miho nedoprace domov 😝 😉

certica
22. jan 2009

avanka - tak vravis, ze mas toho vyse hlavy 😀

bihan
22. jan 2009

Čerti 😀 Ja som mal hroznú chuť na sex ešte v pôrodnici, ale tak isto fajné depky, navyše s tými úžasnými podprdami na dojčenie som sa fakt cítila ako naj sexi žena na svete.. 😝
Ešteže to tehotenstvo som nemala rizikové 😀

betka14
22. jan 2009

tak to som z vas hotová
ja som ešte počas tehotenstva OK, ked sme to nemali, taks a mi o tom snívalo a furt
po porode-horor, bola som riasdne šitá, 6 týždnov nič , no a teraz kojím a nemám na to velmi chuť/ čítala som že to robia hormóny/
a ked už tak ma to bolelo- bola som z toho sklamaná
verím, že sa to zlepší a všetko spraví čas, inak ked ste enboli šité je to asi OK resp. ked ste boli na sekciu
ja na to šitei tak nerada spomýnam, ono ma to bolí aj tak samo od seba
a manžel mi nechce ublížiť takže radšej ie je nič 🙄

anavila
22. jan 2009

no aj my sme pocas 6nedelia nic ale potom sa to rozbehlo..je to lepsie ako predtym.... je to uplne lahsie...
ale trosku menej casto ☹ no co uz....ked su ine zaujmy

betka14
22. jan 2009

tak budem čakať na ten rozbeh a u nás to je tiež menej často
ale lubime sa velmi tak tzo je dobré

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre