• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šestonedelie a krvácanie

1. októbra 2016 
maminky je to normalne ked tyzden po porode som krvacala potom do 6tyzdna spinenie na 7tyzden som 10dni krvacala potom 3dni spinenie a teraz zase zacinam krvacat a to uz bude 8tyzdnov od porodu prosim poradte ci je to normalne dakujem
16. aug 2011 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, ja som spinila cca 3 meisace (ale po cisaraku), bolo to slabsie potom fakt take ako keby som dostala menstruaciu a potom zase spinenie.
Ale riesila som to hlavne s gynekologom. Robil mi krvne testy a aj ma kontroloval pravidelne sonom, tak sa kludne ohlas u svojho nech ta kukne, aj ked krvacas. Budes kludnejsia...
16. aug 2011 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, čo ste používali (čaj,mastičky atd) po pôrode na ranu? Alebo ste sa umývali len čistou vodou?
16. aug 2011 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubkomatko ja len detske mydlo a cistu vodu. mala som aj repikovy caj kupeny, ale asi raz som sa nim oplachovala :wink:
16. aug 2011 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jasminet to mydlo čisté alebo s prídavkom niečoho? Lebo neviem či si mám niečo kupovať alebo je to zbytočné...
16. aug 2011 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kubkomatko uplne najobycajnejsie bupi mydlo, to budes aj pre dieta take kupovat... inak si nekupuj nic, to ti rodina potom kupi co budes potrebovat...
16. aug 2011 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby som po sestonedeli , ale hned som zacala krvacat ale len trosku potom cez vik nie a v nedelu vecer zase , mozem ist na kontolu ?? som po cisarsko , ake vysetrenia ma cakaju ??
25. nov 2011 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby.Viete mi poradit?ket mi skončili šesto nedeli tak hnet som začala krvacat.včera bolo tyžden čo,mi skončili.no a dnes mi prišlo zle na odpadnutie.šla som na wc a vycikala som vela krvi.je to normalne?napištemi poštu dakujem
5. jún 2013 o 14:39  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sanka14 ja som začala strašne mooooooooooooooc krvácať 5 týždňov po pôrode....krvácanie nešlo zastaviť, boli sme na pohotovosti........a bola som na čistení, zostalo mi tam kúsok placenty...teda sa utrhla a neodlúčila...........držím palce......
6. jún 2013 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sanka14 ale určite choď k lekárovi....
6. jún 2013 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anetkaadamko :tak bola som na pohotovosti a pichli mi inekciu proti boleti a druhu na zastavenie a pomohla zatim :slight_smile:
9. jún 2013 o 14:48  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, som 2 týždne po pôrode. Teraz mám už len špinenie, ale dosť to zapácha. Je to v poriadku?
18. jún 2013 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby som po cisaraku skoro 4tyzdne. Doteraz klasicke spinenie a dnes som sa utrela a mala som tam krv.. ako keby mrcha.. vcera ma aj boleli krize.. nemam nejake problemy ale neviem ci je normalne tak skoro, aby som mala "cerstvu" krv.
26. jún 2014 o 09:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby som osmy den po porode, a dnes rano som sa konecne odhodlala na vyplach so spodu ako v nemocke odporucali a teraz poobede zo mna vyslo dost ako keby zrazenej krvi ( hruda), moze to byt tym, ze som si robila ten vyplach? Alebo to nieco znamena?
14. mar 2015 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Urcite nepodcenujte silne krvacanie.ja som 4tyzdne po porode zacala silno krvacat a odyslo zo mna vela
krvnych zrazenin.skoncila som v nemocnici na cisteni,6infuzii a 1 transfuzia krvi.
16. máj 2015 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry den chcem sa vas spitat som po porode a us mi skoncila sestonedelka jeden den bolo dobre a zase som cacala krvacat.Ako dlho to bude trvat som prvorodicka.Dakujem vam. :frowning2:
10. aug 2015 o 07:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sandra20 ťažko povedať. Ak ti skončilo 6 nedelie, jeden den ,,klud,, tak to bude asi menštruácia - ak nekojiš.
Ja som skončila 6 nediel, ale po porode som krvacala len cca 4 týždne, potom bol 2 klud a potom mi prišla menštruácia velmi silná a zatial ju mám 4 den...
Prvá menštruácia po porode vraj býva iná, nie taká aku bezne žena máva. MOze byť silnejšia a dlhšia ako bežne bývala. Malo by sa to ale časom upraviť. Takže aká bude ,,mrcha,, a kolko bude trvať ti nikto presne nepovie. No vzhladom na tieto horučavy :confounded: by mohla byť aspon krátka :confounded:
10. aug 2015 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nekojim jeden den bol klud na druhy den som mala slabunku a a teraz je velmi sila zlakla som. :frowning2:
10. aug 2015 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sandra20 ak nekojiš tak menzes prichadza velmi skoro kludne aj hned ako skončí ,,šestonedelie,,.
10. aug 2015 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ako dlho to može trvat,
11. aug 2015 o 11:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirka8429 ahoj :slight_smile: môžem sa spýtať ako si dopadla s tou bolesťou pri močení? Ja mám presne to isté a dnes mám kontrolu po šestonedelí. Tak z toho mam dosť strach.
1. jún o 08:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby.Prosim vás ja tiež som skončila už šestonedelie a bola som aj u dokt. a povedela že je vše ok.Len ma trosku pobolieva v podbrusku a povedala dokina že ak ta bolest neprejde tak mam prist.A po sestonedeli som este stale spinila a vcera som zacala krvacat,nie velmo ale krvacam.Tak neviem ci to už mam menzes alebo len z dojcenia alebo mam ist radsej k dokine.
1. okt o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@misugeee Chod k doktorke. Nic tym nestratis.
1. okt o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok