Šestonedelie a krvácanie

marhulka88
28. máj 2008

baby viete mi poradit? som po cisaraku a koncim 7tyzden po porode...cele sestonedelie bolo v pohode viac menej spinenie a min. tyzden zacalo slabe krvacanie kt. za posled. dva dni mierne zosilnelo .. buduci tyzden sa chystam za dokym akoze na kontrolu po sestonedeli...
mali ste niektora krvacanie aj po skonceni sestonedelia je to normalne???

certica
15. jún 2008

evina, s tym zvysenym krvacanim pocas kojenia je to uplne ok. no a zelezo neviem, mne ho bez predpisu nechceli predat este v tehu

katy1979
15. jún 2008

evina zavolaj na gyndu a opýtaj sa ich. To velké krvácanie môže byť len tvoj subjektívny pocit ale môžeš naozaj vela krvácať. ja som krvácala takto skoro 5 týždnov až potom to bolo menej a menej. Ale uplne to prestalo až po 7.týždnoch.

evina313
15. jún 2008

dakujem, tak este asi vydržim. ale ono to už bolo len take špinenie a pred vyše týždnom som zacala zas krvacat.pri tom kojeni mi to pripada akoby som dostala silnejsi menzes, niekolko minut to zo mna uplne tečie tak to potom par minut sedím na zachode a cakam kým to prejde. ☹

mirka8429
15. jún 2008

lengy aj ja citim take vseliake hehe este to sa este hoji...ved sme po spontannom pôrode 😀 a mas IP

evina je to normalne ja som krvacala dokonca 7 tyzdnov...pokial je to take nie az tak strasne silne tak nieje problem na paniku a myslim ze je este kratky cas od pôrodu aby si robila paniku to sa proste musi vycistit..ja si myslim ze je to ok 😉

bublinkajasminka
15. jún 2008

kočky - ja som nakoniec dostala až po vyvolávačke a v podstate to bolo 11 týždňov od pôrodu ale nekojila som preto som mala mať krámy a ked nechodili išla som na vyvolávačku

katka.m
15. jún 2008

evina, mne sa stalo, že som sa 4 týždeň po pôrode rozkrvácala ako hned prvý deň. Vyšla zo mňa normálne zrazenina ako päsť, ale ku koncu to spomaľovalo a po 6 týždni ok. Len veľa pi vodičku a nejakú tu Maternu k tomu a nestresuj.

aviril
15. jún 2008

evina, hlavne pri kojení sa maternica sťahuje a to môže vyvolať to krvácanie. ale aj tak sa spýtaj doktora. ja nekrvácam moc, ale hlavne prvé dni po pôrode som tiež pri kojení krvácala viac, normálne som cítila, ako to zo mňa ide.

mirka8429
15. jún 2008

avril aj ja som krvacala tak v pohode...a potom uz som mala len zltkavy vytok a den pred ukoncenim sestonedelia som zacala krvacat ako ked kramy ze som citila ako zomna tecie slo toho viac a trvalo to 8 dni...teraz zas len vytok dozlta...tak neviem ci to bola menstruacia alebo nie

jarka70
16. jún 2008

mirka aj moje sesterka chodi ku luptakovi a ta si ho velmi chvali a pocula som o nom len dobre veci..z hezelovou zatial ok ja chodi ku nej len kratko zatial neviem posudit ale je lepsia ako ta petrilacka o100%vysetrovala ma zo spodu klasika ale jemne lebo som po sekcii a mam prist o 3 mesiace urobi my krvne testy ,cytologiu a aj usg .

lengyelka aj mna picha zase zo spodu uz mi z toho hrabe a to krvacanie furt nezeby sa to zastavovalo ale ide zo mna jak zo svi...a to pichanie zacina byt aj bolestive brrr..

certica
16. jún 2008

jarka a co ti povedala na to, ze stale krvacas?
mna teda nic nepicha ani neboli, ale ku koncu sestonedelia som zacala krvacat, trvalo to 2 tyzdne, aj ked nie vela, potom tyzden pokoj a teraz uz 3 dni zase. vyzera to na ms u mna, len nechapem, preco tak casto a dlho. navyse kojim

jarka70
16. jún 2008

certi ked som bola na ko vtedy som uz nekrvacala mylsela som ze uz koniec no a po paru dnoch zas a net frasa prestat dokina o tom nevie zatial. u mna to tiez stale vyzera ako mrcha teraz krvacam v kuse od 9.6

jarka70
16. jún 2008

a bojim sa jej zavolat /dokine//uz som jak dajaka puberiacka

certica
16. jún 2008

no ja som sa este na kontrolu nedostala

mirka8429
16. jún 2008

jari no hej Luptak je super..vysetruje jemne a je prijemny... ale este som nebola na vysetreni lebo este ma kus boli posva ja som rodila normalne ale uz pojdem...

jarka70
16. jún 2008

miri ja som nerodila normal a boli ma tiez a to este nebolo tutu mutu 🙂
certi tak skus ist ked ti to trochu zoslabne alebo rovbno chod a aspon uvidis co povie

jarka70
16. jún 2008

a potom naberiem aj odvahu

certica
16. jún 2008

ja som chcela, nech mi rovno spravi aj cyto, nemienim tam chodit jak na klavir, no ale teraz asi sotva. asi jej najprv cinknem, co si mi povie

jarka70
16. jún 2008

tak to mas pravdu -daj vediet som velmi zvedava

mirka8429
16. jún 2008

jari no my sme chceli skusit tutu mutu ale este to bolelo...

jarka70
16. jún 2008

uz by so aj ja chcela skusit ale ...
maly uz reve tak pa on stale zaciti ze som pri pc a potom uz reve pokial ho nevezmem 🙂

zuzana355
16. jún 2008

ahojte žienky rozoberáte tu momentálne takú zaujímavú tému že mi nedá sa k vám nepridať 😀 ak môžem 🙂
no tutu mutu po pôrode aj ja som sa bála prvý krát že čo to bude skúšali sme to až dva mesiace po pôrode a bolo to celkom OK ako citila som trocha že ma to štípe ale inak v pohode takže držím pršteky nech vám to tiež po prvý krát po pôrode ide ako po masle 😀 😀 😀
jarka a ty si rodila cisarsky

mirka8429
16. jún 2008

jari môj zacne plakat ked papam 😀 dnes ideme aj s malym do ke do babetkova aj do optimy kupit klokanku 🙂

zuzi jasne ze mozes..stale privitame nove rady a skusenosti..no mna to este bolelo tam dnu ale to som este len 7 tyzdnov po pôrode,,,tak budeme skusat dalej 🙂

zuzana355
16. jún 2008

mirka tak ak manžel ešte vydrží tak to ešte neponáhlajte ved každý organizmus je iný a hoji sa inak jeden rýchlejšie a druhému to trvá trocha dlchšie a veď budete mať ešte kopec času na skúšanie. 😀 😀 😀

no ja vám zavydím samozrejme v dobrom 😀 my už chodíme a preriaduje mi celý byt niekedy hladám veci pol dňa 😀 😀 😀

moni1412
16. jún 2008

ahojte babule, fakt zaujimava temicka 😀 my sme, ako to tu niektora nazvala tutu mutu, skusali asi po mesiaci po porode a miliovanie po 600nedeli.....teda, par dni pred 😅 ale ja som rodila sekcioum takze je to ine ako po normalnom porode..... 😔

mirka8429
16. jún 2008

zuzi praveze on sa neponahla ale ja 😀 😀 ze budeme skusat kedy to bude ok 😉

moni no ja citim este dnu to šite ☹

jarka70
16. jún 2008

No ved ano som po cisaraku ale tre tom a to je uz ina kava a navyse ma este cistili zo spodu lebo sa my matermica nestahovala ani po injekciach brrr a tam dole to okrem krvacania este aj picha.ale urcite to prejde aspon dufam.

mirka8429
16. jún 2008

jari aj mna picha hehe ale mam aj tie tlaky este take s bolestou..este to nepreslo...inak sa ta chcem spytat nevies nahodou ako mam brat tie homeopatika na tvorbu mlieka ricinus comunis 5 ch?? lebo mam mliecko ale tak presne kolko vypije a nechcem prist o mliecko tak chcem trochu brat...ale ktosi pisal ze sa to ma brat len na zaciatku na spustenie laktacie ale ja viem ze sa to moze brat aj normalne..nevies nahodou??

jarka70
16. jún 2008

Ja to tiez beriem 2krat denne 3gulicky a aj caj pijem.

zuzana355
17. jún 2008

mirka mne lekar vonkajsie stehy vybral 10dni po pôrode a tie vnutorne su celkom ok
ja som brala tie gulicky tiez 3x denne 5 mi povedala pani v lekarni a aj caj som pila cierne pivo 😝 a mlieko nikde
ale musíš celkovo piť vela tekutín ale aj papať
jarka no tak stále sa musí niečo pritrafiť čo človek nečaka ale už teraz ste ok a deti ti aj určite pomahaju 🙂

mirka8429
17. jún 2008

jari a pomaha ti to??ja neviem ci to mam brat alebo nie...pijem meltu aj caj...som to vzala 2 krat ale nejaku zmenu som nepostrehla...tebe to kedy zacalo ucinkovat

zuzi ved ja som tie gulicky vzala dva krat a tiez nejaky rozdiel som nepostrehla... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre