• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Špinenie po pôrode. Ako dlho ste krvácali?

5. marca 2009 
baby ako dlho ste krvácali či špinili po pôrode????
Ako dlho ste museli používať vložky???
1. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nikto mi neodpovie???
ja som vyse tydzna po porode a stale špiním, ako slabšie kramy...a už mi to lezie na nervy, kedy to prejde, ci je to individulane?? :unamused:
1. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ja po porodu jen spinila a asi jen tri tydny takze docela pohoda
1. mar 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, očistky mi odcházely 4 týdny a pak jsem i přes plné kojení dostala MS. :angry: Očistky mohou ocházet i po celé šestinedělí. Je to velice individuální. :dizzy_face:
1. mar 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tyzden skoro z krvi stiekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: fakt, sme sa dakde ponahlali a vylialo sa zo mna tolko ze rifle po kolena krvave, auto tiez....stava sa. Spinenie trvalo snad mesiac, takze ty si uplne v pohodke zatial :grinning:
jo, je to indi vindi
1. mar 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, je to individuálne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som to mala asi 5 týždňov, ale strašne slabunké, aby sa nepovedalo :grinning: , ale maximálne do 6 týždňov by to malo prestať :wink:
1. mar 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja som 5 dni po porode a tiez ma toto zaujimalo, tak dakujem za otvorenie tejto diskusie :slight_smile:
1. mar 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, to je strašně individuální.Já krvácela asi čtyři dny, pak to rychle přešlo do špinění a asi po 14 dnech jsem měla pokoj. Zhruba tři, čtyři dny jsem se radovala, že už mám klid a přišlo to znovu. Celkově jsem špinila asi pět týdnů. Chvilkama to bylo špinění, někdy půl dne nic a pak zas trochu víc krve. :wink:
2. mar 2009 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som krvacala asi 5 tyzdnov,u kazdej je to ine
2. mar 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikol ja som spinila si 2 tyzdne po porode, potom to preslo.
2. mar 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikoll, ja som po sekcii špinila až 10 týždňov !!! a bolo to v norme - robili mi UZV maternice, a bola pekná, čistá...
po 1. sekcii som špinila presne na deň 6 týždňov.
2. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, písala som vtedy aj do poradne, lebo sa mi to nezdalo a dr. mi odpovedal, že šestonedeľné krvácanie môže trvať 8 týždňov a stále je to v norme.
2. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a co cyklus? po porode som zvedava len kvoli tomu ze ma uz asi 4 dni boli v podbrusku tak mrchovsky ale mam hlien ako v plodne dni a este aj mikroskop mi oznacil ovulaciu je to mozne? zajtra som 6 tyzdnou po porode a predvcerom sa nam zosuchol kondom :confused: tak mam trosku obavi
2. mar 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som nie špinila ale normálne krvácala ako keby som mala menzes 7 týždňov...a cyklus sa mi obnovil po 6 mesiacoch a hneď bol normálny ako pred pôrodom
2. mar 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
niki inak gratulujem k miminku. Vidíš, zvládla si to aj bez sekcie :wink:
3. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som po porode krvacala 3 tyzdne. Menzes som dostala hned po skonceni sestonedelia - v piatok skoncilo a v nedelu som dostala....a teraz druhy krat tiez skoro presne nacas a to som predtym nikdy nemala pravidelny...posledny rok pred otehotnenim som mala cyklus okolo 35 dni. No a teraz mam bolesti strasne, kontrakcie ma tak neboleli ako teraz pocas menzesu :rolling_eyes:
3. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikoll...gratulujeeeem ti,aky si mala porod,aj ja som uz po.... :wink: este stale spinim,uz to nie je krvacanie,ale take spinenie,stichy uz vypadali konecne... :grinning:
3. mar 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, dakujem.. no zvladla.. ale maly musel ist von vakuumextrakciou :confounded: :frowning2: takze to bol tazky porod, aj podla lekara.. ale tak zvladli sme to.. ja spinim uz iba uplne slabucko, aj stichy sa hoja, uz ma to ani neboli :slight_smile:
3. mar 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,v nedelu mi skoncilo sestonedelie este som trochu spinila a v pondelok som zacala viac krvacat asi menzes :frowning2: je to normalne ked malu plne kojim . :confounded:
5. mar 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dur..ja som špinila po porode asi3tt,a 2 mesaice po porode som dostala norm.MS a to som malu plne kojila a potom ešte 2roky a MS som mala pravidelnu..normálnu.Nechápem to,moja gynekologička sa čudovala..možné je všeličo.Neboj :wink:
5. mar 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som špinila skoro 6t, a potom som dostala MS až po pol roku. Ale poznám baby, čo napriek tomu, že plne koja dostanú MS mesiac po špinení.......asi je to fakt individuálne...
5. mar 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok