Nočné potenie po cisárskom reze. Je to normálne?

lulu1502
3. mar 2009

Ahojte. Chcem sa spýtať. Som 4 týždeň po cisárskom reze a každú noc sa silno potím všetko mám mokré aj plachtu aj paplón je to normálne? Môže to byť ešte slabosť po pôrode? Máte niektorá taký istý problém.Prosím poradte.

lalupa
3. mar 2009

mala som to zhruba 2 plus mesiace...aj kojis? moze to byt aj tym

bejca
3. mar 2009

ja som sa tiez potila strasne az pokial som kojila viac a to az do januara a to mal Petko skoro rok 😉 myslim ze to su nejake hormony v tele 😉

bejca
3. mar 2009

a rodila som normalne nie cisarskym 😉

mercy
4. mar 2009

To nemá so spôsobom pôrodu nič spoločné, sú to hormóny, telo sa vracia do pôvodného stavu

petruci6
4. mar 2009

mercy ma pravdu,tiez som to mala celych 6t po porode,potom to preslo

nikollette
4. mar 2009

Ja sa tiez v noci vzdy spotim, hlavne chrbat, a som po klasickom porode...
snad to coskroo prejde 😉

akejka
4. mar 2009

ahoj aj ja som sa prvé 2 mesiace hrozne potila (som po 2 sekciách), ale bolo to kojením...Musela som preto v noci piť pred aj po dojení veľa vody...

zuzana76
6. mar 2009

aj ja som sa strasne potila, telo sa zbavuje prebytocnych tekutin

zuzana76
6. mar 2009

inak ja soms a potila strasne tu noc po cisarskom, aj som si pytala teplomer, ze sa strasne potim a aj sestricka skonstatovala,ze mam celu plachtu mokru, ked mi navliekala moje pyzamo, ale do rana to preslo same a potom uz bolo to potenie take mensie a nielen v noci, ale aj cez den, ale v noci asi viac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre