• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ostanú po tehotenstve hrubšie prsty?

13. júla 2012 
?? navlečiete si v pohode staré prstene? dávame si teraz robiť obrúčky a neviem či si nemám nechať urobiť o niečo väčšiu.. :frowning2:
3. apr 2007 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubkaaa
mne sa to nestalo, mam rovnake prstiky :wink:
3. apr 2007 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka asi tvoje telo zadrzia tekutiny.. ja mam teraz skor ten problem ze su mi vsetky prstene velke :grinning: :zipper_mouth:
3. apr 2007 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka ahoj
urcite si nedavaj robit obrucku ltt ale trosku vacsiu ,ked nechces mat pauzu v noseni ako npr ja :grinning:
3. apr 2007 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubkaaa v tehotenstve som nemohla nosit obrucku /mala som vacsne spuchnute prsty/ale po porode sa to unormalnilo a v pohode ju nosim, tiez mam pocit, ze mi skor pada akoby tlacila.
3. apr 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubkaaa, ja ešte stále nenavlečiem ani snubný ani obrúčku. :frowning2: tak dúfam že časom, keď schudnem, ešte som stále totiž o 2 čísla väčšia ako normálne :unamused:
3. apr 2007 o 20:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubkaa-tak u mna rozhodne ostali hrubsie, snubny aj obrucka ma dost tlacia :cry: teraz som zase tehu, ale ostalo to tak po porode v mojom pripade..vidis, nikdy som sa nad tym nezamyslala, ze to mozno nielen ja..
3. apr 2007 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubkaa, tak mne po tom, co som sa dostala po porode na svoju vahu (mozno -2kg naviac), mi vsetky prstene dokonca lietali z ruk :grinning:
teraz som pribrala, ale v pohode, co sa prstov tyka :grinning:
3. apr 2007 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem za odpovede. dám si asi urobiť pre istotu o jedno číslo väčšiu a keď, tak ju budem nosiť na inom pršteku.. :wink: (lebo problém je v tom, že si dávame urobiť také, že vraj zmenšovať/zväčšovať ich , by bol menší problém, lebo moja má zirkóniky..) a hádam všetko dobre dopadne :slight_smile: :slight_smile:
4. apr 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie
14. jún 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som po pôrode obrúčku menila - za menšiu... :grinning: Teraz mám o pár kíl menej, ako keď som otehotnela... :sunglasses:
14. jún 2012 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nosím 20 rokov tú istú obručku stále na tom istom prste,medzitým som porodila dve deti,raz priberiem raz trocha schudnem.Tak na prsty som nepribrala,ani neopuchnú,jedine v extrémnom teple na pár hodín. Takže asi nie sme na tom rovnako. :wink:
13. júl 2012 o 01:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok