Tehotná pár týždňov po pôrode. Stalo sa vám to?

funilieta
24. apr 2008

Ahojte,
zaujimalo by ma, ci sa najde niekto kto do roka porodil dva krat. Mam taky pocit, aj ked este som si nie ista, ze to bude aj moj pripad. Neviem si to predstavit. Je vobec mozne otehotniet, ked kojim a ked mam strasne nepravidelny cyklus?Pretoze si nejak nedavam pozor, a teraz mi lepi. Stalo sa to niektorej z vas? a ako to zvladate? 😅

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivankapru
5. apr 2013

Dobry den mile mamicky, mala by som na vas jednu prosbu. Ak ste uz po porode, po spontannom porode mala by som zaujem zistit vase pocity a prezivanie pocas porodu. Ak ste absolvovali psychofyzicu pripravu na porod ste o to lepsia adeptka na vyplnenie mojho dotaznika.Koncim vysokoskolske studium a toto je dotaznik v ramci mojej diplomovej prace. Vysledky budu pouzite... len na skolske ucely. Zaberie vam asi 5 min. pri vyplnovani, je zalozeny na anonymite a velmi by ste mi pomohli. Za vyplnenie vopred dakujem. Ivka.http://www.iankety.sk/dotaznik/284787065/ Zobraz celú správu

michaela2622
10. apr 2013

achojte ja som otehotnela ked mam maly tri mesiace a kojila som ho iba dva mesiace dnes mam rocnu dceru a kojim ju uz rok a menzes nemam uz siedmy mesiac

zlaticko118
23. aug 2016

Mam 4mes dcerku a som znova tehotna (aspon zatial podla testu). Vobec ma to nepotesilo lebo som to neplanovala. Chcem si uzivat malicku a nie sa pripravovat tak skoro na druhe babo... :(

zuz02
23. aug 2016

@zlaticko118 to je prvotny sok. To verim. Ale ak to predychas, zistis, ze to zas az tak zle nie je. Pretoze to ma aj vyhody. Mam sestru presne o rok mladsiu a v detstve to bolo fajn. Pekne sme sa prehrali a nasi si mohli robit svoje veci. Lebo ak je dieta same, tak mu vacsinou kamarata na hranie musi robit rodic. A aj matersku si odkrutis rychlejsie, deti budu mat priblizne rovnake zaujmy, takze sa budu vediet spolu prehrat. Oblecko mas, tak ani odkladat nemusis, jedine kocik budes zrejme musiet kupit surodenecky. Ale to su vsetko veci, co sa daju vyriesit.

dismonika
23. aug 2016

@zlaticko118 Ahoj, ja som bola na tom tak isto, ale s tym rozdielom, ze na babo sme sa velmi tesili. Tiez mala dcerka 4 mesiace a ja som v auguste zistila, ze cakame druhe 🙂 Mam doma 2 aprilove baby (april 2014, april 2015) a teraz budeme mat v oktobri 2016 dalsie babo 🙂

triciachloebrody
23. aug 2016

prve dieta v marci + dvojicky v decembri toho isteho roku !!!

womankc
23. aug 2016

@triciachloebrody prepána , tak to klobúk dole , to som ešte fakt nepočula . To musí byť slušný záhul

natalia000
23. jún 2017

@mata2 aj medzi mojimi babami je 10,5 mes rozdiel 🙂

slniecko87
7. aug 2017

Baby kedy ste si urobili tehotensky test ak vam po pôrode nenabehla menštruácia a tým padom ste nevedeli, v ktorej fáze cyklu ste? Mne teraz trošku lepí. Od milovania preslo 10dní. Test je negatívny ale neviem či som si ho nerobila skoro ☹ dakujem

mataklinec
13. dec 2020

Tak dievcata mne sa to stalo teraz minuli rok v decembri som otehotnela so synom ktory ma len dva mesiaciky na Vianoce 3 narodil sa 24.9 a uz som tehotna zas tiez v decembri a.asi sa narodi opat v septembri ak pan boh da 🙂 cize ako vidite kazda sme ina ja som plodna ako jablon :D a mozem aj kojit kadeco

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre