Tehotná pár týždňov po pôrode. Stalo sa vám to?

funilieta
24. apr 2008

Ahojte,
zaujimalo by ma, ci sa najde niekto kto do roka porodil dva krat. Mam taky pocit, aj ked este som si nie ista, ze to bude aj moj pripad. Neviem si to predstavit. Je vobec mozne otehotniet, ked kojim a ked mam strasne nepravidelny cyklus?Pretoze si nejak nedavam pozor, a teraz mi lepi. Stalo sa to niektorej z vas? a ako to zvladate? 😅

gwineth
19. máj 2009

Ach baby....ste naozaj zlaté 🙂 . Dobre sa to všetko číta a aj sa pobavím...No keď mám pravdu povedať ako som ukázala môjmu test z dvoma čiarkami tak sme sa obaja s úsmevom na seba pozerali a potom sme sa rehotali čo sme to porobili 😀 😀 😀 No teraz si to neviem predstaviť... ale na jednej stránke by to bolo aj naozaj super odkrútiť si to všetko naraz a potom si váľať šunky niekde na pláži a užívať si život 😀

sophie1981
19. máj 2009

gwineth.......opytam sa ta rovno...dokazala by si ist na potrat???.....ak nie, tak nieje co riesit.....odkrutis teraz a neskor valas sunky v grecku.....

gwineth
20. máj 2009

Sophie1981....do prdky...čo si jasnovidka??? 😀 😀 😀 Ako vieš,že som chodila iba do Grécka??? 😀

sophie1981
20. máj 2009

😀 😀 😀 ...no gwineth....jasne ze som..... 😀 😀 .....takze sa stretneme o 15 rokov niekde v grecku????...... 😀

gwineth
21. máj 2009

O 15 rokov??? 😕 😕 😕 Nestraš!!! 😢 😢 😢 Ja som rátala tak o 5.... 😅 😅 😅

anavila
21. máj 2009

ahojte....meska mi teta z ameriky
Ja ale neviem kedy som mohla otehotniet. Okolo ovulacie sa nemilujeme, a ak, tak nie do konca - ochrana ziadna - ale tento mesiac myslim ze ani nic nebolo... a do konca to robime ked je tesne pred alebo po menzese.
stalo sa vam niektorej, ze ste otehotneli a ani neviete ako?
fakt tomu nerozumiem, tento mesiac bol styk fkat len minimalne a aj to po M a pred M.

sophie1981
21. máj 2009

qwineth.......... 😀 😀 😀 .......ja som myslela uz bez deti. 😉 ....to uz budu v tazkej puberte a predpokladam, ze pre nase deti v tom case budeme tie najtrapnejsie staromodne zeny..... 😀 .... 🙄 .....ale aj taka dovca s 5-6 rocnymi deckami moze mat svoje caro.....grckanie z jedal, nespokojnost z horucavy, vecne upozornovanie aby nebehli daleko, sledovat ci sa neutopili, ci maju ciapku, krem..... 😀 😝

anavila...mne sa to este nestalo..... 😀 .....

sasiki
21. máj 2009

anavila, švagrinej sa stalo, že otehotnela tesne po M. Asi prišla ovulácia skôr alebo čo..........
ale kľud, ani mne sa to ešte nestalo 😀 😀 😀

gwineth
22. máj 2009

sophie...naozaj si ma pobavila... 😀 😀 😀 Ešte mi malý ani nevyrástol a už som mala živú predstavu o tom aká som preňho trápna stará a nemoderná 😀 😀 😀 Ale na tú pláž sa teším už teraz...ako sa mi bude v tých našich dobrých rokoch vlniť celulitída keď fúkne od mora vetrík 😀 😀 😀

anavila....poviem Ti,že teda ja veľmi dobre viem ako som otehotnela...ako sa mi to stalo 😀 😀 😀 Ale podrobnosti nechajme bokom...hambím sa 😅 😅 😅

anavila
22. máj 2009

dievcata, na teste mam DVE CIARKYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Manzel sa celkom tesil...co uz, tak budeme mat druhe babo 🙂 🙂 🙂
dnes som uz bola na GYN, sranda, aj minule tehotenstvo sa mi zacalo v maji, darmo-maj mesiac lasky 🙂 🙂 🙂

sophie1981
22. máj 2009

gwineth.....no teraz si ma pobavila ty....s tou celulitidou....tiez som si to predstavila...... 😝 😝 😝 .....a este k tomu pekne, do ruzova opalene strie.... 😀 😀 😀

anavila, blahozelaaaaam.... 😵 😵 😵 ........a maj...no trava sa zelena, slniecko svitei.....ale ten buduci maj...no ......snad uz budes vediet ako neotehotniet.... 😅 😀 😀 😀 ...alebo radsej v maji nic..... 😀 😀

sasiki
22. máj 2009

jeeej, anavila gratulujem.........vitaj v klube..............ale nemáš zas tak malý rozdiel, takže to v poho zvládneš 😉 😀
Inak čo sa Grécka týka......o čom točíte??? 😅 😅 😅 😀 😀 😀

mukky
23. máj 2009

Ja by som druhe babo brala aj teraz 🙂 ,ale nechapem matky,ktore druhe tak skoro nechcu,ze v dnesnej dobe,ked je tolko dostupnych informacii o antikoncepcii,a hlavne ked sa vie ze zena po porode najskor otehotneje sa cuduju ako opica chvostu ze otehotneli 😕 a hlavne sa cudujem tym muzom ze sa nevedia ovladat,a ze sa im smykne,nepoviem nejaky 16 rocny chalan,ale dospely chlap?ved to sa da ovladat,nie su predsa zvery ale ludia.Myslim ale ze lepsie je vacsi odstup,aspon 2 roky medzi detmi.Vieme kolko da zabrat jedno dietatko,a ked je zena este na skoro vsetko sama...Tymto prispevkom som sa nechcela nikoho dotknut,to je len moj nazor,a na vsetko su stale dvaja..ak zena otehotne a super manzelovi sa smykne,je na vine aj ona,ked to dovolila,musela s tym pocitat..ale aj tak je nespravodlive ze antikoncepciu beru vzdy len zeny 😠

sophie1981
23. máj 2009

sasiky, planujeme s gwineth dovcu v grecku.....zatial len imaginarne.....s predstavou asi ako budeme vyzerat.... 😕 ........

gwineth........este ma napadlo okrem tej vankom hombalajucej sa celulitidy sa budu hompalat tie psie usi a la jazvecik co nam ostane z ceciek....takze nuda plaz nehrozi..... 😀 😀 😀

mukky....smykne sa aj skusenemu muzovi........a dokonca aj pocas antikoncepcie sa podari otehotniet....co sa tyka aky je naj rozdiel medzi detmi...tiez s tebou nesuhlasim.....kedze podla mna je to individualne a zalezi len na partneroch, ci su pripraveny mat 2 deti do roka alebo do 5 rokov......taktiez ci je matka sama na dieta....ano ma toho viac ako otec, ale su aj otcovia, ktory ked pridu vecer z roboty vezmu deti aspon von, vikendy....takze tiez je to na partneroch.....komunikacii a kompromisoch......prajem ti aby sa ti stale darilo s planovanym rodicovstvom......ziadne zverstva a smyknutia.... 😉 ......ale nikdy nehovor nikdy..... 😅 🤐

sasiki
23. máj 2009

aha, aha, už som v obraze....... 😀 ............takže dovolenka 😀
mukky každý má svoj názor, aj ten tvoj je v pohode 😉 každá to cítime a prežívame inak.........
a čo sa šmýkania týka, keď nechcem dieťa, zariadim sa tak, aby sa aspoň na 95% nič nestalo (len abstinencia je 100%tná 😀 ).......takže podľa mňa každý manželský pár by mal v podvedomí rátať s tým, že môžu zamiešať bábätko.....

mukky
23. máj 2009

sophie a sasiki ,jasne ze sa da aj cez antikoncepciu otehotniet,ale to je rozdiel,som pisala o zenach hlavne ktore babo nechcu,a potom sa cuduju ze preco opat,a ako sa to mohlo stat,no pozeranim si do oci asi nie,ci? 😀 ked neuzivaju antikoncepciu,a pristupuju k tomu nezodpovedne,a potom bedakaju.Napisala som to aj z pohladu mojho manzela,ktory nechape ze si chlap nevie dat pozor,my sme si davali pozor 10 rokov a ked sme chceli babo tak som otehotnela hned 🙂,ale boli sme na dietatko pripraveni ak by prislo...preto som nic neuzivala.Jasne ze je to na manzeloch ako sa rozhodnu,ale z mojho pohladu aspon rozdiel 2 roky,moj maly je velmi akcne dieta 😀 a chcem si ho uzit,aj ked m am stastie ze manzel robi vsetko okrem kojenia a aj varenia niektorych jedal,a este mu akurat nedavam prat 😀 .Mat dieta je krasne,vela stastia 🙂

mukky
23. máj 2009

sasiki a napisala si to presne,tak ako som to chcela povedat ja 😎

abetka
23. máj 2009

anavila ja som tak otehotnela s Tomaskom 😉
V podstate sme ho planovali , aleisli sme po menzese, ze sa nic nestane, lebo som nechcela rodit v decembri a otehotnela som a rodila som v decembri 🙂

sophie1981
23. máj 2009

sasiky...pridas sa k nam???......snad raz sa stretneme na plazi....... 😉

mukky......manzel je sikovnik.... 😀 😀 ...... 😉 .....

mukky
23. máj 2009

sophie diky,a to som este nepovedala ze ja neviem kde mame doma zehlicku,zehlo jedine on 😀 😀 ,ked ho to bavi tak nech zehli,a ma toho ozaj dost,uz ho cakaju dalsie kopy 😀 😀
Skoda len ze to druhe tehotenstvo uz nebude take pohodove ako bolo to prve,len sme oddychovali,spali sme kolko chceli 😀 ,ale pri drobcovi domauz to az take ruzove nebude 😕 😀 ,ci?

sophie1981
24. máj 2009

mukky, poslem toho mojho na zaskolenie...on zase nevie co zehlicka je...ale zato rad vysava a upratuje...okrem prachu....ten tiez nemusi.......
ja som v prvom tehu makala skoro az do konca....boli sme v uk, tak som sa ako tehula starala o 3 decka.....od rana do noci.....a upratovala......bolo toho dost, ale mna zase desila predstava byt len doma....v auguste som sla v 5tt domov busom 25 hodin, v sept. sme sa vracali spat do uk autom, to som bola v 10tt.....oktober sme leteli domov na par dni, v novembri zase....vo februari sme cestovali domov na aute...1800km....v nemecku sme spali 2 hodky na parkovisku s kamionistami......domov sme dosli za 19 hodin.......pocas tehu som mala tolko energie....tak dufam, ze budem mat aj pri druhom....... 😕 😀 ci? 😀 😀 😀

sasiki
24. máj 2009

sophie, ďakujem za ponuku, budem zvažovať - mám čas xy rokov 😀 😀 😀
Aj ja som makala cez prvé tehu..........sophie takže tvoje prvé dieťa bude cestovateľ? 😀
mukky môj tiež pomáha keď je doma, ale žehlí si len svoje - lebo ja by som mu do toho rozprávala že čo a ako a on nato nemá nervy 😀 😀 😀

sophie1981
24. máj 2009

sasiky...ved sa smejem, ze dovrsi 18 a hajde do sveta..... 😀 ...ale v brusku si to asi uzivala...vzdy ked sme leteli, taaaak sa koprcala....a o lodi ani nevravim...asi ma morsku chorobu.... 😀 😀 😝

a aj tvoj manzel zehli??... 😕 ...asi to dam precitat tomu mojmu...... 😀 ......ze nie je az taky idealny manzel..... 😀 😀 🙄

mukky
25. máj 2009

ja som cele prve tehotenstvo nepracovala a bolo to super,tiez som mala dost energie,ale ked manzel spal po nocnej do 14 tej,tak aj ja v pohode s nim,nerobilo mi to problem 😀

mukky
25. máj 2009

a ktora z vas je vlastne opat tehotna 😕 😀 ?

sasiki
25. máj 2009

ja nie 😀

gwineth
25. máj 2009

No čaute......takže bola som u gyn.a samozrejme mi potvrdil to moje obávané tehotenstvo...Takže mukky...za tehotnú sa hlásim ja 😅 .Som v piatom týždni 😅 a som ešte stále dosť zmetená a v šoku....

Sophie...tie psie uši mi ani nepripomínaj 😢 😢 😢 už teraz mi je do plaču...kde sú moje krááásne vnady na ktoré som si vždy natiahla veľký výstrih a pýšila sa nimi....s tymi lokšami už parádu veru neurobím 😀 😀 😀

sasiki...ako si to zvládala a zvládaš?Vydím,že aj ty máš drobčence tak po sebe ako budem mať aj ja 😅

mukky
25. máj 2009

gwineth tak blahozelam 🙂 😀 .a ake mas uz velke dietko doma?

sasiki
25. máj 2009

s väčším neporiadkom v dome, ale zvládam 😉

sophie1981
25. máj 2009

gwineth, blahozelam..... 😵 .......ty to volas lokse?? 😀 😀 😀.......este ma napadlo....ze kamienok v sacku... 😀 😀...och kde su moje krasne ruzove bradavky...... 😕 🙄.....mas pravdu...saticky s veeelky vystrihom nehrozia..... 😖

ja tehu niesom.....zatial..... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre