Stalo sa vám, že vám nezmizla linea nigra?

zuzipap
4. júl 2016

...ahojte mamičky... som 5 mesiacov po pôrode a doposiaľ mi tmavá čiara cez bruško (linea nigra) ani trošku nevybledla... dočítala som sa, že ten čas sa líši u rôznych žien, tak čakám, či sa stratí alebo aspoň trochu zbledne... stalo sa už niektorej z vás, že sa táto čiara cez brucho nestratila? ďakujem... 🙂

alchemilkazltozelena
4. júl 2016

@zuzipap odide ti..mne odisla po pol roku

janulka_01
4. júl 2016

po prvom tehotenstve som ju mala este cca 7-8 mesiacov po porode, ale uz len velmi slabunku, kedy zmizla uplne, to uz neviem, ale zmizla. Teraz som skoro 4 mesiace po porode a mam ju stale dost tmavu, tak dufam, ze mi tiez zmizne. Inac slnko tomu neprospieva, nakolko je to pigmentova ciara, na slnku este viac stmavne, takze toto leto sa neopalovat, alebo len v celych plavkach... 🙂

anega79
4. júl 2016

ja ju tiez stale mam, som 5 mesiacov po porode, tak snad zmizne

lucibka
4. júl 2016

Maly mal pred mesiacom rok a ciara mi este nezmizla. Je bledsia, ale tak hadam sa strati...

guglina
4. júl 2016

Ja som ju tiez prvych 8 mesiacov mala stale rovnako tmavu, bala som sa ze mi uz taka zostane ale potom mi zacala blednut. Teraz (skoro 11mesiacov) je uz uplne bleda, skoro ju nevidno

ragno
4. júl 2016

Ja som 10 mesiacov po pôrode, čiara je bledšia, ale ešte stále ju mám...určite sa stratí neboj 😉

zuzipap
autor
4. júl 2016

...super, ďakujem vám za dobré správy, hneď sa cítim optimistickejšie... 🙂 asi som len nečakala, že sa to bude strácať tak dlho... 😉

qwerty33
25. júl 2016

Ahojte baby. Nasla som tuto temu a mam na vas otázku. Myslite si ze tato "ciara" je po porode alebo to zeny s tmavsou pokozkou mavaju? Potrebovala by som poradit. Velmi by ste mi pomohli. Ide tu o vela.ďakujem

zuzipap
autor
1. aug 2016

.

zuzipap
autor
1. aug 2016

@qwerty33 ...neviem, ci som dobre pochopila otazku, no to by mala byt ta ciara, ktora nabieha v tehotenstve a este sa drzi viditelna aj nejaky cas po porode... ja mam uplne svetlu plet a tiez ju mam... a v com by si vlastne potrebovala poradit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre