Špinenie po pôrode. Ako dlho ste krvácali?

nikollette
1. mar 2009

baby ako dlho ste krvácali či špinili po pôrode????
Ako dlho ste museli používať vložky???
thanks 😉

nikollette
autor
1. mar 2009

Nikto mi neodpovie???
ja som vyse tydzna po porode a stale špiním, ako slabšie kramy...a už mi to lezie na nervy, kedy to prejde, ci je to individulane?? 😒

jeudi
1. mar 2009

ahojky ja po porodu jen spinila a asi jen tri tydny takze docela pohoda

sarka_k
1. mar 2009

Ahoj, očistky mi odcházely 4 týdny a pak jsem i přes plné kojení dostala MS. 😠 Očistky mohou ocházet i po celé šestinedělí. Je to velice individuální. 😵

mamutka
1. mar 2009

ja som tyzden skoro z krvi stiekla 😝 fakt, sme sa dakde ponahlali a vylialo sa zo mna tolko ze rifle po kolena krvave, auto tiez....stava sa. Spinenie trvalo snad mesiac, takze ty si uplne v pohodke zatial 😀
jo, je to indi vindi

zuzana17
1. mar 2009

Ahoj, je to individuálne 😝 ja som to mala asi 5 týždňov, ale strašne slabunké, aby sa nepovedalo 😀 , ale maximálne do 6 týždňov by to malo prestať 😉

s.i.m.k.a1
1. mar 2009

ahoj, ja som 5 dni po porode a tiez ma toto zaujimalo, tak dakujem za otvorenie tejto diskusie 🙂

konja
2. mar 2009

holky, to je strašně individuální.Já krvácela asi čtyři dny, pak to rychle přešlo do špinění a asi po 14 dnech jsem měla pokoj. Zhruba tři, čtyři dny jsem se radovala, že už mám klid a přišlo to znovu. Celkově jsem špinila asi pět týdnů. Chvilkama to bylo špinění, někdy půl dne nic a pak zas trochu víc krve. 😉

ttina23
2. mar 2009

ja som krvacala asi 5 tyzdnov,u kazdej je to ine

zuzka1.
2. mar 2009

nikol ja som spinila si 2 tyzdne po porode, potom to preslo.

akejka
2. mar 2009

nikoll, ja som po sekcii špinila až 10 týždňov !!! a bolo to v norme - robili mi UZV maternice, a bola pekná, čistá...
po 1. sekcii som špinila presne na deň 6 týždňov.

akejka
2. mar 2009

inak, písala som vtedy aj do poradne, lebo sa mi to nezdalo a dr. mi odpovedal, že šestonedeľné krvácanie môže trvať 8 týždňov a stále je to v norme.

dara9402
2. mar 2009

kocky a co cyklus? po porode som zvedava len kvoli tomu ze ma uz asi 4 dni boli v podbrusku tak mrchovsky ale mam hlien ako v plodne dni a este aj mikroskop mi oznacil ovulaciu je to mozne? zajtra som 6 tyzdnou po porode a predvcerom sa nam zosuchol kondom 😕 tak mam trosku obavi

dadka212
2. mar 2009

Ja som nie špinila ale normálne krvácala ako keby som mala menzes 7 týždňov...a cyklus sa mi obnovil po 6 mesiacoch a hneď bol normálny ako pred pôrodom

akejka
3. mar 2009

niki inak gratulujem k miminku. Vidíš, zvládla si to aj bez sekcie 😉

hankky
3. mar 2009

ahojte, ja som po porode krvacala 3 tyzdne. Menzes som dostala hned po skonceni sestonedelia - v piatok skoncilo a v nedelu som dostala....a teraz druhy krat tiez skoro presne nacas a to som predtym nikdy nemala pravidelny...posledny rok pred otehotnenim som mala cyklus okolo 35 dni. No a teraz mam bolesti strasne, kontrakcie ma tak neboleli ako teraz pocas menzesu 🙄

ditka1
3. mar 2009

nikoll...gratulujeeeem ti,aky si mala porod,aj ja som uz po.... 😉 este stale spinim,uz to nie je krvacanie,ale take spinenie,stichy uz vypadali konecne... 😀

nikollette
autor
3. mar 2009

Ahojte, dakujem.. no zvladla.. ale maly musel ist von vakuumextrakciou 😖 ☹ takze to bol tazky porod, aj podla lekara.. ale tak zvladli sme to.. ja spinim uz iba uplne slabucko, aj stichy sa hoja, uz ma to ani neboli 🙂

dur
5. mar 2009

Ahojte,v nedelu mi skoncilo sestonedelie este som trochu spinila a v pondelok som zacala viac krvacat asi menzes ☹ je to normalne ked malu plne kojim . 😖

bertica.h
5. mar 2009

dur..ja som špinila po porode asi3tt,a 2 mesaice po porode som dostala norm.MS a to som malu plne kojila a potom ešte 2roky a MS som mala pravidelnu..normálnu.Nechápem to,moja gynekologička sa čudovala..možné je všeličo.Neboj 😉

lante
5. mar 2009

No ja som špinila skoro 6t, a potom som dostala MS až po pol roku. Ale poznám baby, čo napriek tomu, že plne koja dostanú MS mesiac po špinení.......asi je to fakt individuálne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre