• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ostrihať sa?

15. apríla 2013 
ahojte, klasicky problem po porode - vlasy si neviem nijako upravit, dost mi vypadali a mam ich velmi jemne. teraz mam take polodlhe, aby som ich mohla nosit v gumicke. ale aj tak je to dost narocne, upravit si vlasy tak aby som "vyzerala". asi to o dost skratim, len sa bojim, ze potom to bude este horsie, ked deti po vlasoch velmi radi siahaju a trhaju. ale nevidim ine vychodisko.. poradite? :slight_smile:
20. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechaj si polodlhe, kratke treba udrziavat,aby nejako vydrzali. a neboj, ked nedovolis, sklbat deti vlasy nebudu....na spevnenie je vraj dobry gs elastin, tak skus :slight_smile:
20. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tiez som za polodlhe, na upravu kratkych nebudes mat cas... :unamused:
20. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak nekojis nasad pharmaton geriavit viac nebudu padat, ostrihat na kratko ti urcite nepomoze je to povera, ze budu hustejsie a nebudu padat :wink:
20. aug 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winky mne po pôrode dvojičiek tak strasne padali vlasy ze som sa uz česala na balkone všade boli vlasy tak som to šupla na kratko i ked mi srdce trhalo podstrihnutie mi vôbec nepomohlo ale skus sa najprv dat podstrihnut a potom uvidis ak mas dobru kadernicku urcite ti poradi vlasy upravit tak aby si si to popripade vedela dat aj do gumky
20. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa.daj sa ostrihat alebo upravit vlasy tak,aby si mala s ními co najmenej prace :wink:ja som po porode necelych 5mesiacov-kolko mi budu este padat? :sweat_smile:
20. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winki,
ja mam cely cas dlhe, nastastie mi nepadali - tiez myslim ze starostlivost o dlhe ( az na kazdodenne umyvanie ) je jednoduchsia pri detoch ako o kratke - ja som si ich dala do drdolu a bolo ... mala mi vlasy nikdy netahala lebo som ich rozpustene nosievala len von, aj vtedy sa dali zapnut sponkami...
skus nejake vitaminiky, ak kojis, porad sa s lekarom, ak nie tak s dermatologom pripadne ak mas dobru kadernicku tak aj ta by ti mohla poradit...
20. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winki, papaj zinok. mne dvakrat vypadali za dva a pol roka vlasy /kvoli porodom/ teraz ich mam huste, ale nikdy som na kratko nebola. a to si ich este farbim .
20. aug 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, teraz mi uz vlasy nepadaju, vitaminmi sa dopujem, ale to co mi zostalo je teda biedne :( vlasy mam podstrihnute, drzali tvar mozno tyzdne a zase to bolo o nicom. ja ich mam jemne po mamke. kedysi som nemala take problemy, ale odkedy mam melir (uz cca 15 rokov) tak sa oslabuju a tazsie upravuju..
20. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa prihovaram za polodlhe ale naozaj velmi pomoze a poradi dobra kadernicka ktora da vlasom prakticky strih a poradi ako ich osetrovat :slight_smile: ale ja viem ake je to tazke najst taku kadernicku mne to trvalo niekolko rokov a to som mala vlasy od prirody kucerave a casom sa mi castym farbenim ,znicili a pomaly vyrovnavali no a po porode boli v hroznom stave a velmi mi padali...a este zacali mi rapidne sediviet bola som zufala,ale nasla som super sikovnu kadernicku ktorej som povedala o mojich pataliach vlasy na sucho odstrihla-nebolo mi vsetko jedno-potom nafarbila na sediny dala melir a vysvedok bol super vlasy este prestrihala a hlavu som mala super lahku.naozaj si myslim ze zalezi na aku odbornicku natrafite...a to mi uz pozmenila uces 2 krat... :slight_smile: :wink:
20. aug 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ostrihat, bude mensie klbko vlasov na zemi :grinning:
20. aug 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
winki- ja som mala tiež ten istý problém, lekárnička mi poradila šampón Bioscalin-stojí asi 200 sk, ale naozaj mi prestali padať, ale pri druhom balení. je tam v príbalovom letáku popis "vlasového životného cyklu"- presne tie 3-4 týždne trvá vypadnutie tých poškodených a oslabených a až potom môžu rásť tie zdravšie. majú z tej rady aj kúru a tbl, ale ja som mala len ten šampón a veľmi veľmi mi pomohol. Neostrihaj sa, len podstrihni tie "mŕtve krepaté" vlasy, lebo sa ti budú ťažko upravovať. a aj ked budeš mať mastné a kadejaké, stiahneš do gumky a je to.
Ja tak chodím už druhý rok. a teraz ked som prestala konečne kojiť, tak mám zase "fázu vypadávania vlasov vo veľkom množstve". Tak som si zase kúpila ten šampónik a používam ho.
20. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winki...daj si ich podstrihnúť tak aby si si ich mohla zapnúť do štipca(aspoň ja som to tak robila -ani dlhé ani krátke),prestala by som si dávať melír-dosť ničí vlasy :frowning2: ,a asi by som si skúsila dať hedline(neviem ako sa to píše :frowning2: ) ale je to trvalá na prírodnej báze=švagriná s ňou má dobré skúsenosti,tiež má jemné vlasy ktoré nedržia skoro v nijakom účese :wink:
20. aug 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa osvedčil pážací strih. Keď som niekde išla nahodila nátačky a cez deň čelenku.
20. aug 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za kratke vlasy teraz je moderne ako rano vstanes,prehrabnes prstami,cvrknes gelu a mas najlepsi uces...ak sa ti to hodi tak nevahaj.
20. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám krátke... po svadbe (je to už pááár rokov :grinning: ) som šla z dlhých na také po uši a potom na krátko uplne... a veru, nemám problém, vyhovuje mi to.. postrapatím a idem :grinning: :grinning: .. akrutá tak každých 6 týždnov to chce kaderníka... ale to sa dá, strihanie je do 20 min. :slight_smile:
tak veľa zdaru pri rozhodvaní
ja "hlasujem" za krátke... :wink:
20. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krátke vlasy sú fajn zo začiatku, ale ako dorastajú, tak nedržia. Záleží od možnosti pravidelne navštevovať kaderníčku.
20. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, kratke su fajn,ale potom tak do 2 cm....ked to trehu podrastie, potrebujes strihat a ak su farbene, velmi rychlo vidno, ked vyrastaju....za 10 rokov s vlasmi an chalana viem, o com hovorim. kedze mi nemal kto postrazit krpca tak to skoncilo tak, ze mam za rok a pol vlasy po plecia :slight_smile:
20. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
JA nechcem uplne kratke, ale postupne zostrihane, dam do fotoalbumu foto
20. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten uces je bohovsky.ale ver ze tomu predchadzalo fukanie,gelovanie,lakovanie,..atd..... :grinning: ja som mala taky uces nedavno a poviem ti...vyzerala som tak raz za mesiac ked som tomu dala trochu viac casu :grinning:
20. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej, ja viem, ale ide mi skor o strih, hlavne nech nemusim pouzivat susic, len dat tuzidlo a volne vysusit. vlasy mam jemne vlnite, takze dufam, ze sa nejak "poskladaju"
20. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winki.w,
tá fotka toho účesu je fajn.
Ako často sa Ti podarí chodiť ku kaderníčke?
20. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
atrami, tak 1xza dva mesiace
21. aug 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak potom podľa odbrázku, ale kratšiu ofinu. Mala som podobný, držal pekne.
Kde si našla obrázok? Je to fakt super.
21. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
obrazok bol na nejakej stranke v diskusii Ucesy, stiahla som si ho v sekcii polodlhe vlasy..
21. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo? aha chapem dajte si ostrihat nos :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. sep 2012 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked uplne skoncim s dojcenim (uz sa k tomu schyluje), mam v merku tiez ten pharmaton geriavit, tu so zlavou: http://www.pilulka24.sk/pharmaton-geriavit-cps-100
Asi pol roka po porode som bojovala, zufalo hladela na tie vycesane chuchvalce, nakoniec to slo uplne nakratko, strojcekom :slight_smile: Teraz uz su dlhsie, tesim sa az si ich dam uplne naspat do poriadku.. Hlavne nezufaj, je to fyziologicke po porode.
15. apr 2013 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok