Tehotná pár týždňov po pôrode. Stalo sa vám to?

funilieta
24. apr 2008

Ahojte,
zaujimalo by ma, ci sa najde niekto kto do roka porodil dva krat. Mam taky pocit, aj ked este som si nie ista, ze to bude aj moj pripad. Neviem si to predstavit. Je vobec mozne otehotniet, ked kojim a ked mam strasne nepravidelny cyklus?Pretoze si nejak nedavam pozor, a teraz mi lepi. Stalo sa to niektorej z vas? a ako to zvladate? 😅

gwineth
4. jún 2009

Aj ja večšinou cherokee(je to podla mňa super kvalitka za super prijateľné ceny) a tiež mimibazar a babybazar(tam sa viem dlho hrabať keď malý spinká 😅 ) Ale pre také malé miminká sú pekné vecičky aj na www.lufibaby.sk kupovala som aj stade a bola som spokojná.

sasiki
4. jún 2009

dik za tip 😉 😀
cherokee je fajn, a hlavne výpredaje sú parádne........

majsan
4. jún 2009

caute baby ja by som mala taku otazocku,mam po porode 10 mesiacov maleho kojim a menzes este nemam.s manzelom si davame pozor ale asi take 2 mesiace pocitujem tlaky v podbrusku.aj vytoky mam take divne biele a natahuju sa.mozem ostat tehotna aj ked menzes nemam?

sasiki
4. jún 2009

ahoj, určite by som si spravila test a šla k lekárovi - už len pre ten zmenený výtok, ktorý môže signalizovať aj nejakú (nedajbože) chorobu 😉

majsan
4. jún 2009

aj ta ciara co sa robi pocas gravidity mi este stale nezmizla a to mi je cudne

sasiki
5. jún 2009

majsan, ani mne po prvom pôrode nestihla zmiznúť, po pol roku som otehotnela zase. Takže mi znova ešte zosilnela 😅

majsan
5. jún 2009

no si ma potesila.

gwineth
5. jún 2009

Ahoj Majsan....rýchlo urob test a pochváľ sa nám 🙂 radi ťa uvítame tu medzi nami 😀
Ja mám tiež 7mes.mimi a teraz som otehotnela zas...vyplakala som sa a život ide ďalej 😀 Dúfam,že to zvládnem a vydíš aspoň nie si sama.Takže šup-šup testík a rýchlo prídi medzi nás 😀 😀 😀
A ešte ťa upokojím tie výtoky ťahavé mám aj ja a som v siedmom týž. 🙂 Nechcem byť zlá ale už sa snažím to brať z inej stránky...mňa to tiež veľmi zobralo to mi ver!!!!!

majsan
5. jún 2009

a moze zena otehotniet aj ked zena nema menstruaciu koli kojeniu? tie tlaky su neprijemne a nepametam zeby som maéla nieco take pri dvoch tehotenstvach

gwineth
5. jún 2009

Majsan........trošku som hladala a na www.tehotenstvo.academy.sk-šestonedelie som sa dočítala,že v tvojom prípade na 95% by si nemala otehotnieť.Prečítaj si to tam a hlavne ten posledný odstavček.Je tam písané,že pokiaľ si už začala mimi prikrmovať tak to,že nemáš menzes a kojíš nieje úplná antikoncepcia.... 😒

sasiki
5. jún 2009

ono ti ešte menzes prísť nemusel - ale už si mohla napríklad ovulovať prvý krát od pôrodu, tak sa otehotnieť dá, ale vôbec sa nestresuj, veď ešte nikde nie je napísané, že si tehu, ale keby si aj bola, tak by sme ťa privítali 😀

majsan
5. jún 2009

no ale ja by som este nechcela mam od septembra nastupit do prace tak by som rada aj ja nieco zarobila.v pondelok mam kontrolu gynekologa tak uvidim.ja som brala cerazette a som prestala a teraz si ich zase nasadim ak bude vsetko negativne.ale urcite vam dam vediet. 😉 my si davame s muzom pozor ale viete ako to je cert nikdy nespi.neviem ako by muz reagoval ale urcite by sa nepotesil.

majsan
5. jún 2009

ja uz maleho prikrmujem a aj tak mi menzes nedosiel.ale je pravda ze ovulovat uz mozem.

sophie1981
5. jún 2009

caute baby...ste sa rozpisali statocne..... 😀 .......gwinwth, len pis, o chvilu nebude casu..... 😀 😀 ...a majsan....kojenie nieje antikoncepcia, u nas to ma gyndos vsade obvesane v cakarni...... 😕 😅 ...

gwineth, som rada, ze uz to beries tak ako to beriem...veeelmi sa tesim s tebou.... 😵 😵 😵

majsan
5. jún 2009

aj mne povedali preto som brala cerazette ale potom som vysadila lebo mi nerobila dobre ale davali sme si pozor.ved uvidim v pondelok ci zapadnem k vam 😀

sasiki
5. jún 2009

no majsan, tak ti držíme palce 😉 ale ak nebudeš tehu, budeš nám chýbať 😢 😢 😀 😀 😀

mukky
5. jún 2009

ahojte,aj ja som zvedava ako to dopadne..

majsan
7. jún 2009

tak baby zajtra idem na kontrolu tak velmi sa bojim nielen tehotenstva to by bolo v tom lepsom pripade ale aj choroby.uz som s muzom o tom hovorila a vravel ze ak budem v tehu to nic vychovame.tak sa zajtra ozvem co a jak drzte palce

sasiki
7. jún 2009

tak ja dúfam, že si v poriadku 😉

sophie1981
8. jún 2009

tak co majsan??...ano alebo nie????? 😕 😅 .....kde ste baby??....pekne pocasie tak uz flakate co???? 😀 ...idem aj ja...akurat som dovarila obed pre chlapov na stavbu, zbalim Katku a ficime nakrmit hladne krky..... 😀 😀 .......a trosku porobit okolo stavby, nech tam niej neporiadok.....katku vopcham do nasho retro kocika stavebneho.....nech pospinka...teda kd bude...ona totizto uz 3 den spi tak akurat nejake 3 hodinky cez den...inac fici so mnou..... 😝

kaleilah
8. jún 2009

ahojky,můžu se přidat? 😉

majsan
8. jún 2009

o 16:00 mam stretnutie tak sa pomaly pripravujem.vecer sa vam ozvem

majsan
8. jún 2009

tak som tu.tehotna niesom 🙂 ale povedal mi ze preto ma boli v podbrusku ze maternica sa stahuje po porode.len dufam ze ma pravdu inak ich tam postrielam.

sasiki
8. jún 2009

ou majsan, tak to ti gratulujem 😀 vydýchla si si, čo??? 😀 😀 😀
kaleilah, vitaj, tebe gratulujem zas, že si tehu 😉 tešíš sa???

majsan
10. jún 2009

ahojte vcera som bola pri inemu gynekologovi lebo muzovi sa nezdalo to co mi povedal moj gynekolog.a ten mi urobil aj ultrazvuk kedze moj mi dal len recept na antikoncepcne a neurobil vysetrenie.ze mam v maternici nieco co sa snazi tymi kontrakciami vypudit.dal mi tabletky na vyvolanie menstruacie aby sa maternica vycistila a kontrolu mam koncom mesiaca.tehotenstvo mi vylucil tak som si trochu vydychla.moj gynekolog zanedbal vysetrenia kedze po porode som mala kyretaz koli placentenechcela sama vyjst von.dufam ze teraz to uz bude dobre.tie kontrakcie su velmi nepriemne

gwineth
11. jún 2009

Čaute baby!!! Neako sa to tu nehýbe...kde ste všetky?? 🙂
No....oznámila som našu novivku zopár členom rodiny...teda mojej strane a poviem vám moja mama skoro odpadla.Očakávala som túto reakciu a tak si z toho ani nič nerobím 😀
Z manželovej strany to vie iba svokra...a ani nemám chuť to už viac nikomu hovoriť.Švagrina je taká klebetná,že by to vedela hneď celá dedina a to nechcem.A pritom keď jej môj mangel povie,že je klebetnica tak jej reakcia: Ale ja??? 😕 Ja nikdy o ničom neviem a nikomu nič nehovorím!!! 🙄 A pritom je to mladá baba a vždy vystáva vonku a preberá všetky klebety zo starenami naokolo...krava dedinská!!! 😠
A inak čo??? Čo máte nového vy??? Píšte o sto-tristo 😀 Lebo fakt ste neako zleniveli...... 😀

sasiki
11. jún 2009

gwineth ževraj môj tato skoro odpadol 😀 mama vedela, že pracujeme na druhom. No a svokrovcom sme to povedali asi v 4. mesiaci a pousmiali sa. U nich to bolo v pohode, oni mali 4 deti rok po roku. Ale ja v tradícii pokračovať nemienim 😀 , mne nateraz stačia tieto dve čo mám 😀

sophie1981
11. jún 2009

caute...vonku pekne tak asi kazda fici na detskych ihriskach.....

gwineth, s tou svagrovou si nic nerob...ja mam taku istu.....ma 21 a tiez len stoji na ulici a rozobera celu dedinu a hned musi vediet kde sa co suchne a najhorsie je ze zvacsa spravi z komara somara... 🙄 ...takze tiez nerozpravam..

inac baby...mne to meska uz dva tyzdne,...ale myslim, ze to je koly tomu kym sa hormoniky neukludnia....kedze by to bola este len druha menzes po porode......asi to potrva kym sa to upravi...ak nedojde do nedele tak asi otestujem.....no ale neverim.... 😕

nanda
18. jún 2009

ahoj holky-jen se k Vam pripojim a napisu Vam jak jsme se narodili ja a moje segra s brachou 😀
Ja 18.5.1975,segra 18.6.1976 a bracha 29.5.1977 takze si mama asi taky uzila-a ze ja jsem zadnej andilek pry nebyla 😀 😀 A taky to zvladla,vsem komu se takhle zadari mooooooc drzimm palecky a pevne nervy 😀 🙂 🙂 🙂

sophie1981
19. jún 2009

ahoj....tak som konecne testovala.....a nic........tak som aj smutna.... ☹ ...inac kde ste sa podeli??..uz dovolenkujete???... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre