Ostanú po tehotenstve hrubšie prsty?

lubkaaa
3. apr 2007

?? navlečiete si v pohode staré prstene? dávame si teraz robiť obrúčky a neviem či si nemám nechať urobiť o niečo väčšiu.. ☹

lasenka
3. apr 2007

lubkaaa
mne sa to nestalo, mam rovnake prstiky 😉

zuz11
3. apr 2007

lubka asi tvoje telo zadrzia tekutiny.. ja mam teraz skor ten problem ze su mi vsetky prstene velke 😀 🤐

mia11
3. apr 2007

lubka ahoj
urcite si nedavaj robit obrucku ltt ale trosku vacsiu ,ked nechces mat pauzu v noseni ako npr ja 😀

alysea
3. apr 2007

lubkaaa v tehotenstve som nemohla nosit obrucku /mala som vacsne spuchnute prsty/ale po porode sa to unormalnilo a v pohode ju nosim, tiez mam pocit, ze mi skor pada akoby tlacila.

tinockaaa
3. apr 2007

lubkaaa, ja ešte stále nenavlečiem ani snubný ani obrúčku. ☹ tak dúfam že časom, keď schudnem, ešte som stále totiž o 2 čísla väčšia ako normálne 😒

escada17
3. apr 2007

lubkaa-tak u mna rozhodne ostali hrubsie, snubny aj obrucka ma dost tlacia 😢 teraz som zase tehu, ale ostalo to tak po porode v mojom pripade..vidis, nikdy som sa nad tym nezamyslala, ze to mozno nielen ja..

certica
3. apr 2007

lubkaa, tak mne po tom, co som sa dostala po porode na svoju vahu (mozno -2kg naviac), mi vsetky prstene dokonca lietali z ruk 😀
teraz som pribrala, ale v pohode, co sa prstov tyka 😀

lubkaaa
autor
4. apr 2007

dakujem za odpovede. dám si asi urobiť pre istotu o jedno číslo väčšiu a keď, tak ju budem nosiť na inom pršteku.. 😉 (lebo problém je v tom, že si dávame urobiť také, že vraj zmenšovať/zväčšovať ich , by bol menší problém, lebo moja má zirkóniky..) a hádam všetko dobre dopadne 🙂 🙂

digysa
14. jún 2012

Nie

pondelnicka
14. jún 2012

Ja som po pôrode obrúčku menila - za menšiu... 😀 Teraz mám o pár kíl menej, ako keď som otehotnela... 😎

gabuci
12. júl 2012

ja nosím 20 rokov tú istú obručku stále na tom istom prste,medzitým som porodila dve deti,raz priberiem raz trocha schudnem.Tak na prsty som nepribrala,ani neopuchnú,jedine v extrémnom teple na pár hodín. Takže asi nie sme na tom rovnako. 😉

kikusha2212
28. jan 2022

Vidim, ze tato duskusia uz nie je aktualna, ale skusim, mozno niekto odpovie. V polke tehotenstva som musela dat dole prstene kvoli opuchom. Teraz som 9 mesiacov po porode, mam o 7 kil menej ako pred tehotenstvom a ja stale neviem dat na ruku ziadny z mojich prstenov. Cim to moze byt? Treba to riesit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre