Šestonedelie a krvácanie

marhulka88
28. máj 2008

baby viete mi poradit? som po cisaraku a koncim 7tyzden po porode...cele sestonedelie bolo v pohode viac menej spinenie a min. tyzden zacalo slabe krvacanie kt. za posled. dva dni mierne zosilnelo .. buduci tyzden sa chystam za dokym akoze na kontrolu po sestonedeli...
mali ste niektora krvacanie aj po skonceni sestonedelia je to normalne???

pizicek
6. jún 2008

mirka tak trosku ale hlavne je aby si dostala cim skor lieky neodkladaj to uz ja vie ako to boli neboj dostanes nejake antibotika na vkladanie a vsetko bude v poriadku. 😉

mirka8429
6. jún 2008

pizicek ta teraz este krvacam a pockam este cca tyzden a pojdem snad to nebude vadit ☹ lebo mam velky strach

pizicek
6. jún 2008

a teraz namas bolesty ked krvacas?

mirka8429
6. jún 2008

pizicek ano... ☹ ale nekrvacam az tak vela...ale to su take bolesti zvlastne ako keby nejaky tlak s bolestou..to sa ta bolest tak ako keby navalila a je aj v oblasti tam kde je mocova rura...ale vo vnutri... 😒 myslis ze je to zapal??nemôze sa mi to tam stahovat alebo ja neviem co..lebo to mam uz od pôrodu

pizicek
6. jún 2008

mirka a mas problemy aj s mocenim aj vtedy ta to boli?a mozno sa ti stahuje maternica 😒

mirka8429
6. jún 2008

pizicek no ked cikam tak sa ta bolest tak navali a po chvilke prejde...a je to aj ked stojim niekedy ale to malokedy...a ked si tak prekrizim nohy aj vtedy to niekedy boli..aj ked prerusim cikanie...môze byt ze to ta maternica a posva sa stahuje??

pizicek
6. jún 2008

mirka ked je babetko v brusku a rastie tak sa maetrnica zvedsuje a po porode sa musi stiahnut na svoju povodnu velkost.podla toho co hovoris to moze byt aj zapal mocoveho mechura.

mirka8429
6. jún 2008

pizicek ale mna neboli ked cikam...to je ina bolest....taka navalova a je to aj v posve...ked je zapal mocoveho mechura tak to boli tak picha pri cikani nie

pizicek
6. jún 2008

mirka tak to bude asi ta maternica a ked kojis tak tu bolest necitis?

mirka8429
6. jún 2008

pizicek nie..ale ja som necitila ani v pôrodnici..tie stahy..ta bolest je v posve ale ved aj ona sa musi dat do poriadku..no ved uvidim co povie lekar...pojdem tak o tyzden...

pizicek
6. jún 2008

tak ty drzim palce a daj vediet ako si dopadla. 😉

mirka8429
7. jún 2008

pizicek jasne ze dam..som rozmyslala ze sa objednam hned po menstruacii... 😉

olivova
7. jún 2008

pridam sa do klubu "stastnych" - mne trvalo sestonedelie 10 tyzdnov - uz som sa bala. A a o tyzden na to menzes 😝

mirka8429
7. jún 2008

olivova takze na kontrolu si bola az po 10 tyzdnoch??no ja uvidim ci to krvacanie su kramy ale podla mna ano..a zrejme ta bolest v posve bude zapal tak pôjdem skôr na to vysetrenie..len neviem ci môzem este pred prehliadkou skusit tutu mutu..co poradite??ved to by nemalo byt nic nie 😅

lenko
9. jún 2008

Mirka keď máš bolesti, tak zabudni na tutu mutu, môžeš mať aj zápal rany, teda už jazvy, poprípade vnútorného šitia. Ja som mala takýto zápal aj podobné bolesti. Určite choď k doktorovi. Ak Ťa nebude bolieť vyšetrenie, potom si uži tutu mutu. Ja ináč stále špiním, už len žlté aj to len tri dni, 9-ty týždeň. Ak sa to nezlepší, tak mi budú musieť odsať hematóm. 😔

jarka70
9. jún 2008

tak ja som dnes zas zacala spinit tyzden a pol bol pokoj ☹

olivova
10. jún 2008

mirka8429 - 😀 bola som na kontrole az po menzese. Dako som to nestihla, cize az po 12. tyzdni. Problem mam teraz , som pisala do inej temy, ze menzes mi skoncil prec cca 10 dni a zacala som znova krvacat. Tak neviem, ci mam este pockat, alebo volat lekarovi. Ked som pri nom bola pred tyzdnom, bolo vsetko ok.

mirka8429
10. jún 2008

lenko ja som rozmyslala ci nemam ten zapal..a co ti na to dal..a nebolelo ta vysetrenie??ja uz mam kramy a este stale uz 7 den...

olivova no radsej zavolaj ze co to...ja by som volala..ale tiez neviem ci to krvacanie co mam su kramy alebo len cistenie..no uvidime...

lenko
10. jún 2008

framykoin zásyp a stále mám používať chlorofyl, ale ja už nepoužívam, iba občas. Vyšetrenie trošku bolelo, ale dr bol jemný, ja som bola dva týždne po porôde. Veďuvidíš ako sa to vyvíjať ďalej.

olivova
11. jún 2008

som volala - povedal, ze pokial nekrvacam viac ako tyzden je to ok. Ze ak kojim, je to zo zaciatku take krizom krazom 🙂 Som si vydychla zatial
vysetrenie ma vobec nebolelo
mirka8429 - ja som sa cistila, okolo 5-teho tyzdna mi to na 2 dni prestalo a potom znova a medzitym som tusim tiez 1 den bola cista. Som bola uz rozhodnuta zavolat lekarovi, a prestalo to 🙂 ale hovorim, az v 10 tyzdni. Potom som sa objednala o tyzden na kontrolu a tam som nestihla - dostala som menzes, ale mala som ho len 4 dni. No a teraz znova 🙄

olivova
11. jún 2008

lenko - ako odsat hematom? (som sa este nikde nedocitala)

mirka8429
11. jún 2008

lenko a to ten chlorofyl pomaha na hematom??ci na co...lebo aj aj to mam doma..som davala na stehy..lenko a ty si bola na kontrole po 2 tyzdnoch po pôrode??skladam klobuk dolu..ja som vtedy nemohla ani riadne sadnut na wc..

olivova no dnes je 7 den co krvacam...tak uvidime zajtra a tak...este pockam..lebo tie bolesti mam sem tam..niekedy viac niekedy menej..ale najviac ked idem na wc chvilu xixi tak co ja viem..ale uz zavolam lekarovi..co sa tyka stehov pri poslednoom ked si ho chytim nahmatam taky maly ako keby hrbolcek...a neviem ci sa to samo upravi alebo ..dufam ze mi s tam nebude nic robit 😖

jarka70
12. jún 2008

tak ja zas krvacam od 9 juna uz mam z toho poriadny chaos furt z tou vlozkou v tych horucavach.
pouzivate niektora uz tampony?alebo klasika vlozky.

mirka8429
12. jún 2008

jari ja len vlozky pouzivam a tiez sa bojim niekam ist bez vlozky....tampon sa bojim dat..uz si bola na kontrole u doktora??inak..kam chodis na gyn??

jarka70
12. jún 2008

mirka ja som stihla ist na ko ked som nekrvacala asi 3dni potom som hned zas spinila a teraz uz krvacam a dnes dost. ja som chodila dost dlho na jazero ku petrilakovej ale zmenila som ju úposledne 3 tyzdne pred porodom lebo mala som vazne dovody no a teraz chodim ku hezelovej robi pri starom tescu.
ty chodis ku komu?
inac aj my sme krstili na furci maleho lebo tam byvam a aj mimochodom ta moja gynekologicka.
mas pekne fotocky 🙂

certica
14. jún 2008

hmm, tak ja po tyzdni pauzy krvacam zase, uzma to se.e 🙄 , predtym som 2 tyzdne a to som myslela, ze mrcha, ale teraz uz fakt neviem...

maca793
14. jún 2008

marhulka88
je to menzes, ja som ho dostala 4-5 týždňov po pôrode a aj doktor sa čudoval. ja som špinila len 1,5 týždňa, potom nič a po mesiaci som krámovala

mirka8429
14. jún 2008

jarka no ja mam gynekologa na Hroncovej DR Luptak..je velmi dobry som spokojna..ty chodis k Hezelovej?? som pocula ze niekto na nu aj nadaval ale moja mama k nej chodi a vravi ze sa nestazuje...je spokojna 😀 a dakujem xixixi ja mam z furce manzela a byva mi tam svokra 😀 no a to krvacaanie co som mala trvalo 8 dni..teraz len spinim tak na dalsi tyzden chcem ist na kontrolu...ked si bola na kontrole tak ako ta vysetrovala..robila vnutorny uzv??

lengyelka
14. jún 2008

ahojte , Jarka aj ja som z furce..........
.......no mne zacali kramosky pred tromi dnami , ale citim take pichanie v maternici , asi sa to este hoji neviem.............

evina313
15. jún 2008

kočky poradte aj mne 😉
som 3. týžden po cisarskom a stale dost krvacam, hlavne po kojení to zo mna doslova tečie. možem takto krvacat cele 600nedelie? preboha, ved to asi vykrvacam komplet, už teraz sa mi to zda vela. ale hovorím, je to hlavne pri kojení. rozmýšlam, že si kupim nejake zelezo, možem aj bez predpisu? Krvacate niektora takto pri kojení? neviem či mam skocit k lekarovi, alebo je to v 600 nedeli normalne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre