Tehotná pár týždňov po pôrode. Stalo sa vám to?

funilieta
24. apr 2008

Ahojte,
zaujimalo by ma, ci sa najde niekto kto do roka porodil dva krat. Mam taky pocit, aj ked este som si nie ista, ze to bude aj moj pripad. Neviem si to predstavit. Je vobec mozne otehotniet, ked kojim a ked mam strasne nepravidelny cyklus?Pretoze si nejak nedavam pozor, a teraz mi lepi. Stalo sa to niektorej z vas? a ako to zvladate? 😅

lucinka1104
13. nov 2008

sonita a kojíš? Lebo tam môžeš mať problém , my by sme už tiež chceli druhé, no ja ešťe nemám menzes

sonita1
24. nov 2008

kojim. Nastastie nie som tehotna ale manzel by velmi chcel dalsie. Najhorsie na tom, ze davam dokopi nasho najmensieho z tazkeho porodu a tym vyplyvajucich problemikov - drazdive babo, hypertonus, torticollis ale nosila som nosila az nakoniec uz tolko neplaceme cez den - iba ked cvicime vojtu a manzel ma trosku zarazil ked navrhol ze ci by sme do toho nesli este raz tak som bola zvedava na nazor niekoho kto to ma za sebou. Ale nakoniec keby sa aj prihodilo tak by som chcela pokracovat v kojeni - ono sa odstavuje tusim v 6-tom mesiaci tehotenstva ale ak by mi gynekolog dovolil tak by som sla cestou tandemu.

garfieldmail1
26. nov 2008

Já mám jedno dítě, 1,5 roku. Určitě se to zvládnout dá, ale já jsem teda pro aspoň 3letý věkový rozdíl, ovšem pokud bych otěhotněla nyní, samozřejmě bych si mimi nechala. Zvládnout se to jistě dá, ale jsem skoro přesvědčená o tom, že bych si ty děti už tolik neužila, jen samé povinnosti a pořádný kolotoč. A už nejedna maminka již vělkých dětí mi potvrdila, že nejkrásnější období u dítěte je tak do 3 let a tak si to chci co nejvíc užít - u obou dětí 😉 A taky aby si děti co nejvíc užily mně 😵

johnie
9. jan 2009

ahojte..idem vam oprasit tuto temu lebo mne sa asi podarilo...to co som necakala... 😀 mala ma 4 mesiace a asi je na ceste dalsie... 😉
potvrdene to nemam este, ale mam tehu priznaky ako pri malej ..testik budeme robit buduci tyzden...
baby mam uz zacat sediviet...??? 😀 😀

miriamkac
9. jan 2009

johnie nestresuj, nesedivej a gratulujem 😵 😵 😵 ...V Sofinke budes mat velku pomocnicku. Vsetko sa da aj uzit deturence aj ked ich je viac.

mikalove
9. jan 2009

my sme rok po roku tri sesry,moja mama mala 22 a 3 deti,mna by porazilo...ale zase sme vyrastali spolu a sme naj.kamaratky a sestri,takže je to aj na niečo dobré 😉

johnie
9. jan 2009

miri na jednej strane mam soky...ale zas sa ukludnujem ze vyrastu spolu, zahraju sa..mozno aj spolu skola...no aj tak to bude makacka...
nooo mozno ten test kupime este dnes...lebo to je na nevydrzanie 😖

sasiki
9. jan 2009

johnie nestresuj sa, teš sa 😉 Veď ešte uvidíš ako test dopadne a potom to v hlave rozoberaj. Mysli pozitívne 😀 Toľko mám má dve (a viac) detí po sebe a nemenili by 😎

sassi
9. jan 2009

u nas v meste je maminka, čo mala 3 ročne, 10 mesaščne dieťa a vteda porodila trojčatá ... sice predčasne narodene, ale nech rátame ako rátame, musela otehotnieť velmi skoro po porode a prirodzene
neviem ako to zvláda, ale ma moj obdiv, detičky tie najmladšie už maju sto okolo 3-4 ročky 🙂

sestricka5
10. jan 2009

sasiki, mas krasne deticky 🙂 nas caka tiez takyto vekovy rozdiel, tak dufam, ze aj nase sa budu k sebe takto mat 🙂
johnie, neboj, zvladnes to - moja kamoska ma tiez takto deticky a zvlada to - nie je to lahke, ale zvladnutelne 🙂 a za tu radost v detskych ockach to iste stoji 🙂

sasiki
10. jan 2009

sestricka5 ďakujem 😀 😀 😀

nadhera
10. jan 2009

johnie,tak ako? 😀

johnie
10. jan 2009

no baby tak nemala som sancu ist kupit ten test...takze musim cakat do utorka...to ideme s malou do poradne...
dakujem vam za podporu...aj sa tesim aj trpnem, ved aj financne to bude makacka...no hovorim uvidime.

zuzka55
10. jan 2009

ahojte dievčatá tak aj sa pridávam medzi vás 🙂 môj malý Miško má pol roka a a ja už čakám druhé bábo, termín mám v júli čiže rozdiel bude medzi nimi niečo vyše roka, priznám sa aj som plakala keď som si urobila tehu test, ale môj manžel ma utešoval že si aspoň budú rozumieť ako oni s bratom...........a teraz sa už aj teším 🙂 ale asi budeme musieť zmeniť kočík🙂) všetkým babám držím palce čo sú na tom podobne ahoj... 🙂

sasiki
10. jan 2009

ahoj zuzka, gratulujem 😀 k dvojmaminkovaniu, ten kočík sa ti istotne zíde 😉

bubadlo27
10. jan 2009

johnie, neboj, prezijes, ja som dopadla, minuly rok tak isto ako ty, ten september je akysi zakliaty 😀 😀 😀

johnie
11. jan 2009

zuzka..gratulujem... 😅 😅 a drzim palce..aby ste to v zdravi zvladli 😉

johnie
11. jan 2009

bubi..no veru.. 😀 😀 a vy ako? zvladas v pohode? ja si to stale neviem predstavit.. 😖

emaso
11. jan 2009

ahojte ja sem tiez tak trochu patrim asi 😉

johnie nepredstavuj si,to musis zazit 😀 u nas obcas vladne totalna anarchia,ale snazime sa 😅

bubadlo27
11. jan 2009

emaso, ze som si uz z tebou niekedy pisala, alebo je to haluz? 😀
jonie, da sa, treba urcit priority a potom to ide 😀

stvura
12. jan 2009

Johnie, pohoda...moj manzel tiez skusa vsetko mozne aby sme mali dalsie babetko, takze ti mozno budem onedlho robit spolocnost v boji (maly bude mat 5 mesiacov).
Podla mna sa to da zvladnut, i ked ja verim ze ak bude druhe, tak nebude mat moju povahu, lebo mat este jedno tak aktivne dieta ako toto, tak to by bol konec... 😝
Musim ta upokojit, je to super tak natesno deticky, mi sme so sestrou do roka. Ja som 26.1 a sestra 5.1. To nehovorim ze nasa mama mala 24 a 25 ked nas rodila a zili sme na druhom konci Slovenska daleko od vsetkych znamych a starych rodicov.

mirica
12. jan 2009

ahoj babulky - tak sa to zrejme zadarilo aj nám - malí majú 6m a ja som asi v 2mesiaci 😀

johnie
12. jan 2009

mirica...velmi ti gratulujem, myslis ze by mohli byt znovu dvojicky?? 😉

mirica
12. jan 2009

johnie- dúfam , že nie ...brala by som ich , ale keby bola dlhšia doba ....ja mám dvojky po umelom ....takže aj pravdepodobnosť je strašne malá

johnie
12. jan 2009

aha tak potom este o to vacsia radost, co? drzim palce aby vsetko dobre dopadlo... 😉

sasiki
12. jan 2009

Fííha mirica, ty si šikula 😀 😀 😀

stvura
12. jan 2009

Vy ste ale sikulky, mozem sa spytat, mali ste normalne menzes alebo nie? Ja totizto stale dojcim maleho, skoro kazde dve hodky, tak ci to mozem brat ako antikoncepciu alebo nie....i ked ako som pisala vyssie, moja mama ma dojcila a ak som spravne ratala, hned po sestonedeli otehotnela.

mirica
12. jan 2009

jasné , že sa teším aj keď neviem ako to priateľ zvládne 😅

stvura- ja ti neviem povedať , lebo som nedojčila -iba mesiac som odstriekavala....mrchu som dostala po 6 týždňoch a až teraz bol prvý cyklus , keď som ju mala normálne - prdtým som celý cyklus mrchovala alebo silno špinila

miriamkac
12. jan 2009

mirca....zelam vela pevnych nervov.... 😅

johnie
13. jan 2009

ahojte dievcence...tak sme vcera robili test a mali sme jednu palicku...tak cakam kedy sa ta mrcha dostavi...ak nie tak o tyzden testujeme znovu... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre