Od pôrodu sa strašne potím. Čo mám robiť?

murinka
28. júl 2009

ahojte.nasmerujte ma ak tu tato tema uz je-nasla som podobne temy ale nie toto,co som hladala.som 4 mesiace po porode a neskutocne sa potim.viackrat denne sa sprchujem,pouzivam antiperspirant,deodorant,vonavky,podpazusie si pravidelne holim..........a nenormalne sa potim 😖 pred tehotenstvom som sa nepotila vobec-nevedela som,co je antiperspirant 😒 uz som z toho na nervy,pretoze je to neprijemne nielen mne ale aj okoliu.poradte prosim!

mikalove
28. júl 2009

murinka aj ja som sa potiala ako blázon po porode,ale bohužial sa to moc nezlepšilo,striedam antiperspiranty,skúšam ktory bude lepší,kombinujem tuhy a sprej....tiež si rada prečítam čo baby napíšu

mracik
28. júl 2009

mám rovnaký problém, tiež som sa nikdy nepotila, ani v posilke. Potím sa len vtedy, keď kojím. Pravdepodobne to spolu súvisí.
Tiež si nemôžem zvyknúť, že musím niekoľko krát denne používať deodoranty a podpazušie si tiež umývam každú chvíľu, ešte aj v meste na toaletách 😝 okrem toho nosím zo sebou (keď nezabudnem) vlhčené obrúsky, tak keď nie je iná možnosť, tak pomôžu aj tie. Nejako radikálne sa to nechystám riešiť, keď prestanem kojiť, prestane aj potenie...

murinka
autor
28. júl 2009

ja neviem ci to az tak suvisi s kojenim-ja nekojim a predsa sa potim......................................

mikalove
28. júl 2009

ja kojím ešte,tak dúfam,že to prestane,memôže to súvisieť s tym ,že telo sa po tehu dáva do "normalu"? 😕

murinka
autor
28. júl 2009

no dufam ze hej a ze sa potom po ,,normale,, moje podpazusie ,,spamata,, 😀

hana033
28. júl 2009

no ja som teraz vyskúšala zelenú rexonu guličku a je perfektná. Aspoň nateraz, ráno natriem, môžem sa potiť koľko chcem a konečne nesmrdím 😎 . Vyskúšajte

danu
28. júl 2009
womenne
28. júl 2009

murinka ja som mala tiež en problem najme v noci to som musela prezleikat normlane periny čo boli uplne mokre cez den som sa pri chvile volna hned sprchovala,prešlo mi to ked som prestala kojit.

rajcina
16. sep 2009

DRICLOR na milion % zabere

dai
16. sep 2009

da sa to tiez pekne riesit estetickou chirurgiou - skuste si o tom nieco zistit, mna sa toto vdaka bohu netyka ale citala som o tom na niektorych dermatologickych strankach...

http://www.interklinik.sk/sk/dermatokozmetika/p...

twinflame
16. sep 2009

Driclor naozaj pomôže, je to ale len dočasné riešenie. Nie je to tak, že ho použiješ párkrát a problém sa trvalo vyrieši.

zuzula25
16. sep 2009

a kde sa sa ten Driclor kupit???

layla
16. sep 2009

Driclor, Driclor, Driclor. Ja som sa tiez potila ako blazon, hlavne pod pazuchami a bolo to maximalne neprijemne, hlavne tie mapy 😖 A toto jedine mi pomohlo. Je to taka gulicka, dava sa to vecer. Zozaciatku to dost svrbi, stipe ale da sa na to zvyknut. Dostat ho kupit v lekarni 😉

veronika81
16. sep 2009

baby ja už 6 mesiacov riešim (aj tému som tu založila) či dať Driclor počas dojčenia..ešte som sa na to neodhodlala 😒 Je to brutálna chémia!

veronika81
16. sep 2009

a zabudla som dodať, že pred tehotenstvom som ho používala, skvelá vec, 100%-ná!

neviem či môžem dať sem link, zuzula pošlem ti v ip. Ale inak ak si dáš do googla "driclor", určite ti ho niekde nájde 😉

layla
16. sep 2009

veronika, ja by som to pocas kojenia neriskovala, fakt neviem co vsetko je v tom, ked to az tak utlmuje. ale ja som rada, lebo toto je to jedine co mi pomohlo..

pedroma
17. sep 2009

u mna suvisi nadmerne potenie s nespravnou cinnostou stitnej zlazy 😝 ...skuste sa opytat Vasho dr.
"Problem" nastal tiez po porode - vlastne v porodke mi internista prisiel na ŠŽ, a odvtedy som vernou navstevnickou Lubochne.
Z prirodnej lekarne pomaha proti poteniu salvia.

zuzula25
17. sep 2009

veronika diky,ono to ani nebolo pre mna,ale svagrina je uz z toho zufala a nestastna,tak ju mozno potesim tymto.ale je to vypredane.skusim este cez google popozerat,diky

rimmel
17. sep 2009

DRICLOR...

zuzula25
17. sep 2009

http://www.zdravie.sk/sz/content/122-34645/Mozu...

to som nasla,ci ho mozu pouzivat ak kojace a tehotne maminky

grettka
17. sep 2009

hej, iba ho stahuju zo slovenskeho trhu...

bella888
17. sep 2009

hmm ahojte tak ja som sa potila pred tehotenstve a potim sa aj po skonceni kojenia a to len pod pazuchami a je to strasne ..tiez skusam vsetko mozne , uz neviem co si mam dat pod tie pazuchy, DRICLOR som tiez skusala ale pri jeho pouzivani sa mi brutalne vyhadzala plet na tvari, hmm ale nepotila som sa, ale nemohla som chodit s takym ksichtikom po tvari...uz som rozmyslala aj nad vstreknutim botulotoxinu ale je to dost drahe, sakra

rajcina
18. sep 2009

mne driclor pomaha vzdy po nejakom case teraz to bolo peknych par mesiacov co som ho nepouzila a pohoda
takze po case ked citim ze to zase nie je dobre aplikujem na par noci a zase je nejaky cas pokoj
mne pomaha

rajcina
18. sep 2009

bezne dostat v ktorejkolvek lekarni bez problemov

nanyka
18. sep 2009

neviem,či driclor sťahujú zo slovenského trhu, viem, že bol asi 3 mesiace výpadok, tak zato som si ho objednala z UK - a vyšlo ma to tri krát lacnejšie samozrejme 😒 , takže ja si ho u nás už kupovať ozaj nebudem...

bella888 - o botoxe som rozmýšľala aj ja, ale keď som sa na to informovala, tak mi v rôznych dermato-kozm.centrách úprimne povedali, že nech nečakám, že to bude pôsobiť rok - do 6 mesiacov väčšinou, výnimočne do 9 mesiacov - na každého to pôsobí ináč...hm, trošku drahý špás...

bella888
20. sep 2009

fuuha tak to je naozaj velmi malo , no nepoviem keby to bolo aspon na ten rok este by som dala tie eurace za to ale takto sa to naozaj neoplati :o((

lindda
20. sep 2009

cafte a ja sa potim ako prasa a to uz davno nekojim na driclor mam taku alergiu ze az skriabem sa a vyhadzem sa a okrem toho sa aj tak potom asi nakoniec az injekcie zaberu lebo mi to lezie na ner a ja sa potom aj na chrbte ☹

strasiacik
21. nov 2010

Ja som si Driclor tiež kúpila pred 2 dňami. Dozvedela som sa o ňom len z internetu. Skúšala som všetko možné, aj pánske antiperspiranty, ale nič mi nepomáhalo. Nedávala som veľkú šancu ani Dricloru, už som neverila, že existuje niečo, čo mi môže pomôcť. Nechcem to zakrýknúť, ale fakt to asi funguje. Neviem však, na ako dlho, či keď ho už prestanem aplikovať, začnem sa v podpazuší znova potiť. Ale použila som ho v prvý večer a hneď na druhý deň som už nemala tie mapy na pulóvri. Čo ma ozaj prekvapilo. Ani v stresovej situácii, či nervozite - proste ani fľak. Len dúfam, že mi to nepoškodí. Lebo to obsahuje hliník, ktorý vraj veľmi škodí a môže spôsobiť rakovinu. Lenže, čo v dnešnej dobe nespôsobuje rakovinu, hlavne stres!!! A stresovať sa vždy z toho, že máte mokro v podpazuší, to nie je tiež dobré na psychiku. Mňa zaujíma hlavne ako dlho sa to môže používať, musí sa spraviť prestávka, či to môžem preventívne a priebežne používať stále, hoci len povedzme 8-krát do mesiaca. A môžu to používať tehotné ženy a ženy plánujúce tehotenstvo? Nezaškodí to nejako bábätku?

mimkao
22. nov 2010

@murinka Pridávam sa k tomu Dicloru a keby predsa len nezabral, tak je ešte niečo veľmi podobné a volá sa Excipial DeoForte od Spirig-u. Ten mi tiež veľmi pomohol. Je to 7-dňová kúra a naozaj funguje. Ja som sa tak veľmi potila počas tehu a používala som to. Je to super. A stojí to okolo 5 €, takže cenovo úplne v pohode.

merilin
2. nov 2012

no s tym mam problemy aj ja, driclor som pouzivala pred tehotenstvom. Teraz kojim, pouzivam vselijake anti... a nic nepomaha, resp. len 1-2 hod. No driclor sa bojim pouzivat. Tak zrejme az ked prestanem kojit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre