Šestonedelie a krvácanie

marhulka88
28. máj 2008

baby viete mi poradit? som po cisaraku a koncim 7tyzden po porode...cele sestonedelie bolo v pohode viac menej spinenie a min. tyzden zacalo slabe krvacanie kt. za posled. dva dni mierne zosilnelo .. buduci tyzden sa chystam za dokym akoze na kontrolu po sestonedeli...
mali ste niektora krvacanie aj po skonceni sestonedelia je to normalne???

monulik88
16. aug 2011

maminky je to normalne ked tyzden po porode som krvacala potom do 6tyzdna spinenie na 7tyzden som 10dni krvacala potom 3dni spinenie a teraz zase zacinam krvacat a to uz bude 8tyzdnov od porodu prosim poradte ci je to normalne dakujem

michaela.g
16. aug 2011

Ahoj, ja som spinila cca 3 meisace (ale po cisaraku), bolo to slabsie potom fakt take ako keby som dostala menstruaciu a potom zase spinenie.
Ale riesila som to hlavne s gynekologom. Robil mi krvne testy a aj ma kontroloval pravidelne sonom, tak sa kludne ohlas u svojho nech ta kukne, aj ked krvacas. Budes kludnejsia...

kubkomatko
16. aug 2011

ahojte, čo ste používali (čaj,mastičky atd) po pôrode na ranu? Alebo ste sa umývali len čistou vodou?

jasminet
16. aug 2011

@kubkomatko ja len detske mydlo a cistu vodu. mala som aj repikovy caj kupeny, ale asi raz som sa nim oplachovala 😉

kubkomatko
16. aug 2011

@jasminet to mydlo čisté alebo s prídavkom niečoho? Lebo neviem či si mám niečo kupovať alebo je to zbytočné...

jasminet
16. aug 2011

@kubkomatko uplne najobycajnejsie bupi mydlo, to budes aj pre dieta take kupovat... inak si nekupuj nic, to ti rodina potom kupi co budes potrebovat...

danielka1516
25. nov 2011

Baby som po sestonedeli , ale hned som zacala krvacat ale len trosku potom cez vik nie a v nedelu vecer zase , mozem ist na kontolu ?? som po cisarsko , ake vysetrenia ma cakaju ??

sanka14
5. jún 2013

Ahojte baby.Viete mi poradit?ket mi skončili šesto nedeli tak hnet som začala krvacat.včera bolo tyžden čo,mi skončili.no a dnes mi prišlo zle na odpadnutie.šla som na wc a vycikala som vela krvi.je to normalne?napištemi poštu dakujem

anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anetkaadamko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sanka14
9. jún 2013

@anetkaadamko :tak bola som na pohotovosti a pichli mi inekciu proti boleti a druhu na zastavenie a pomohla zatim 🙂

stanislava29
18. jún 2013

Ahojte, som 2 týždne po pôrode. Teraz mám už len špinenie, ale dosť to zapácha. Je to v poriadku?

7danka7
26. jún 2014

Baby som po cisaraku skoro 4tyzdne. Doteraz klasicke spinenie a dnes som sa utrela a mala som tam krv.. ako keby mrcha.. vcera ma aj boleli krize.. nemam nejake problemy ale neviem ci je normalne tak skoro, aby som mala "cerstvu" krv.

arnstorf
14. mar 2015

Baby som osmy den po porode, a dnes rano som sa konecne odhodlala na vyplach so spodu ako v nemocke odporucali a teraz poobede zo mna vyslo dost ako keby zrazenej krvi ( hruda), moze to byt tym, ze som si robila ten vyplach? Alebo to nieco znamena?

marekkol
16. máj 2015

Urcite nepodcenujte silne krvacanie.ja som 4tyzdne po porode zacala silno krvacat a odyslo zo mna vela
krvnych zrazenin.skoncila som v nemocnici na cisteni,6infuzii a 1 transfuzia krvi.

sandra20
10. aug 2015

Dobry den chcem sa vas spitat som po porode a us mi skoncila sestonedelka jeden den bolo dobre a zase som cacala krvacat.Ako dlho to bude trvat som prvorodicka.Dakujem vam. ☹

sardinka333
10. aug 2015

@sandra20 ťažko povedať. Ak ti skončilo 6 nedelie, jeden den ,,klud,, tak to bude asi menštruácia - ak nekojiš.
Ja som skončila 6 nediel, ale po porode som krvacala len cca 4 týždne, potom bol 2 klud a potom mi prišla menštruácia velmi silná a zatial ju mám 4 den...
Prvá menštruácia po porode vraj býva iná, nie taká aku bezne žena máva. MOze byť silnejšia a dlhšia ako bežne bývala. Malo by sa to ale časom upraviť. Takže aká bude ,,mrcha,, a kolko bude trvať ti nikto presne nepovie. No vzhladom na tieto horučavy 😖 by mohla byť aspon krátka 😖

sandra20
10. aug 2015

Nekojim jeden den bol klud na druhy den som mala slabunku a a teraz je velmi sila zlakla som. ☹

sardinka333
10. aug 2015

@sandra20 ak nekojiš tak menzes prichadza velmi skoro kludne aj hned ako skončí ,,šestonedelie,,.

sandra20
11. aug 2015

Ako dlho to može trvat,

dominikabl
1. jún 2016

@mirka8429 ahoj 🙂 môžem sa spýtať ako si dopadla s tou bolesťou pri močení? Ja mám presne to isté a dnes mám kontrolu po šestonedelí. Tak z toho mam dosť strach.

misugeee
1. okt 2016

Ahojte baby.Prosim vás ja tiež som skončila už šestonedelie a bola som aj u dokt. a povedela že je vše ok.Len ma trosku pobolieva v podbrusku a povedala dokina že ak ta bolest neprejde tak mam prist.A po sestonedeli som este stale spinila a vcera som zacala krvacat,nie velmo ale krvacam.Tak neviem ci to už mam menzes alebo len z dojcenia alebo mam ist radsej k dokine.

charity
1. okt 2016

@misugeee Chod k doktorke. Nic tym nestratis.

lukasko12
18. nov 2020

@certica no ja som mala skoncit sestonedelie teraz v piatok a uz krvacam ako besna🙂strasne az mi je zle citim sa neviem ako

lukasko12
18. nov 2020

No ja krvacam az velmi vela bojim sa co mam robit do nemocnici teraz nechcem ist ked je tato corona hnusna ved mam male deticky doma

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre