Tehotná pár týždňov po pôrode. Stalo sa vám to?

funilieta
24. apr 2008

Ahojte,
zaujimalo by ma, ci sa najde niekto kto do roka porodil dva krat. Mam taky pocit, aj ked este som si nie ista, ze to bude aj moj pripad. Neviem si to predstavit. Je vobec mozne otehotniet, ked kojim a ked mam strasne nepravidelny cyklus?Pretoze si nejak nedavam pozor, a teraz mi lepi. Stalo sa to niektorej z vas? a ako to zvladate? 😅

sophie1981
22. júl 2009

alebo pockaj 3 mesiace a zacnu yta ohovarat ze si bola na interupciu......potom sa im zacnes zdat nejaka citliva a labilna a zrobia s teba psychopata..... 😀 😀 😀 😀 .....

boze ti ludia...hlavne na dedine...no uz sa tesim....kedze ja byvam v malom mestecku a domcek staviame na dedinke..... 😝 ...

babacik
22. júl 2009

sophie:podla nich ja uz som to zvladla vsetko,aj porody aj potraty,aj som uz osprostela 😠 😠 😠 takze uz som si zvykla a uz sa im len smejem do ksichtu 😀 😀 ako sa hovori vsetko sa raz vrati a ja budem prva kto im to pripomenie, 😅 😅
to vam zavidim,ten domcek ja si este asi chvilku pockam 😖 😢

gwineth
23. júl 2009

Ahojte....baby,neviete mi poradiť kde by som mohla vidieť foto toho P&T kočíka ktorý tu tak pochvaľujete? 🙂
Stále sa neviem rozhodnúť aký kúpiť......

Inak ako tu čítam...poviem vám,že u nás je to neako podobne s tým,že najradšej by druhé nikto nevidel...no ale nepovedia narovinu...myslia si to.A sú natoľko falošný,že do očí...pomôžeme ako budeme môcť ale keď pomoc potrebujem tak nemá kto a ja sa prosíkať nikomu nebudem.Nenávidím tieto trápnosti,že sa vedia do očí usmievať a tváriť ako by sa vedeli oni rozdať...FUUUJ!!! 😠

babacik
23. júl 2009

ahoj gwineth:vidim ze su rozny ludia 😉 ja ti neporadim lebo ja to neviem ☹

sophie1981
23. júl 2009

su ludia a ludia, s tym nic nenarobime.... 😕

qwineth, tu je link na spor, co mam ja.....uplne na pravo v stlpcoch mas napisane spin, fold, seat position.......bla, bla.....ked na to tuknes tak ti to znazorni co ten kociarik dokaze....

http://www.philandteds.com/sport_index.htm

a tu je zaciatok stranky...verim, ze po anglicky vies.....ak nie, pomozem.... 😉

http://www.philandteds.com/

gwineth
24. júl 2009

Ahojte baby...neviete mi poradiť kde by som mohla vidieť foto P&T kočíka ktorý tu tak pochvaľujete? Stále sa neviem rozhodnúť aký kúpiť.... 😅

gwineth
24. júl 2009

Asi mi blbne počítač...pred chvíľou som si nevedela nájsť môj včerajší príspevok a teraz tu už je... 😅 NECHÁPEM!!!! 😕

sophie...ďakujem 😉 mrknem sa.

babacik
24. júl 2009

gwineth:to blbne aj mne a ja som myslela ze uz sa mi kazi ☹

sophie1981
25. júl 2009

qwineth, nemas za co.....ak mas nejake otazky ohladom toho kociarika, tak nakukni do fora vybava, kocik Phil and Teds.......mas tam od bab viac linkov.....

inac ako baby???....ako leto???

babacik
25. júl 2009

ani neviem ze je leto,furt trcim doma ☹ a ti ako

gwineth
25. júl 2009

Babacik...O tom trčaní doma mi niečo hovor...už mi začína asi aj hrabať 😖 🙄 Do prdky....a to mám zatiaľ iba jedno a druhé na ceste 😅 čo bude potom? Teraz iné nerobím len mením plienky a zaváram 😀 Ale ako vydím niesom sama 😀 😀 😀

gwineth
25. júl 2009

Inak íííčka mi nikdy nešli 😀 😀 😀

sophie1981
25. júl 2009

no, my sme doma este len od februara, dovtedy som makala v anglicku......a teraz sa tocim okolo Katky...ale stale niekam vypadneme, kym je teplo...ku kamoske na zahradu, na stavbu, do mesta, parku, plavaren......potom po veceroch dopratavam, varim.....niekedy mi az pride luto, ze ju tak taham kade-tade, ale zase doma by mi asi trklo v hlave.......este si uzivam, kym je len jedna.....ak sa prilepi druhe, uz aj ja budem len doma sediet......a to doslovne..... 😕 😲 ...

zajtra ficime do Polska ku znamym ...sa tesim, od januara sme ich nevideli, spolu sme bojovali v Londyne...su teraz na dovce v PL, tak ideme omrknut a pochvalit sa s Kacenkou.... 😵

babacik
25. júl 2009

sophie:tak prijemnu cestu,a mas pravdu uzivaj si 😅 😅

gwineth:nemaj strach s tymi ickami nie si sama

gwineth
26. júl 2009

Tak sophie...to ti úprimne zááávidím,že máš kam pobehovať.Ja tu zatiaľ nikoho nepoznám....tak nemám kam v tomto zapadákove.No ale budúci rok začíname stavať aj my tak aspoň tam budem pobehovať a variť atď. takže o zábavu bude postarané...A aký domček staváte ak môžem byť zvedavá??? My sme vybrali s Prodomu bungalov.Teším sa a už teraz plánujem čo a ako bude....a najviac sa teším na tie starosti zo zariadovaním interiéru...to ma bude určite baviť. 🙂
Ach......zatiaľ iba vzdušné zámky ☹ ...

babacik
26. júl 2009

gwineth:aj mi na buduci rok zaciname stavat,mi sme sa vybrali tiez bungalou 4:1
😉 😉

sophie1981
27. júl 2009

jej, baby, len stavajte, to je to naj....ale aj silne nervy na to treba.......ja som vravela, ze prve leto ten dom zozral pol mojho zivota....ale teraz uz som rada, ze stoji aspon to co stoji...hodim vam link na album na MS........my mame individualny projekt, cize taky dom ako mame my nema nikto.... 😀

gwineth
27. júl 2009

Sophie...peknučký domčúrik 🙂 Už nech máme aj my aspoň hrubú stavbu...viem,že je to kopec nervov ale určite budú stáť zato 🙂 My sme vybrali s prodomu bungalov 20 len spravíme menšie úpravy.

babacik....aké číslo má v prodome váš domček?Mrknem sa 🙂

sasiki
27. júl 2009

ahojte, sophie, tak sa vám domček rysuje, sa určite tešíš čoooo? 😀 😀 😀

sophie1981
27. júl 2009

dik baby.....aj mne sa paci....uz keby sa v nom aj dalo byvat...kedze peniazky nam pomali a isto dochadzaju, tak musime nakoniec brat aj uver......este naskrabeme na kurenia a potom sme za vodou...uz len interier, co uz budu mensie polozky ako 150 tacov.... 😝 .....ale toto to rychlo narastlo...terz je to uz od veci, lebo tiskas peniaze a nic nevidis, voda, odpady, elektrina schovane v muroch, tak mam pocit ze len platim a nic nevidim..... 😀

sasiki
27. júl 2009

sophie to poznám, u nás sa to tiež strašne vlečie, my už ale bývame, no stále dorábame a dorábame a dorábame 😖 😅

sophie1981
29. júl 2009

joj, sasiki...aj nas to caka, to dorabanie pocas byvania..... 😒 ....ibaze by nam dali nejaku super pozicku.... 😅 ...to sa nastahujem az ked dokoncim vsetko..... 😀

sasiki
6. aug 2009

tak čo maminy, dietky poslúchajú??? 😀
tie moje sa začali normálne tĺcť 😕 šťuplík príde a sotí Sašku, ona, pomaly o hlavu vyššia to len tak nenechá 😅
a už sú v sebe. Štípu sa na líca......... 😕 no sila.....
ale inak sa už spolu aj hrajú, včera Saška ,,akože" kŕmila štuplíka, asi desať minút sa takto bavili...........no a inokedy sa naháňajú, bláznia a tak 😀

korcula
31. aug 2009

Ahojky, to tady nějak vázne🙂

gwineth
11. okt 2009

Ahojte 🙂
Pekne dlho som tu nenakukla ale pozerám 😕 ,že niesom sama. Kde ste všetky?Leto sa už skončilo...začína pršať tak poďme na debatu... 😉 Ja som sa za ten čas už pekne zagulatila a poviem Vám budeme mať druhého chlapca 😅 dúfali sme ,že bude aspoň baba no akosi sa nepodarilo 😅
Nevadí...sme zdraví a to je hlavné 🙂 Len sa toho všetkého tak trochu obávam ako to pôjde... ☹ dúfam,že budem zvládať.... ☹

korcula
12. okt 2009

Ahojky,
gwineth a kdy čekáš druhýho a kolik je prvnímu? možná jsi to někde psala, ale nechce se mi hledat zpátky 😅 Jinak gratulace k chlapečkovi🙂 Já už jsem taky jak kulička a malej leze a všude se staví, takže celej den trávím s ním na zemi a teda nic moc... 😔 Ale mimčo je zdravý a roste jak má, a všici tipujou spíš holku, no já bych radši kluka, ale je to v podstatě jedno 😉

ale s těma obavama, občas mě chytne pěkná depka, že nemůžu zvládnout dvě děti... před týdnem nám dovezli už sourozeneckej kočár... tak mě to nějak přepadlo... 😅

hipuska
12. okt 2009

Ahojte dievcata. Pisala som si s vami asi pred dvoma mesaci, potom som vas opusstila, lebo moje tehotenstvo sa nepotrdilo. Nemozem uverit, ze tu pisem znova. Meska mi uz 7 tyzden...prsia mam nafuknute a strasne ma bolia. Zajtra letim do lekarne kupit test.

Maly ma 8 mesiacov a ak by sa toto tehotenstvo potvrdilo tak by mal 17 mesiacov. Ako to ja zvladnem???

sasiki
12. okt 2009

baby nestresujte sa!!!!!!!! 🙂 fakt sa to dá, naozaj 😉
hipuska ty si tuším o to druhé koleduješ 😀 😉
moji dvaja sa už spolu pekne prehraju a ja šmírujem na modrom koníku, no 😅 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre