Pocity a bolesti po cisárskom a prirodzenom pôrode

bastilly
28. apr 2016

Ahoj velmi by ma zaujimali vase skusenosti , s regeneraciou , pocitmi, bolestou....po cisarskom a po prirodzenom porode.Je to taka oblubena tema rozoberat, po ktorom porode je zene "horsie"..ja som rodila len prirodzene takze by ma zaujimali postrehy zien ktore rodili aj aj
dakujem 🙂

meusicka
30. apr 2016

@xevulax tak ty si to mala horise, a ja som mala planovanu sekciu ale preto, lebo mna dr. proste nechcel odrodit normalne, nakolko som dost utla. aj pocas tehotenstva som bola len sama ruka a noha a obrovske brucho. aj ked dvojky neboli velmi velke pri narodeni, ale proste rozhodol ze sekcia. ja som dosla do nemocnice a tam na mna uz kazdy cakal, uz len ma seknut... a to som s nim nebola dojednana na ktoru mam rist, tak ja som este doma obriadila strasiu, ved pohoda.... a potom rychlo rychlo. ja som nemala ani bolesti, nic, aj male lezali otocene pekne dole hlavickami. no ale co uz.
po porode to bol masaker, tie bolesti, ale prezili sme to, najhorise asi bolo lezat tych 24hod.

misicka27
30. apr 2016

@zuzana76 Aj to je individualne, ja som rodila sekciou a ked maleho vybrali a zacal plakat tak som sa rozplakala ako male dieta a nedokazala som prestat plakat od stastia aj ulavy...a pocit som mala neskutocny ani opisat sa neda...

xevulax
30. apr 2016

@meusicka my sme do porodky leteli so starsou ked ma chytili bolesti. Muz prisuel domov ja hodila teolu sprchu ci to neprejde - nepreslo. Tak sme sli aj s nou. Ked ma zacala posielat sestricka na rizikovku tak som ho poslala domov mala uz mala spat. Ani kufor mi tam nedovolila nechat tak ho.musel vziat domov (neviem ako by som ho tam v boestiach terigala hore dolu po nenocke). Nastastie ked som volala.mamke ze mam bikesti a idem do porodky tak odisla z prace pri starsiu to mi medzitym praskla voda na tom prijime a ta krava mi nechcela dat ani koselu nemocnicnu stala som tam v mokrych veciach mlaka podo mnou plodovka v topankach.... musela som cakat muza kym.mi kufor donesie. Katastrofa. Ale chybu urobili uz pri planovani sekcie nechceli mi ju naplanovat skor- vraj nemaju volne terminy- no aj tak si ho museli najst nakoniec.

meusicka
1. máj 2016

@xevulax uff tak to si si uzila. ja som mala naplanovanu sekciu hned po vianociach, ale to uz pred sviatkami mi povedal dr. ze nohy hore pocas sviatkov, lebo baby uz boli nachystane. nastastie som to vydrazala este 3v1.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre