Tehotná pár týždňov po pôrode. Stalo sa vám to?

funilieta
24. apr 2008

Ahojte,
zaujimalo by ma, ci sa najde niekto kto do roka porodil dva krat. Mam taky pocit, aj ked este som si nie ista, ze to bude aj moj pripad. Neviem si to predstavit. Je vobec mozne otehotniet, ked kojim a ked mam strasne nepravidelny cyklus?Pretoze si nejak nedavam pozor, a teraz mi lepi. Stalo sa to niektorej z vas? a ako to zvladate? 😅

sasiki
25. máj 2009

vidíte, vám má aspoň čo ovísať 😀 😀 😀

miriamkac
25. máj 2009

caute
heh gwineth a anavila...gratulujem....a ste si iste, ze cakate len jedno 😲 ? heheh 😀
Hore hlavu, vsetko sa da....a uvidite ako budete na okoli obdivovane ako to super vsetko budete zvladat. Vam poviem, nie raz som padala na "hubu"...ale von s detmi vyjdem vzdy s usmevom...nech maju babky o com klebetit...
Drzim vam palce.....

sophie1981
25. máj 2009

sasiki... tebe nem ovisa??????? 😕 ...ty nane dude???...ach jaj...to mas ale lepsie, bo ja ked chcem pobehnut, tak ma vlastne cecky vyplieskaju..... 🙄 🙄 🙄 ...aspon mozes sportovat..... 😀 😀

miriam, ty brdo, ma nenapadlo ze mozu byt aj dva kusy.......joj aj tri...no baby, kolko ich mate??? 😨 😀

mukky
25. máj 2009

miriamkac jeeeeeeeeeeeej kolko deticiek 🙂 🙂 ,a tak male,prosim ta napis ako si to zvladala nie len ze s dvomi ale aj ked to prve este bolo male ked sa narodili.ja neviem ako by som to zvladala,mozno tak na psychiatrii 😀 ,srandujem 🙂 ,manzel a rodina isto pomahali..

miriamkac
25. máj 2009

mukky, ved preto pisem: vsetko sa da a ked musis.....
samozrejme, ze pomaha cala rodina: manzel robi na tyzdnovky a babky ked mozu, dobehnu, ale inac je vseeetko na mne. 😎 No naucila som sa niektore "veci" neriesit: upratovanie, zehlenie a podobne, co neutecie, pocka...aj okna cakaju...a co...ved cez ne vidim 😀 ....ani zahrada neuteka (len tej burine je stale viac...), ale deti su nakrmene, v cistom, vyvetrane.....a to je pre mna to najhlavnejsie.....A este jedna vec: ked nie je mamina v pohode a oddychnuta, potom je vsetko tazsie...takze ja si aj relax (na MK) doprajem radsej ako nejake behanie s metlou..... 😝

mukky
25. máj 2009

miriam tak to je presne moj nazor 😀 😀 ,ale keby mi manzel robil tyzdnovky to by som asi bola stratena 😀

sasiki
26. máj 2009

presne miriamkac, naj je to, aby boli deti ,,na poriadku" 😀 tož to u vás vyzerá asi ako u nás 😅

gwineth
27. máj 2009

Jéééj baby...no včera a dnes ráno som bola total odpísaná 😖 len som vracala a vracala a .... 😖 😖 😖 .Fuj!!!!Nebola som schopná sa postarať ani o môjho chrústika ☹ ...to ma mrzelo najviac 😢 .

No miriamkac NEBLÁZNI!!! Určite je tam iba jedno! 😕 Ak by tam bolo viac asi si už nikdy nezasexujem 😀 😀 😀 pre istotu ako to tu niektorá písala len to je 100%tné.

sophie1981
27. máj 2009

gwineth....no mnam......si tehula, co uz..... 😀 .....aspon ti precistilo hltan.... 😀 😀 😀 ......a si si ista ze len jeden kus tam je... 😀 😀 😀

sasiki
28. máj 2009

gwineth, mne tiež bývalo zo začiatku zle - treba vydržať, nebude to večne 😉

gwineth
28. máj 2009

Baby...pri mojom malom mi takto nebývalo,ale je to dosť možné,že mi k tomu pomáha aj nočné vstávanie k drobcovi lebo stále je hladný... hladoš jeden 🙂 A ja som total vyčerpaná a unavená a bledá a vystresovaná a niekedy ma hocičo naserie a vyzerám hrozne aj to ma sere a proste je to somnou zlé 😖 😖 A zabudla som dodať,že mi všetci ale všetci nakomplet lezú na nervy a je mi zle aj z nich!Niekedy mám chuť každého poslať....kade-tade a poriadne im nakričať do ksichtu čo si o nich naozaj myslím!!!! 😠 😠 😠
No...aj by stačilo...trošku som sa rozpísala 😀 😀 😀

miriamkac
28. máj 2009

gwineth prave teraz mozes povedat cokolvek 😎 ...bude to ospravedlnene "zblaznenymi hormonmi v tehotenstve".... 😀 😀 😀

sophie1981
28. máj 2009

uffff gwineth, no teba by som teraz stretnut nechcela...... 😕 😲 😲 ...wau.......noo...chudak manzel.... 😀 😀 .....som rada ze len tak virtualne....bo ked to tak pojde dalej, tak dostanu vsetci na hubu..... 😀 😀

gwineth
28. máj 2009

AAACH baby!!! No čo vám poviem...dnes som sa už stihla aj sestre vyplakať do telefónu 😢 .Ja som s toho strašne zúfalááá 😢 a sestra ma utišuje,že to je o.k aspoň mi budú spolu rásť,hrať sa a možno tĺcť sa 😒 .Bojím sa tých rôčkov čo ma čakajú.Ale...veď čas uteká rýchlo a potom nám bude hej 😅 ...dúfam.

sophie...ja už vlastne ani neviem ako môj manžel vyzerá 😀 ...ráno keď odchádza...spíme 😔 a keď sa vracia domov...spíme 😔 .No inak hlavná vec,že sme toto porobili 😀 😀 😀

sophie1981
28. máj 2009

gwineth...hlavu hore......no bude to stat nervov, ale prezijes uvidis.... 😉...no zaklad je ze ste sa v ten pravy cas stretli v posteli.... 😀...topreto ze sa tak malo vidite....ste to rozbalili poriadne..... 😀 😀

sasiki
28. máj 2009

sophie 😀

gwineth
28. máj 2009

sophie..tak teraz sa zmôžem už iba na 😅 😅 😀

sasiki
28. máj 2009

gwineth, hlavu hore 😉 Všetko zvládneš, keď teraz zvládaš prvé deculo + internet, zvládneš aj dve. A namiesto sexu budeš po večeroch písať nám 😀

sophie1981
29. máj 2009

gwineth, sasiki ma pravdu...ved naco ti uz bude chlap...dve deti budes mat........a nas tiez..... 😀 .....svet gombicka..... 😀 😀 😀 ....a rodine ste uz oznamili stastnu novinku???

nostek
29. máj 2009

kocky aj ja som so sestrou do roka. je medzi nami 11 mesiacov. nasi si teda svihli. myslim, ze nas zvladli super a mali sme krasne detstvo. urcite je to narocnejsie, ale isto sa da zvladnut. ked mate pri sebe maminy a sestry, tak je to pohoda. ale aj sama mamina s ocinom to isto zvladnu, ked musia ... 🙂
mne sa velmi pacilo, ze sme chodili rovnako oblecene a az do 5 triedy ZS sme spolu sedeli v jednej lavici. boli sme ako dvojky 🙂

gwineth
29. máj 2009

Chrústik už zaspal...ranné mdloby sú už preč tak mám pre vás zasa chvíľku. 😉

sasiki,sophie...život bez sexu??? 😕 no čo ja viem... 😅 to by bola aká nuda??? 🙄 😉
nie,rodina o tom ešte nevie.Ani nemám chuť sa s nimi o tom baviť...vie to iba moja sestra ktorá pri mne stojí vždy v dobrom aj v zlom.Ostatných mám pekne na háku lebo to je taká rodina,že až!!! 😠 Ja si nerozumiem ani s mamou...nebudem to tu rozoberať,ale veľmi mi ublížila 😠 Nikdy jej to nedokážem odpustíť 😠
Takže čo komu vešať na nos..je to náš život, naše deti a naše šťastie.A rodina z manželovej strany...ááách hovorila som vám už,že mi lezú na nervy? 😀

sasiki
29. máj 2009

no, hlavné je, aby si ty mala svoju rodinku naporiadku a šťastnú 😉 Neboj, sexu ešte budeeeeeeeeeee, za život.

sophie1981
29. máj 2009

haha.....ze nuda bez sexu...vidis, najblizie 4 roky sa nudit nebudes vdaka sexu..... 😀 😀 😀 ...

ale som rada, ze pekne pises.....nas zivot, nase deti nase stastie...cize si sa uz stotoznila, ze budes mamina dvoch deticiek???....je super ze mas sestru...ja mam dve....najstasia je odo mna o 5 rokov starsia.......az teraz sme zacali mat dobry vztah......kym sme boli male bolo to o drzku a tak......a prostredna je o 2 roky starsia....ale je postihnuta, takze nebyva s nami...vela krat som premyslala, ake super by to bolo, keby bola zdrava......by som mala s kym v puberte kecat.....ale tak sme mali veelmi velky rozdiel......sme sa skoroani nebavili so segrou, lebo kazda bola v inej generacii.... ☹...preto chcem decka s malym vekovym rozdielom...nech si navzajom nezavadzaju ako ja so setrou.... 😅

mne sa snad dnes podari prilahnut toho mojho....ak by sa zadarilo, tak do roka mam dalsie babo.....to by mi vychadzal termin ako pri Katke..... 😀

gwineth
1. jún 2009

sophie...aj ja mam dve sestry no jedna sa mi v ťažkej chvíli otočila chrbtom ☹ nemala ma za nič a teraz je tehotna a chce aby som jej doniesla vecičky po mojom malom...na to som už dobrá 😠

No a čo..ako výkend?Už si prilahla toho tvojho? 😀 Ja už sa dávam psychicky(dobre sú tie íčka?tie mi nikdy nešli 😀 ) do poriadku a voláme to naše malé,že...dievčatko 🙂 takže dúfam,že to aj bude dievčatko 😅

sophie1981
1. jún 2009

gwineth.....prilahla som ho vcera...kto bol sikovnejsi neviem.....uvidim o mesiac...aj ked neverim zeby nieco bolo.... 😨 .....dnes ho prilahnem zase....ked ma nenaserie este viac ako stihol za cely den.....super ze uz male volate dievcatko...my sme katku volali drobec alebo Vratko.....no nakoniec nane pipik ale pipina.... 😀 😀 drzim paluche nech je to pipina.......ako nasa.... 😵 ...mozes zacat premyslat nad menami....super narocna vec.... 😕

mukky
2. jún 2009

baby dik,dobre som sa nasmiala 😀

gwineth
4. jún 2009

Halóóó...baby...kde ste všetky??? 😀
Sophie....tak to dúfam,že to bude pipina 😀 ...už som sa nezdržala a kúpila som dvoje ruž.ponožky a dve ruž.čiapočky... 😅 Ten môj drahý ma len krotí...no ja som nikdy tým cukríkovým vecičkám nemohla odolať.(cukríkové- ružové)

sasiki
4. jún 2009

ja som kúpila dve kojenecké fľaše, lebo sa mi páčili, keď som ešte Adamka ani nečakala. Len som chcela druhé baby 😀 😀 😀 A ani ja nemôžem odolať, mnohým vecičkám. Ak mám pravdu povedať (napísať 😀 ), na dcérku sa mi kupuje ľahšie ako na synčeka.......neviem, tie vecičky sú nejaké krajšie 😀

gwineth
4. jún 2009

sasiki...to je pravda,že na dievčatká sú chutnejšie vecičky.Veľa-krát sa mi stalo,že som malému potrebovala niečo kúpiť a mrvila som sa v tom oblečku 3 hod. a nič som nenašla no ako som pozrela na tie ružovučké kôpky tak by som hádzala do, košíka o sto-tristo 😀

sasiki
4. jún 2009

a kde kupuješ vecičky??? Ja nakupujem v tescu cherokee, a potom mimibazar..........zväčša.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre