Necítim k dieťaťu vzťah. Zmení sa to?

tamariel
7. sep 2011

ahojki mamce,
max ma jedenast dni, porod bol v pohode, nemam sa na co stazovat. napriek tomu co som doma, furt len placem, neviem si najst miesto, neviem co so sebou. ked je maly hore, len place - mam pocit, ze to nezvladam velmi. kojim v pohode, je zdravy... mamicky, som normalna, ked sa neviem zzit s myslienkou, ze to male je moje a necitim k nemu zatial nic? je to hrozne to napisat, ale tak to citim, respektive zatial to necitim... pride to, vsak? ach, som zufala...

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beruska141
19. nov 2012

@anetkaadamko to je viac ako rok stara otazka 🙂

denaalubos
19. nov 2012

Hmmm..ale zaujimave,ze pred rokom jej nik na to ndodpovedal.... :-X

bodka70
19. nov 2012

@tamariel , áno tá láska a radosť príde, to čo máš sa volá popôrodné blues, má to veľa žien po pôrode, niekomu sa rozvinir aj popôrodná depresia . Pri prvej dcérke som sa z nej skutočne začala z nej tešiť cca v jej 3 mesiacoch. snaž sa ísť čo najviac von, medzi ľudí, zavolaj kámoške, hoci len na hodinku - pre mňa je "spoločenskou udasťou" hoci len skočiť si na benzínku na kapučínko a koláčik, nad kočíkom prečitať časopis 😀 😀 😀. bude dobre, uvidíš 😉

bodka70
19. nov 2012

@beruska141 . jáááj a ja som práve zosmolila odpoved 😕 😀 😀 😀

beruska141
19. nov 2012

@bodka70 nevadi, vsak nie je jedina s tym problemom. aspon ostatne si precitaju. ja tiez som sa z malej zacala ako-tak tesit od troch mesiacov. dovtedy to bola hruza. az od tych troch mesiacov som si povedala - juj babatko moje, teba by som uz nikomu nedala 😀

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre