Starostlivosť o seba po pôrode. Čo sa vám osvedčilo?

lenka78
5. jan 2008

😉 Chcela by som sa poradit s mamickami ako sa o seba staraju,aby boli krasne.Co sa im osvedcilo a co nie.Kedze telo dostane dost zabrat po tehotenstve,tak ako ho zrekonstruovat,lebo mne sa to nedari.Ked nevidim rychle vysledky,tak nie som vytrvala,lebo v to neverim.
Takze na uvod:
osvedcil sa vam nekaky kozmeticky pripravok alebo kozm.zakrok na ochabnutu pokozku?
co cvicite,aby ste mali pevne a silne telo a ako casto?
ake pristroje sa vam osvedcili na vylepsenie imidzu?Ma niekto skusenosti s bielicmi zubov a co s blombami,parafinovymi pristrojmi,laserovym odstranovacom chlpkov,co na posilnenie vlasov,na co je dobra vlasova sauna,co na omladenie,je vhodny peeling aj na citlivu plet,cvicite doma na strojoch alebo aerobik,jogu,pilates,strecing,plavanie,beh,cyklistika,atd.

Jednoducho kozmeticka poradna.
Tuto temu vytvaram,lebo to suvisi s mojim novorocnym predsavzatim 😀 😀 😀 Ved vsetky chceme byt krasne. 😉

lenka78
autor
28. jan 2008

Praveze vlasy mam ok,co som dost v soku,lebo v minulosti sa mi stale stiepili.

etuska
16. feb 2008

Baby,ako pokracujete? 🙂 mate niektora skusenosti s Francuzskym ílom?Ja som si ho prave vcera objednala tak som zvedava

pacna
10. mar 2008

baby mam taku dilemu v maji ideme na prijimanie krsnatu a ja nemam sajnu čo s vlasmi.
chcem sa ostrihať ale neviem ako. stalo sa mi dvakrat že ma ostrihala kadernička hrozne.
😠 😖

lenrie
10. mar 2008

super tema 🙂 😉 ja ma dve male deto a rozmyslam ze zacnem chodit do solarka a este si idem dat urobit nechty,pred tehotenstavmi som boal zvyknuta na solarko a nechty a teraz bieda,na nic nemam cas 😲 😲 a vlasy tie zhroza,uz neviem co s nimi 😠 😠 a horsie je na tom to,ze mam pocit,ze na seba vobec nemam cas

janenyxxx
22. apr 2009

Mile dvievcata, dámy , drahe firmy, neviete nahodou nieco o strojceku na odstranenie stiepenych vlasov?
Pytala som sa v kadernictvach a obchodoch s doplnkami na vlasy, ale zatial som o tom nic nezistila. Alebo o webových stránkach, telesopingoch, alebo firmach kde sa da take nieco kupit alebo zohnat? Dakujem. 😒

janulka7
22. apr 2009

ahojte pridam sa aj ja. aj ked teraz som momentalne v poslednom stadiu tehotenstava. uz konecne finisujem. 😀 takze co so sebou budem riesit potom.
ja som po mojej dcerke ostala nenormalne vychydnuta. Stratila som totiz 25 kyl behom par mesiacov tak si to asi viete predstavit. vlasy bola hruza a tak som sa napalila a prihlasila do posilovne lebo pred teu som tiez cvicila. pomohlo podarilo sami trosku pribrat a spevnit nadherne telo. Potom som sa dala na brusne tance a to odporucam kazdej mamine co ma problemy s bruskom. ja som nemala take brucho ani pred tehu ako som si ho vypracovala pri tancovani. 2 krat do tyzdna som chodila do sauny takze aj vlasom to pomohlo. Tu kde zijem je kadernicka velmidraha takze na to nemam ale nevadi. farbila som sa vzdy doma a mala som pocit ze mi to vydrzi viac ako ked idem ku kadernicke. ke tej chodim len raz do roka na sk a je to super. vie presne ako ma ma ostryhat a pritom mne sa nikdy nic nepacilo ale s touto som fakt spokojna. vzdy mi da vlasy do poriadku. zacala som si robit aj gelove nechty kedze ich robim ja. ale teraz cez tehu nie . lebo som si nebola ista ci tehotne mozu mat geleve nechty. viem ze akrylove sa neodporucaju. a o gely som nepocula tak radzej neriskujem. inak na brusko po porode sa mi velmi osvedcil krem od Clarins neviem presne ako sa vola , ale je specialne na pokozku brucha a prs po porode. je to fakt super krem.
na tvar som pouzivala avene super kozmetika ale teraz som presla na Vichy. uvidime. zatial to vyzera tak ze pri nom ostanem. takze asi tolko.

petralta
29. dec 2011

Ja som nadmieru spokojna so svojou znackou 🙂 . Tieto veci nedokaze ziadna ina kozmeticka znacka.
Pridavam fotky seba v ruzovom tope pred zahajenim osetrenia pleti a v bledomodrom svetri cca 3 mesiace po osetrovani s facial galvanic spa s ageLOC gelmi. Na dalsej fotke som si dala do poriadku strateny lesk vlasov. Ostatne fotky su ine klientky z roznych osetreni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre