Nepravidelná menštruácia po pôrode. Ako ju upraviť?

maca793
17. feb 2007

Baby poraďte mi, som 9 mesiacov od pôrodu. Menzes som dostala 3 mesiace od pôrodu. Predtým som nemala žiadem problém, len teraz. ťahá sa to už od toho času. Raz ho dostanem načas inokedy len 2 dni špiním a dosť a potom nič. som zúfalá. aj teraz som naposledy mala mrchu 1.1 a doteraz som nedostala nič. tehotná niesom, pretože chlapa nemám a chuť sexu som nepocítila už dosť dávno. poraďte mi, prosím. nemôže to byť aj z toho, že som schudla to nejaké kilo? Prosím o radu. ďakujem

maslenka47
23. feb 2015

@mizu89 zena ja ta nechapem... ak si mala nechraneny sex, samozrejme ze mozes byt tehotna. Akonahle menstruujes ,tak tam realna sanca otehotniet je. A kojenie nie je antikoncepcia, neverim, ze ti to lekar nepovedal.

Nepravidelny cyklus moze mat asi tak milion pricin, to ti povie len lekar. Ale ten tvoj opis situacie trochu nedava zmysel, si 4m po sekcii, prvy krat si menzes si mala mesiac a pol po a potom si musela mat minimalne dalsie dva 26 dnove (ked spominas "dalsie mrchy"), jeden 21 dnovy a teraz cakas dalsi menzes? Hmm prepac ale 5 menzesov za 2 a pol mesiaca? To je nejaka blbost, nie?

mizu89
23. feb 2015

@maslenka47 nie ty si ma nepochopila.ja viem ze mozem otehotniet.ale ten menzes ze mi prisiel v rozmedzi medzi 26 az 28 dnom potom po tych 21 dnoch a teraz meska

zuzulik8883
27. jún 2016

@zuzu31
Ahoj ja som prvu menstruaciu dostala na 6 mesiac maleho popri dojceni, druha sa nejako nedostavuje uz tyzfen meska...

carmen12621
25. sep 2016

Ahojte kočky poraďte mi prosím už 2a pol roka som po pôrode a mam problémy s menštruáciou mávam ju z vecsi ňou dvakrát do mesiaca a 18 dnovi ciklus a trvá mi 11 dní niekedy 9 dní aj to už som rada niekedy sa mi stáva ze ju mam 4 dní skončí dva dni nič a zase 5 dní co mama robyt som už s toho dosť zúfalá u gynekológa som bola aj som prešla vyšetrenie na citeológiu tu som mala v poriadku gynekológ mi dal antikoncepciu a nič povedal mi ze je to normálne ale myslím si že ma bral len ako ďalšia v porady poraďte mi prosím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre