Tehotná pár týždňov po pôrode. Stalo sa vám to?

funilieta
24. apr 2008

Ahojte,
zaujimalo by ma, ci sa najde niekto kto do roka porodil dva krat. Mam taky pocit, aj ked este som si nie ista, ze to bude aj moj pripad. Neviem si to predstavit. Je vobec mozne otehotniet, ked kojim a ked mam strasne nepravidelny cyklus?Pretoze si nejak nedavam pozor, a teraz mi lepi. Stalo sa to niektorej z vas? a ako to zvladate? 😅

sasiki
3. júl 2009

popozeraj aj mimibazar a babybazar 😉

korcula
3. júl 2009

díky... a tam jsi měla Adámka hned od narození?

sasiki
4. júl 2009

nemala, ja som ho kúpisla nedávno, ale Adamka som od narodenia vozila v inom športovom kočíku 😀 narodil sa v lete, takže to bolo v pohodke 😉

hobitkova
4. júl 2009

Ahoj holky, tak se přidávám do klubu. Prcek má 9 měsíců a já dnes zjistila, že jsem těhu. Manžel je nadšený, ale já mrtvá strachy, jak to zvládnu. Dokonce jsem to i obrečela. Vím, že za pár let budu ráda, že budou dětičky, tak brzo po sobě, ale teď se nějak vůbec neraduju. Dá se to vůbec zvládnout? Vím, že je to opakovaný dotaz ☹ tak se nezlobte

keiko
4. júl 2009

Tak ja pridám moju skúsenosť, medzi drobcami máme rozdiel 15 mesiacov, pre mna je to tažké, hlavne po stránke že sa obviňujem že nemôžem dať obom tolko lásky ako jednému ☹ , ale sú to moje dva najvačšie pokladíky na svete...snád sa zohráme a bude to ok...

sasiki
4. júl 2009

keiko myslím že tvoje pocity sú normálne vzhľadom k tomu, že mladšie dieťatko má len mesiac, ešte nie ste úplne zohratí, začiatky sú niekedy ťažšie, ale ver, že láska sa počtom detí nedelí, nezmenší, ale znásobí 😉 chce to čas 😀
hobitkova vitaj 🙂

keiko
6. júl 2009

Dakujem sasiki snad to bude tak ako hovoríš, niekedy je to fakt ťažké ☹

bebebrumik
8. júl 2009

ahojte, pridavam sa do fanklubu 🙂 Madzi mojimi drobcami je rozdiel 10,5 mes. Zatial to zvladam v pohode, nemam pocit, že by som jedno alebo druhe o niečo ochudobnovala, neužila si ich... Zatial su to velmi dobre babatka, za staršim synom sa už sice dost nabeham... Uvidim, čo bude dalej...
Babatka sme s mm chceli po sebe, no že sa to podarí až takto - sami sme boli z toho prekvapení...Zo zaciatku sme sa aj obavali, ako to zvldneme, no v každom pripade sme sa tešili a tešime, lebo su krasne...

gwineth
8. júl 2009

Ahojte....
Tak mám trošku času a som tu zas...Malý je už o.k len berieme lieky na chudokrvnosť.Ja som neaká unavená...a nič sa mi nechce.Asi sa začínam už gulatieť...no veď už sme v 12 týždni.Dúfam,že to bude dievčatko lebo som neaká škaredá 😀 😀 Čítam,že sa tu pripojilo zopár mamičiek...a rozoberáte tu aj čo s kočíkmi.No ja som tiež hľadala,že ako vyriešiť situáciu a pozdáva sa mi celkom Marco Sky Longhorn.Čo naň hovoríte??Dobre som vybrala alebo radšej poradíte niečo iné?? 😅
Inak....hodila som foto!!! 🙂

dioliana1
8. júl 2009

Longhornom sa zle chodí na obrubníky...hovorila najulinka....

dioliana1
8. júl 2009

joj najjulinka som chcela napísať, sa jej opýtaj...

sasiki
8. júl 2009

ahojte 🙂 fiiiiiha, bebebrumik, tak to ste si švihli 😀 😀 😀 ale aspoň máte párik, chlapec-dievča 🙂

katkaza
8. júl 2009

ahoj
nepíšem,ale čítam vás pravidelne...bebebrumik,si ma veľmi potešila,lebo teraz,ako mi vybehlo brucho počúvam od všetkých len reči typu"nezávidím,bude to boj,nechcela by som",tak ma občas prepadne panika,že ako to zvládnem 😒
my sme akurt predali náš kočík/mali sme mbx6/ a ideme kupovať philateds,tak dúfam,že budem aspoň tak spokojná,ako s tým prvým.a čo ešte odporúčate dokúpiť?

sasiki
8. júl 2009

katkaza, vždy, keď ti niekto hodí takúto ,, netaktnú, povzbudzujúcu" poznámku, opýtaj sa, že či je to azda hriech, alebo či im to prekáža...............ja som vedela, že niekto sa musí postarať o to, aby slovač nevymrela........alebo - a to som ešte neskončila.........no jednoducho, ak ti je človek aj napriek blbej poznámke sympatický, otoč to na srandu, ak je hlúpy, tak mu to vráť!!!!!!!!!!! 😀
Ja neviem, a čo by si chcela dokúpiť??? aby mali čo nosiť, papať, kde spať.................a lásku im dáš zadara 😉 😀
Ja som ešte premýšľala o druhej jedálenskej stoličke, prvú máme klasickú drevenú, no a na nete som našla ,,prenosné" ktoré sa dajú pripevniť na akúkoľvek inú dospelácku stoličku
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3252152
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4598674

bebebrumik
8. júl 2009

katkaza, nehovorim, že ja to vždy lahke, ale už ked je babo v brušku, už som potom nerozmýslala ako to zvladnem,proste musi sa to zvladnut...a ešte k tomu...bez pomoci rodiny by som to asi tazko zvladla (patri im za to velka vdaka)- myslim hlavne posledne tyždne tehotenstva a potom materstva...bola som strasne unavena...

sasiki
9. júl 2009

s tou pomocou je to pravda, ja som teraz síce na nich dosť sama, ale hlavne na začiatku,
než sa žena ako tak zotaví z pôrodu a zvykne si na novú situáciu, dobre padne pomoc, hlavne s domácnosťou, teplým obedom a nie je na zahodenie ani keď niekto pokočíkuje jedno z detí 😉

pepibubu
9. júl 2009

Ahoj holky, tak jsme se opravdu rozhodli že se začnem snažit od září.. Takže pokud to klapne a my "zaděláme" opravdu hned, tak se druhé mimi narodí a malýmu nebudou ani dva roky.... Nikde v rodině to vytrubovat nebudem, protože všichni nám lejou do hlavy že jedno stačí, že je to drahý (Honzova strana) a že kluka jsem mu dala tak ať mi dá pokoj (má úžasná tetička...) A protože sem načuhujou na fotky, tak holt fotky z případných utz budou jen na Facebooku, sem je dodám až po 13tt - až už jejich "dej to pryč" bude zbytečný 😀

sophie1981
9. júl 2009

caute...nejako to tu ozilo....pepibubu, som rada ze koncne niekto kto chce snazit koro...moja mala ma 4 mesiace a ja by som uz chcela druhe babo....tiez si par ludi mysli ze je to skoro....ale ked ja sa citim na to tak prd mi zo vsetkych ostatnych, ja som strojcom svojho stastia.... 😉

cau gwineth...no de je ta foto???? 😕

katka, ja som hrdou majitelkou p&t kociarika a som velmi spokojna...kedze babo cakas v Novembri, jednoznacne odporucam dokupit aj tu tasku(cocoon) a taktiez 2x fusak P&T....ja som moju davala aj do fusaku aj do tej tasky, aby jej nebolo zima.....a samozrejme pridavne sedatko double kit.....no a dokupuje sa extra plastenka do dazda(pozor, kup double, ta single neprekryje zadnu cast uz ked budu decka vacsie)...a este si zohnaj nahradnu dusu do kolieska...ja, kedze oblubujem horske tereny som uz mala defekt na 3 x.....a nahradna velmi pomohla.... 😉 ...a pumpu!!! 😀 😀 😀

gwineth
9. júl 2009

Ahoj sophie...
No foto je zatiaľ iba tu...aha 😀

katkaza
9. júl 2009

ahoj
ďakujem za povzbudenie 🙂 a sophie aj za rady 🙂 je toho celkom dosť...na ten kočík myslím,tak ideme nakupovať postupne a snáď do novembra budeme mať všetko 🙂

gwineth
10. júl 2009

Katkaza...aký rozdiel budeš mať medzi drobcami? Medzi mojimi bude 1rok a 3mes. no pokiaľ sa mimi nenarodí skôr...dúfam,že nie. 😒 A chceli ste druhé alebo sa podarilo tak ako nám? My sme nechceli...ale čo už...budú pekne spolu rásť a potom budeme mať super život... 🙂 no nie? A môžme si spievať...všetci nám môžu zááávidiéééť 😀
Sophie...a ty ako? Ešte nič na ceste? 😉

katkaza
10. júl 2009

gwineth vychádza to na 1rok1mesiac...takže nie moc veľký 🙂 druhé bábo sme chceli,len sme nečakali,že to príde tak skoro...pri malej sme dosť dlho snažilkovali a potom sme si povedali,že ďaľšie necháme na osud a ten to na nás takto zahral 😀
všetci z toho boli najskôr v šoku,ale samozrejme,že sa strašne tešíme...

gwineth
10. júl 2009

No ja som sa zle vyjadrila...chceli sme druhé ale tiež asi tak o dva roky no toto prišlo nečakane...boli sme tiež hotový,ale už sa tešíme no niekedy mám obavy či zvládnem všetko. Malý máva niekedy svoje dni a ja som v koncoch a ešte k tomu na všetko sama.... ☹
Ale niekedy sa utišujem s tým,že roky utekajú rýchlo a potom bude fajn... 🙂

sophie1981
11. júl 2009

ahopjte....

Katka....verim ze to stihate...november este daleko.... 😉 ....

qwineth....este nic.... ☹ ......kojim, tak tazko ide.... 😒 ...ale zase nechcem ani dcerke odopriet mliecka...mozno sa raz aj tak prilepi...zatial sa budem vytesovat s tebou a stvojho tehulkovania....a nebooooj, zvlaaadnes to......a bude to krasne uvidis, neolutujes, ked sa budes na ne divat ako spolu rastu...a potom si uzijes ty.......das si silikony, fitko, aerobic a budes sexi babka.... 😀 😀 😀 😀

babacik
11. júl 2009

AHojte bambulky.Tak asi aj ja k vam patrim.mam 4deti u ždnes velke až nato posledne,mam 3deti narodene,92,93,94vsetky som kojila jedno som mala v brusku a druhe som kojila ,tak sa to opakovalo,a tiež som mala latkove pleny,blbla som stoho ale mala som o abavu postarane ale tehotenstvo si vychutnavam až tera 😉 😉 😉

sabinka1
14. júl 2009

Ahojky holky, mám takovej problémek a potřebovala bych radu, 5.5. 09 jsem porodila holčičku a po 6-ti nedělí jsme to už nějak s přítelem nevydrželi a měli sexík.... V té době jsem ale ještě neměla antikoncepci a nekojím. Měsíčky jsem dostala po 3-týdnech od porodu vše v pořádku 7 dní . Druhé jsem dostala tenhle měsíc ale jen slabounké špinění a během dne byly pryč ale večer jsem tedy nalepila Evru. Teď je mi celej týden špatně jak při prvním těhotenství.... Nemůžu si dát žádné jídlo je mi z něj blbě a určité vůně mi navalují....
Je možné že jsem znova těhotná? a může nějak ta Evra ovlivnit zdraví embrya? moc dík za radu... a gyndu se teď nějak bojím spíše mám strach co z toho bude.... ☹

sabinka1
14. júl 2009

pište do IP. díky

katkaza
16. júl 2009

ahojte
tak sa vám musím pochváliť,že už máme P&T DASH...mali teraz dobrú akciu a podarilo sa nám starý rýchlo predať,tak sme ho hneď utekali kúpiť 🙂
moji rodičia boli z neho v miernom šoku,že ako tam budem voziť dve deti,ale my s mm sa veľmi tešíme 🙂

babačik ty si teraz tehu?inak máš môj obdiv...toľko detí a tak skoro po sebe...a je pravda,že kedysi to s tými plienkami bolo omnoho zložitejšie...

bude to znieť čudne,ale ja mám strach z toho,ako rozdelím lásku medzi dvoch drobcov,lebo malá je náš maznáčik,spíme spolu v posteli a celkovo je na nás/hlavne na mňa/ veľmi naviazaná...

babacik
16. júl 2009

katka:nestras ma 😉 ale ked ti mam povedat pravdu asi ma to este raz caka,lebo s priatelom mam to posledne dievcatko a este by chcel chlapca
a neboj sa uvidis ako rychlo prenesies materinsku lasku aj nato druhe babetko,zvyknes si a Karolinka si tiez bude musiet zvyknut,len nie ze zabudnes na manzela 😉 😉

sophie1981
17. júl 2009

katka, blahozelame a vitame v rodine majitelov p&t...neolutujes.... 🙂 😉 ....aku farbu mate???

inac babacik....aj ja ta obdivujem...musis mat doma veselooooo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre