Po pôrode mám bolestivý zadok, keď idem na veľkú. Poraďte!

dendula
2. apr 2008

Neviem ci s tim mam ist aj ku gynekologovi alebo si mam ničo na to kupit nevedeli by ste mi poradit? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

gredy
2. apr 2008

Ahoj Dendula, nechcem sa hrat na lekara, ale ja mam rovnaky problem a su to nestastne hemeroidy...takze treba len upravit jedalnicek, mne pomahaju jogurty, ak to nezabere musis si kupit cipky a krem na hemeroidy su to homeopatika Avenoc. Tak vela zdaru.

dendula
autor
2. apr 2008

AHOJ DAKUJEM ZAJTRA ZBEHNEM DO LEKARNE A VYPITAM SI TO DUFAM žE TO ZABERE A TEBE TO POMOHLO?

gredy
2. apr 2008

mne pomohli jogurty a redsia strava, ale mam ich doma pre kazdy pripad, ale pre istotu skus opisat problem aj v lekarni, mna to bolelo vyslovene ked trebalo "tlacit" tak ma oblieval studeny pot... 😖 😅 este to sem tam mavam, ale nie take hrozne ako po porode....uuuff. Ja som to konzultovala s obvodackou a ona ma tak diagnostikovala a mala pravdu.

fabiana
2. apr 2008

Baby, to s tým máte problém už vyše pol roka? 😲

gredy
2. apr 2008

ja ojedinele ano, ked jem len somariny, ze sa akoze "zasusim" tak ano. Uz to nie je take hrozne, ale ani uplne bezbolestive.

fabiana
2. apr 2008

Ja som mala problém s hemoroidmi v prvom trimestri, pomohol mi tiež krém Avenoc, stačilo párkrát natrieť a všetko bolo ok, odporúčam. 😉

viktoria
3. apr 2008

ahojte....tak ja uz mam druhe dieta, maly ma jeden a pol roka a stale mam s tym problém, samozrejme ze nie kazdy den ale tak kazdy 3 mesiac sa to vrati, mne pomaha mast na hemeroidy a cipky, su velmi dobre.....drzim palce, viem co prezivas

dendula
autor
3. apr 2008

Ja už mam s tim problem pomali 7mesiacov.Neviem prečo to boli nechapem najprv som si mislela že to prejde tak za 2mesiace ale stale to boli.Jaj mi ženy si vytrpime. 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

andrea78
3. apr 2008

po dcére som tento problém mala 6rokov, po malom je podstatne lepšie

čípky mastu s, sú naj...(vyskúšala som všetky na trhu), skús a istotne pomôže, zlepšenie bude po pár dňoch

dadka212
3. apr 2008

Andrea tie čipky sa volajú "mastu s"? lebo mne tie avenoc vôbec nepomáhajú už rok to mám 🙄

andrea78
3. apr 2008

ano dadka, "bála" som sa to napísať veľkými písmenami, tak snáď ma nezmažú, pomôže to asi viacerým
je to Mastu S

pomerne dobré boli aj Factu, ostatné viac-menej nanič, mám bohaté skúsenosti 😀 testovala som roky... 😀

andrea78
3. apr 2008

no ak si tie čípky začnete aplikovať, ono sa to o pár dní rapídne zlepší, potom je dobré "užívať" to ešte aspoň zopár dní a nie okamžite vysadiť, nech má možnosť zahojiť sa to a tak skoro sa to potom nevráti

dadka212
3. apr 2008

ďakujem 😉

andrea78
3. apr 2008

rado sa stalo, dúfam že pomôže 😉

dadka212
3. apr 2008

aj ja dúvam, lebo ja som nevedela, že je to "zlatá žila" som myslela že som nejako zle zašitá, až po nejakých 8 mesiacoch som zistila čo za zázrak to tam mám 😝 a teraz už mi to aj krváca asi by som mala skúsiť ísť aj k doktorke, len malého nemá kto povarovať a keď tak nie nadlho u dokiny je plná čakáreň babičiek 😒 a na to nemám nervy čakať tam 3 hodiny...ale asi budem musieť

zuzitka
3. apr 2008

ja som pouzivala mast Factu a bolo dobre 😉

andrea78
3. apr 2008

zuzitka, ono záleží od toho, v akom je to štádiu, na začiatku pomôže aj masť, no čípky sú lepšie a aj účinnejšie

ja som aj kombinovala masť aj čípky

dadka, ak to krváca, choď s tým radšej na vyšetrenie, je nepríjemné, no dá sa vydržať...nech je radšej kontrola, že je to "len " zlatá žila....a nič iné...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre