Sex po cisárskom reze. Je nevyhnutné dodržať 6nedelku?

pajinka23
14. jún 2009

🙂 🙂 piste piste 🙂 🙂

lindula3
14. jún 2009

no tak asi ano inak by nebola 6to nedelka vobec, kvoli infekcii no ked ti to za to stoji a nevydrzis par tyzdnov????????

erikasadek
14. jún 2009

ak ti to rana dovoli. tak preco nie.. 😉 ja som po dvoch cisarskych a v pohode..

julyb
14. jún 2009

my sme tiež nedodržali a v pohode 🙂

miri.b
14. jún 2009

my sme po 2 tyzdnoch a v pohode 😉 , zavisi ako sa citis a co rana, ako sa zahojila

monika77
14. jún 2009

podobne ako miri.b po 2 táždňoch a všetko OK

certica
15. jún 2009

zalezi, ako sa citis. u nas tiez ziadny problem - po prvej sekcii 8.den, teraz o den neskor

certica
15. jún 2009

lindula, ja som to mala odobrene aj od svojho porodnika 😉

marrrka
15. jún 2009

podla mna v pohode, akurat mi vadili ocistky, takze som cakala kym to skonci, inak klido aj skor :o)

miskachrumka
15. jún 2009

no mi sme mali sex 3tyzdne po sekcii a bolo to super ja ako by som nerodila!ale to mozno preto ze som bola rezana od pupka po koniec brucha smerom dole tak mozno preto!ale tazsie to maju zeny co rodili normal a su zasivane od spidu a aj vnutri tam by som sa bala aj mat vobec sex!

miskachrumka
15. jún 2009

baby a este sa chcem opytat kolko tyzdnov ste mali ocistaky ?po sekcii!ja som mala az 10tyzdnov!plus po troch dnoch som amalaStrasne sylnu menstruaciu a teraz zase nejaky vytok atak sa tej vlozky nie a nie zbavit!

diddi
15. jún 2009

ja som mala dvojnedelie....sex je vpoho,podla toho ako sa citis....ale bacha na jazvu

pajinka23
autor
15. jún 2009

ja sa citim uz super a mam strasnu chut 😕 😕 😕 😕 ale stale neviem ci mam alebo nie 😝 😝 😝 ranu uz mam natolko zahojenu ze mi uz ani poriadne nevidno,ze som bola rozrezana 🙂 🙂 🙂 ale asi to vyskusame aj skor 😲 😲 😲 uvidim

molnarovak
15. jún 2009

Nam v porodnici sestricka vravela, ze aj po cisarskom musime dodrzat sestonedelie. Potom som kdesi citala, ze tam ide o ranu, ktora vznikne pri odluceni placenty, takze sa to tyka aj tych zien, ktore mali cisarsky. V tom clanku pisali, ze pri styku sa moze zaniest do rany infekcia, aj ked sa pouzije kondom a potom mozu vzniknut problemy. Ja osobne si myslim, ze je to skor vynimka, ale mam sklony k infekciam a zle sa mi hoja rany, takze my sme cakali.

paola.o1
15. jún 2009

ja som myslela ze 6-nedelka je na to, ze este nie je uzavreta maternica, aby sa do nej nedostala infekcia, lebo to by bol pruser. a ona na to neni ako citam...

megi93
15. jún 2009

Podla mna v pohode aj takmer hned. 😉 Ked je chut a vola...nie je problém 🙂

tinad
13. jan 2010

takze to nevadi ked mam este 600nedelie a nedodrzali sme to? mala som iba cistenie a isli sme na to..ale po styku som zacala mat ruzovkasto hnede..to preco a nevadi to?poradte prosim...dakujem

nikollette
13. jan 2010

Ja by som neriskovala, ved na niečo to šestonedelie predsa asi je 😉

lenka1smejka
13. jan 2010

Mi sme po 2tyzdnoch supli na to 🙂

miskachrumka
13. jan 2010

lenka mi sme mali 3 tyzdne po cisarskom a bolo to super! 🙂

este lepsie ako predtym! 😉 😵

podla mna ako som nap.vyssie je to ine ako matky co si zasivane od spodu!

miskachrumka
13. jan 2010

megi 😀 😉

lenka1smejka
13. jan 2010

miska-ja som bola zasivana od spodu ale asi nie vela lebo ja hned po porode som isla do cakarne a sedela som s manzelom na chodbe a hovorila som mu o porode 🙂 mna nic nebolelo.A stychy mi vypadali asi este v nemocnici.Ale sex po porode ma nebavi-ja osobne nemam na to chut

miskachrumka
13. jan 2010

ja lenka tiez nemam sex tak casto ako to bolo pred tehu poprve tiez nieje az taka chut a hlavne nieje cas a sil nato!
kazda to ma ine pred porodom aj po porode ja som spokojna !ja niesom zo spodu vobec sita napriek tomu ze maly mal vonku temeno hlavky !

lenka1smejka
13. jan 2010

waw...ja si tam nahmatam zasivanie.Mi sme nemohli mat sex ani pocas tehotenstva.Brali sme sa ked som bola tehotna takze svadobnu noc mal az po porode 🙂

miskachrumka
13. jan 2010

ale bola to je hlavne! 😀

lenka1smejka
13. jan 2010

no to ano sice po 5mesiacoch od svadby 😀

miskachrumka
14. jan 2010

lenka 😉
nevadiiiiiiii podla mna je to jedno kedy to bude hlavne ze ste si to dobre uzili ako by to bolo v den svadby 🙂 😉

meinkonka
14. jan 2010

ahojte, len pridam svoje vedomosti. po cisarskom sa chodi na kontrolu ku gyndovi uz po 4 tyzdnoch /aspon u mojho je to tak/. prave vcera som tam bola a sex uz kludne mozem. aj antikoncepciu som uz zacala brat pre istotu 😉 totiz lekar mi povedal, ze ja som uplne uzavreta zo spodu, ako keby som ani nerodila, kedze som mala cisarsky.

pink_lady
14. jan 2010

tak to mate moj obdiv kocky 😅 ja som sa na to v 600 necitila vobec ale to asi zalezi aj od celkoveho stavu, preco bol cisarsky a aky je poporodny priebeh,...a aj po 6tyzdnoch na kontrole mi dr povedal ze radsej este opatrne, pomaly na to...kamoska co to skusala cca 2 tyzdne po sc - ona mala rupturu placenty, preto sc, tak po milych chviklach zacala tak krvacat ze ju museli pocas sestonedelia 4 krat cistit - zaziva...a doktor jej vtedy povedal ze to vobec nezalezi na vonkajsej rane ta s azahoji skor, ale rane na maternici to trva trosku dlhsie...

bambulkabambulkova
24. dec 2010

29.11 som mala sekciu uz by som sa mohla aj pomilovat s muzom konecne nie??:hh

123veronka123
22. okt 2014

jasom..to..robila..10..dni..po..cisarskom..a.bolo..to..ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre