Tehotná pár týždňov po pôrode. Stalo sa vám to?

funilieta
24. apr 2008

Ahojte,
zaujimalo by ma, ci sa najde niekto kto do roka porodil dva krat. Mam taky pocit, aj ked este som si nie ista, ze to bude aj moj pripad. Neviem si to predstavit. Je vobec mozne otehotniet, ked kojim a ked mam strasne nepravidelny cyklus?Pretoze si nejak nedavam pozor, a teraz mi lepi. Stalo sa to niektorej z vas? a ako to zvladate? 😅

eldzina
6. máj 2008

mata, to nemusi nic znamenat. ja som dosatala menzes po 10 mesiacoch od porodu a na zaciatku bol dost nepravidelny, resp. som nemala pomaly 2 mesiace a potom sa to ustalilo a teraz je vsetko v starych kolajach. 😅

uhlikova09
6. máj 2008

inak mna hned ženska doktorka ked som bola na kontrole 6 t. po porode upozornila ze aj ked kojim,možem otehotniet... 😒

mata79
6. máj 2008

Eldzina, no bolesti v podbrusku ako pri menzes zacali presne na 30 den, ako by som mala dostat. ALe stale nic. Myslim, si, ze keby som mala mat nepravidelne, tak tie bolesti nemam. Ty si mavala bolesti, ked Ti menzes vynechavala?
Co viem od kamosiek, ktorym chodil menzes nepravidelne, tak ani netusili, kedy prisiel. Bez bolesti, bez ohlasenia.

mirin
6. máj 2008

mata: u mě to tak bylo když jsem čekala malou, přesně v termínu MS jsem měla bolesti, tak jsem byla zklamaná, že to zas nevyšlo, jenže ty bolesti trvaly asi 3 dny a MS nikde, další den jsem si udělala test a byly tam //

eldzina
6. máj 2008

u mna ked som cakala maleho to bolo presne tak ako pise mirin. No po porode sa mi to zmenilo a ked mam ovulku, tak pocitujem take bolesti, nie sice cely den, ale su. Takze u Teba Mata to moze znamenat ze: bud mas posunuty cyklus a mas prave ovulku, alebo si tehu a zacina sa Ti roztahovat maternica. Inak Mata odporucam spravit si este aspon jeden test a viac s odstupom min.2 dni. Mne tak kazala doktorka, ked som cakala maleho a som to nevedela, resp. tusila, ale testy mi nic neukazali a menzes meskal uz vyse tyzdna a test stale nic, az na 10 den od meskania sa mi ukazala malilinka ciarka na teste, ale az po 5 minutach, ked som ho uz isla zas vyhodit do kosa. 😀

mata79
7. máj 2008

No, citala som, ze test nemusi ukazat dve ciarky aj ked som tehotna, ak pijem vela tekutin, a pod. Ja toho vypijem skutocne vela, ked aj vela dojcim.

Pravdu povediac, tam tie ciarky vidiet chcem. Lebo bola som u jednej pani, ktora nas lieci a liecila aj po tom, ako sme o jedno dietatko prisli. Potom nam pomohla k Matejkovi a boli sme u nej v pondelok, lebo uz asi 3 tyzdne mam nejaku alergiu a kycham a ona mi povedala, ze som tehotna.
Ani sme to necakali a velmi nas to potesilo. Manzel ani inu moznost, ako ze to je pravda, nepripusta, ale mne sa to nezda, lebo pouzivame prezervativy a potrebujem dokaz.
Keby mi to ona nepovedala, tak ani nemam podozrenie, ved tie hormony este kolisu.
Robila som si vcera 2 testy, ale este teda pockam a o par dni skusim znova.
Inak pri Matejkovi som tiez mala bolesti pocas 7 dni, ako mala MS byt a na nejaky 9.den som si robila test. Ukazal pekne //

holly1
7. máj 2008

funilieta, jsi opravdu těhotná? Držím palce 🙂

caira
8. máj 2008

tak my jsme s brachou od sebe pet let a jak uz tu nekdo zminoval..rozumet jsme si zacali vlastne az v dospelosti.. manzel je ze tri deti a jsou od sebe vsichni dva roky a on by to tak taky rad u nasich deticek..ale jelikoz tehu jsem nemela zrovna nejjednodussi { nevolnosti 24 hodin denne az do pateho mesice a pak strasne migreny } tak to zkusime asi tak aby byli od sebe cca 2-3 roky, takovy kompromis 🙂

funilieta
autor
9. máj 2008

holly, vyzera to tak ze nie som tehotna, Menzes sice este nedorazil, ale test bol negativny, teraz neviem ci sa mam radovat alebo plakat 😒

ma_se
11. máj 2008

tiez sa mi to stalo,ze po synovi,hned par tyzdnou na to, alebo mesiacou som otehotnela,tusim, ze nemal ani polroka...ale vobec som sa nad tym ani nepozastavila a pomyslela som si vychovam ich naraz a bude to....lenze manzel/teraz uz ex/s tym moc nesuhlasil a posoelal ma na prerusenie,ja som s tym nesuhlasila,a bola som dost velkom stresse....nakoniec som dieta potratila... 😢 ,ale keby ex bol normalny a nechal ma na pokoji yrcite to dieta donosim,momentalne by malo toho roku 18-nast rokov...obcas si na to spomeniem 😢 ,a davam za vinu ex manzelovi...pekny den prajem...

zuz11
19. máj 2008

benabianca • 2d • 23. jún 2007 o 10:22
Kolko mesiacov po porode ste znovu otehotneli?Dnes sa to tak velmi casto nevidi,aby bol maly vekovy rozdiel medzi detmi,ajked tu v Irsku je to bezne.Na Slovensku na mna ludia celkom zazerali,len neviem,ci v dobrom alebo zlom.Moje deti maju rozdiel 17mesiacov,vela ludi si dokonca myslelo,ze su to dvojicky,ked som im povedala,ze nie su,odpoved bola:"vy ste sa teda poponahlali".

katy2 • 23. jún 2007 o 10:25
Moja sestra ma dcerky s rozdielom 13 mesiacov. Starsia bude mat v septembri 3 roky a mladsia v oktobri 2 roky... Ma to dost narocne, ale zvlada to...

benabianca • 2d • 23. jún 2007 o 10:30
Mne teda zatial pomaha mama,ale zajtra odlieta na Slovensko auz to budem musiet zvladnut sama.Bola tu na 5 mesiacov,teda od narodenia mojho druheho dietatka.

janula_nz • 2d • 23. jún 2007 o 12:20
moja kamaratka ma 7mes synceka a minuly tyzden porodila v 7mes dievcatko 😝 takze otehotnela hned v sestonedeli. to je sila. a ma len 18r 😀

andreafa • 1d • 23. jún 2007 o 12:30
medzi mnou a sestrou je rozdiel 15 mesiacov a sme super kamosky 🙂. mame aj brata, ktory je od nas mladsi o 16 rokov a mame sa vsetci radi. na veku predsa nezalezi. ja by som tiez chcela hned druhe babatko, ale bohuzial som po cisarskom, tak musime pockat. male vekove rozdiely nie su zle, tak ako aj velke rozdiely. je to kazdeho vec ci ma aj sto deti hned po sebe, ked sa o ne pekne stara. kasli na to co hovoria ostatni. nech sa pozru na seba. mne svokra zahlasila, ze jedno nam staci! no pomyslela som si svoje a schuti sa zasmiala 😀 😝

janula_nz • 2d • 23. jún 2007 o 12:32
my sme tiez traja surodenci a vsetci sme rok po sebe 😀

benabianca • 2d • 23. jún 2007 o 14:28
janula,otazocka este jedna,tvoja kamaratka kojila,plne kojila?

emjee • 23. jún 2007 o 15:33
kuk aj temy o vekovom rozdiele https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
a tandemove kojenie https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😉

ada78 • 1d • 23. jún 2007 o 23:45
benabianca, moj manzel si to naplanoval tak, ze ked bude mat krpec 1,5 roka, tak zacneme pracovat na druhom. co ine ako suhlasit mi ostalo. 😀

escada17 • 24. jún 2007 o 01:26
ahojte, ked moja dcerka mala rok, uz som zacala velmi snivat o druhom babatku, otehotnela som, ked Sofi mala 18 mes. ked sa malicka narodi, prva bude mat 2 r. 4 mesiace...prve dve som chcela s takym mensim rozdielom, ked bude tretie, tak o take 4-5 rokov...

janula_nz • 2d • 24. jún 2007 o 07:51
benabianca ty si tehotna alebo sa len tak pytas 😒

benabianca • 2d • 24. jún 2007 o 09:48
oh nie niesom,dufam,ze nie som teda.Kedze moje druhe ma dnes presne 5mesiacov.Len zistujem,ci su aj take pripady,kde sa deti rodia vazne velmi rychlo po sebe.A tvoju kamaratku fakt obdivujem.Necudujem sa,ze porodila predcasne druhe.Je male v poriadku?

janula_nz • 2d • 24. jún 2007 o 10:18
ano malicka je v poriadku, je este v inkubatore ale je velmi zlatucka. no aj ona sa cudovala, ze tak skoro otehotnela hned po porode ale co uz. stava sa. a je stastna, ze su v poriadku 😉

benabianca • 2d • 24. jún 2007 o 10:35
tak to som rada,drzim jej palceky,teda obidvom

verulka • 4d • 26. jún 2007 o 18:31
benebianca, neviem co je to presne male vekove rozdiely 😀 ja mam behom 4 rokov 3 deti 😉 medzi 1.a 2.babom bolo 26mes a medzi 2. a 3. 21mes. Mne osobne ten mensi rozdiel vyhovovlaviac. Mam vcelku dost kasiek, co maju 2 deti s priblizne 2rocnym rozdielom. No poznam aj s rocnym rozdielom, ale tych je velmi malo, to musi byt dooost fuska 😝

benabianca • 2d • 30. jún 2007 o 12:28
mala som namysli 1rok az 1a 1/2rocny rozdiel,popr. aj menej

madeleine • 30. jún 2007 o 12:32
Ja som sa narodila prva, 13 mesiacov po mne sestra a bez jedneho tyzdna na rok tretia... nespominam si, ze by mamina bola mala s tym problemy... dokonca bola rada, ze sme si vymienali oblecenie a sminky a sprostosti, kym sme boli doma... stacila jedna spolocenska hra a vsetky sme boli spokojne...

Osobne, az to pride na mna, aj ja by som mala rada deti "kratko po sebe", z vlastnej skusenosti viem, ze to bolo super. Doma mas rovesnika, s ktorym mozes "preberat" aktualne problemy, bit sa a hrat... ani von netreba ist... 😀 A ked, tak jedine spolu a byt v presile... 😀 😀 😀

benabianca • 2d • 30. jún 2007 o 12:39
No neviem neviem,ci to je vyhra,pretoze ked sa narodila Bianca,nas Ben mal 17 mesiacov,vyliezal na nabytok,na schody,resp. robil veci,pri ktorom ho musel niekto stale strazit a moja mala bola kojena kazde 2 hodiny.Keby som tu nemala mamu na pomoc,tak by som to tazko zvladla,pretoze Bianca dokazala pit aj pol hodinu az tristvrte.A behat s nou prisatou na prsniku za Benjaminom mi velmi nevyhovovalo.Teraz uz moja mama odisla,takze to budem musiet zvladnut,mala ma uz 5 mesiacov,nastastie nie je taka uvrestana ako bol Benjamin v jeje veku,aj Benjamin je velmi zive besne dieta,ktore si nechce sadnut ani na minutu.
Aj rozdiel medzi mnou a mojou sestrou je maly,15mesiacov a moja mama si nestazovala,vraj sme boli velmi dobre a kludne deticky 🙂

madeleine • 30. jún 2007 o 12:46
no ja som u nas bola najhorsia... druha bola kludnejsia (vraj sme ju utlacali potom) a tretia zase taka, no najprv tichucka a potom musela dokricat co zameskala... 😀 Takze s nami musela byt zabava... 😅

lienocka235 • 1d, snž • 30. jún 2007 o 12:48
moja sesternica bude mat deti s rozdielom 14 mesiacov a ja osobne som sa jej dost cudovala lebo ze to tak planovali... ale ono je asi horsie ze nemaju kde byvat a byvaju u rodicov v malej izbicke.. ale aj tak mala problemy s kojenim.. a neviem si predstavit ucit chodit baby s obrovskym bruskom a tak ...ale tak kazdy ma iny nazor na to..
a este mam jedneho znameho a oni maju tri deticky v obdobi troch rokoch... a tiez nemaju kde byvat stahuju sa medzi jednymi a druhymi rodicmi chvilu u babky a tak .. to si myslim ze je potom nezodpovedne voci tym detickam...
oni sice vravia ze deticky dedia vsetko po sebe ale ja viem ze ake je to tazke potom pre deti ked nemozu ist zo skoly na vylet alebo na plavaren alebo do kina lebo proste ta rodina na to nema... dnes uz bohuzial skolstvo ani zaujmova cinnost nie je zadarmo ako nas o tom niektori mylne presviedcaju..

madeleine • 30. jún 2007 o 12:57
presne s takymto argumentom vedla mna lezala jedna mamicka na potrate a mala som chut ju zahlusit... 😠

Ale mas pravdu, dnes su ludia rozumnejsi a deticky sa nerodia tak po sebe, lebo kazdemu chcu rodicia zabezpecit vzdelanie, lasku, opateru a nejake to malo navyse...

Aj ked, ked si spomeniem, ze nasi mali celkovy prijem 600 korun a vsetci sme sa mali dobre... sice som nikdy nebehala v NIKE teniskach, alebo tlacila do seba prvotriednu sunku ci "zahranicne" cukriky, ale zato sme sli kazdy rok k moru (mali sme priepustku na mna ako alergika 😀 ) Bolo to skvele detstvo...

benabianca • 2d • 30. jún 2007 o 12:59
Ja by som si asi nerobila tolko deti,ak by som nemala kde byvat.My sme to nechali na stastie,nechceli sme cakat tak dlho ako na to prve.Zadarilo sa vcelku skoro.Neprijemne mi bolo,ze sa chcel Benjamin nechat nosit,ked som bola v 8-9.mesiaci.Keby ku nam neprisla moja mama(zo Slovenska),tak by som aj pri porode bola sama,lebo by s malym nemal kto byt.Nemame tu nikoho,kto by mi mohol sem tam pomoct.

lienocka235 • 1d, snž • 30. jún 2007 o 20:04
Madeleine, ja som kategoricky proti potratom, a nezalezi na indikacii dieta ma pravo sa narodit ak bolo pocate a zivot pre mna zacina oplodnenim... ja si len myslim ze je lepsie ked su zabezpecene zakladne potreby dietata a to byvanie zdravotna starostlivost vzdelanie .... urcite nie je jednoduche mat dve - tri deticky a nemat zabezpecene vlastne byvanie.. a myslim ze ta nervozita a stres sa potom prenasa aj na deticky... a tiez nehovorim o mamickach ktore maju prve po 30 tke tak tie uz nemaju s druhym na co cakat obe zeny ktore som spominala maju 19 - 23 rokov.
ono predtym to bolo aj ine v tom ze ludia mali pracu a ine istoty a tiez uz tu bohuzial nie su.. dnes si nemozes dovolit ochoriet lebo splacas hypoteku a ako byvala ucitelka by som ti vedela povedat kolko musime vyberat penazi na vselico od rodicov lebo proste na to neni od statu... mala som kolegynu tri deti dvaja starsi studovali a najmadsi bol na ZS a nemohol ist do skoly v prirode na vylet lebo proste jeho mama na to nemala v triede plakal chlapec a v zborovni kolegyna... bohuzial aj o tom to dnes je a ja nehovorim o znackovych veciach... aj to sa nam stalo ze decko bolo chore a ked prislo do skoly stale kaslalo a pytam sa ho ze co povedala doktorka , ake lieky a tak a dievcina na to ze ona nebrala lieky lebo mama ich nechcela doplatit a na tie klasicke antibiotika je alergicka..
ja si skor myslim ze je lepsie mysliet dopredu a chranit sa a nespoliehat na kojenie a v ziadom pripade nesuhlasim s potratom a uz vobec nie z ekonomickych dovodov

zuz11 • 1d • Dnes o 21:54
verca • 1d, 22tt • Dnes o 20:42
Ahojte mamicky a tehulky, cakame druhe babetko, na ktore sa strasne tesime, ale aj zaroven sa bojim a preto ak ste tu mamicky, ktore to uz mate za sebou,hlavne tie zaciatky, popiste ako ste to zvladali a mamicky, ktore to este len caka, popiste ake mate pocity. Hadam tu nezostanem v tejto teme sama 😉

emily333 • 1d, snž • Dnes o 20:50
ja Ahoj verca.Ja mam kmotru co ma2 deti str.ma 1,8mes.a to druhe ma len 4 mesiace no nemenila by som

verca • 1d, 22tt • Dnes o 21:01
no ono asi vela mamiciek by nemenilo, ale co uz ked uz :D viem, ze to nebude med lizat, ale urcite v tom musi byt aj dake pozitivum 😉

emily333 • 1d, snž • Dnes o 21:16
no ano budes mozno robit dve svadby naraz 🙂 dufam ze sa neurazis no ale optymimu nikdy nieje dost

minkak • 1d • Dnes o 21:22
neboj sa verca-to zvladnes-ved je tolko takych mamin
kolkokrat sa stalo ,ze sa deti narodili aj v tom istom roku jedno v jan. a druhe v dec.
drzim palce,nech ste vstci hlavne zdrav 🙂

verca • 1d, 22tt • Dnes o 21:30
no ved uvidime, v oktobri budem mudrejsia, ako sa to da zvladat, ale teraz ma sem tam chyti panika, ci sa to vobec da 😕 ale bude sa musiet dat 😉 🙂 prinajhorsom zapojim cast rodiny 🙂

emily333 • 1d, snž • Dnes o 21:35
Neboj sa zvladnete to.da sa to a drzim prsteky ja tke maminy obdivujem

bubadlo27 • 1d, 22tt • Dnes o 21:36
ahoj veri,
som si na teba spomenula, idem 1.6. na 3D do Hlohovca a aj ja sa bojim, ale zas to beriem tak ze prezijem 😉 , ze som neni jedina a co keby som mala hned naraz dvojicky 😀 , aj to musi byt o hubu, ale podla mna sa da zvladnut 😉

verca • 1d, 22tt • Dnes o 21:40
dakujeme 😀 a aj ja ich obdivujem, mam aj kamaratku, ktora ma dokonca 3 deti a medzi kazdym je ten 1 rocik aj 3 mesiace rozdiel a ta mi vravi, ze ked to ona zvladla, tak to hadam aj ja a to teraz sa im postastilo stvrte 😉 a clovek by to ani na nu nepovedal, ze ma tolko chrustov doma, nema ani kruhy pod ocami 😀 😀 a ani sedive vlasy zatial 😉

verca • 1d, 22tt • Dnes o 21:44
Jeeeeeej ahoj, vies ze som na teba minule myslela, ze ako sa mas, ci pojdes do toho Hlohovca, lebo ja asi nebudem mat cestu az tam, ale pojdem asi do Pruskeho, co je pri Povazskej Bystrici, len radsej som chcela ist do Holohovca, lebo si to tam vela bab chvali, ale ved zase je jedno, kde mrnousa uvidim :D a co uz viete co cakate???

miriamkac
20. máj 2008

bubadlo27 neda sa mi nereagovat.....medzi nasimi je rozdiel 15 mesiacov.....drzim palve vsetkym, ktorym sa podarilo takto skoro druhe babo....a da sa to zvladnut....ono to proste zvladnut musite... 😝

verca
20. máj 2008

Ahoj miriamkac, pozeram ze ty to mas este dvojnasobne :D gratulujem a obdivujem ta, ze to zvladas :D a prosim ta, ako ste to riesili s kocikom, lebo ja sama neviem, ako to poriesim a to horsie je to, ze je to v septebri a to ide zima, tak kocik asi potrebovat budem. A ako sa mala chovala ku babetkam, ked si ich doniesla??

miriamkac
20. máj 2008

no verca....moja mala uz tristvrte roka nesedi v kociku, ona mi celu zimi preslapala. Proste vozila som len jeden kocik...Inac mozes to riesit surodeneckym tandemom... 😝 ....ten je na take nieco ako stvoreny, vpredu ti sedi starsie dieta a do zadu mozes dat mimco....ja mam taky pre chlapcov teraz. A co sa tyka chovania
malej k clapcom....hmm...podla nalady, niekedy si ich nevsimala, potom bolo obdobie, kedy im brala vsetko a tak...no ..bojujeme este aj teraz 🙂 ...ale da sa to....drzim palce...

verca
20. máj 2008

no asi to tiez poriesime dakym surodeneckym, ale mame malu chodbu a zly pristup do nej a tie tandemove kociky su trosku dlhsie a ja mam problem sa zmestit teraz z mojim, ale asi to poriesime trojkolkou phil and teds, alebo som rozmyslala o takom pridavnom sedatku, ale vraj je dost uzky, tak najlepise bude, ked to uvidim na zivo a dakujem,si ma trosku povzbudila :D no a mas pravdu, ked musis, tak musis 😀

bubadlo27
20. máj 2008

miriamkac, ja som uz tvoje deturence pozerala davno a presne na teba som myslela, ze som aj dvojicky mohla mat, ale urcite je uz teraz lepsie a ty si stastna ze ich mas a nevymenila by si ich zanic na svete 🙂 inak som tu nahodou objavila mamicku, co ma 4 deti tiez posebe, len som zabudla nick 😀

verca
20. máj 2008

ahoj bubadlo a nebola to nahodou verulka, alebo tak nejak??? Lebo mne sa nieco tak vidi :D a vidis miriamkac nam moze ist prikladom :D

miriamkac
20. máj 2008

Vdaka dievcata.... 😝 ....no ja nie som idealny priklad.....keby ste videli ako to u nas niekedy vyzera, ze nemam skoro rok okna umyte...atd...zase az taka vzorna nie som, ALE deti mam ulozene, nakrmene, okupane, v cistom dokonca mi v cistucych perinach aj hajkaju...aaaa...to ostatne je vedlajsie 😝
A viem o jednej kocke, sem tam pride k nam do dvojiciek na temu....ma cerstve dvojicky a tusim dvojrocneho a ten najstarsi ma viac tusim nejakych 10 rokov...vsetko chlapcov.....to je unikat... 😝
A uvidite potom neskor, ze to bude dobre, deti budu vyrastat spolu a budu vediet, ze maju surodencov. (uz som to tu pisala ja mam sestru mladsiu o 6 rokov a rozumieme si az teraz, ked sme obe dospele)

bubadlo27
20. máj 2008

veri, nebola to verulka, to som tusim predvcerom ojavila tu babu, cez pas, musim si spomenut, som tie deti citala muzovi a sa smial , ze aj im sa zadarilo 😉

miriamkac, tak u nas to aj teraz vyzera tak ako si pisala 😉 😉 😉
ale sa velmi tesim 🙂

miriamkac
20. máj 2008

bubadlo27 drzim palce....a uvidis aka bude mala zlata.....bude ti pomahat o dusu.....u nas plysove hracky stale nosia plienky... 😝

bubadlo27
20. máj 2008

tak som ju nasla 😀 😀 😀
kuk
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a dakujem, zatial je to v pohode, len mala dava zabrat a teraz ma separacnu uzkost a pomne sa lepi, nikde sa asni pohnut nemozem a navyse este nemame zuby, tak je nam veselo 😀

miriamkac
28. máj 2008

bubadlo27 to bude dobre.....este je malinka, ale bude to v pohode 😝 ...drzim palce....
Inac mimochodom nasi chalani maju prvr zuby az teraz 😒

bubadlo27
28. máj 2008

miriamka, gratulujem chalanom k dnesnym narodeninam 🙂 🙂

miriamkac
28. máj 2008

dakujem .
A ako to zvladate?

bubadlo27
29. máj 2008

da sa to, len to teplo uz robi svoje, som povedala ze sa na leto aj s malou odstahujeme k nasim, peken velky dvor, travicka a bazenik, sa tesim, lebo opat sa dalsie leto parit s bruchom a este aj s malou 🙂
ja sa nestazujem, ona je velmi dobre babo, obcas aj poslucha 😀 , len teraz ako zacala aj viacej chodit a lozit, tak to preziva aj cez noc , tak sa menej vyspim, ale vsak mame aj tatinka poruke 😀

mywiel
1. jún 2008

Ja mam taku otazku pocula som ze ked mamicka koji a znovu otehotnie moze potratit, lebo telo vyluci embryo co je na tom pravdy??

anza
1. jún 2008

Já jsem v půlce července jednoho roku a sestra v červnu následujícího roku. Rozdíl mezi námi 11 měsíců, mamka teda otěhotněla 2 měsíce po tom, co jsem se narodila. Huuustýýý 🙂 Vždycky říká: dřív už to nešlo.

krista
1. jún 2008

Ahojky,
my se teď nijak nechráníme a když to bude tak to bude 🙂
Nechala jsem si sice napsat HA, ale byly s ní velké problémy tak jsem se s manželem domluvila že jí brát nebudu a taky jsme se domluvili že bychom druhé dítě chtěli brzo od prvního, ale možná se ještě budeme chránit jinak, nějak v tom nemáme pořádek, takový volný průběh tomu dáváme 🙂

ivulinda
1. jún 2008

No já bych teda hned druhé dítě za sebou mít nechtěla a my už stejně ani mít nebudeme,takže to neřeším a beru antikoncepci...ale každého věc 🙂

mywiel
1. jún 2008

No tak asi mi nik nevie odpovedat na moju otazku, lebo som pocula ze doktori niekedy radia prerusit kojenie aby nedoslo k potratu...a toho sa bojim ja by som chcela tiez druhe babo uz po roku alebo roku a pol ale zas nechcem pripravit prve o materinske mlieko. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre