Popôrodný vankuš

syska90
10. sep 2013

Zeny, aké máte skúsenosti s týmto vankúšom, je to aj tak účinné alebo je to blbosť? Aké máte skúsenosti??? Dík

dulkagabulka
10. sep 2013

nikdy som o ničom takom nepočula...

dejka77
10. sep 2013

Mas na mysli ten vankus, ktory sa pouziva ked nemozes sediet kvoli sitiu?

katren
10. sep 2013

@syska90 kup si obycajne nafukovacie detske koleso a vyjde ta oooooooooooooooooovela lacnejsie ako ten vankus..a ked nevyuzijes, aspon ta nebude stvat ze si vyvalila za to nekrestanske peniaze...

salome_82
10. sep 2013

Ja som si ho kúpila a potrebovala som ho síce len prvé dva dni, ale teda bola som rada, že ho mám. Aj potom sa mi ešte zle sedelo, ale pri tom večnom vstávaní k bábätku som si tú bolesť už tak neuvedomovala a pomaly som si na ňu zvykla.

lu17
10. sep 2013

Je to super vec,ale ak vies sit resp.niekto,je to vlastne kus latky a v nom polystyrenove gulicky, resp nafukovacie koleso by mohlo plnit svoj ucel tiez 😀 Odlahci stazene sedenie, ale samozrejme zalezi aky mas porod 😉

aadulik2110
10. sep 2013

@syska90 ja som to riešila detským nafukovacím kolesom..... na stoličke som ako tak usedela na jednej strane, ale v aute som nemohla sedieť ešte 5tt po pôrode.... takže tam sa vozilo koleso (manžel mi zo žartu povedal, že si pripadá akoby sme stále chodili na kúpalisko)

seemani
11. sep 2013

ja som nemala, ale veru lutovala som to, ked som ejdina jedla po stojacky :D
@katren ani jej to nemusí byť lúto, lebo pre malé aj tak časom bdue potrebovať koleso, tak si ho odloží

lillie79
13. sep 2013

Ahojte, ja som mala plavajuce koleso. Svoj ucel splnil a je lacnejsi a potom sa pouzije na kupku. 🙂 Kvoli par dnom by som urcite nekupovala vankus. Je to draha zbytocnost.

jajka78
12. okt 2013

super vec je detske koleso, jamnesieho priemeru, vyuzivala som asi 3 mesiace, velmi to pomohlo, aj teraz planujem len neviem zohnat take male, velke uz nie je ono.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre