Tehotná pár týždňov po pôrode. Stalo sa vám to?

funilieta
24. apr 2008

Ahojte,
zaujimalo by ma, ci sa najde niekto kto do roka porodil dva krat. Mam taky pocit, aj ked este som si nie ista, ze to bude aj moj pripad. Neviem si to predstavit. Je vobec mozne otehotniet, ked kojim a ked mam strasne nepravidelny cyklus?Pretoze si nejak nedavam pozor, a teraz mi lepi. Stalo sa to niektorej z vas? a ako to zvladate? 😅

petka21
1. jún 2008

Urcite to mozne je my sme se segrou o rok a mesic,ja v prosinci 86 asegra v lednu 88 a to je jeste segra pres kondom 😀 ktery hold selhal,ale melo to tak byt a je to fajn myt skoro stejne starou segru 😉

miriamkac
2. jún 2008

mywiel myslim, ze na prvych stranach tejto diskusie sa riesilo nieco podobne (kojenie verzus otehotnenie kde kojenie predstavuje urcity "druh antikoncepcie"....preto v uvodzovkach, lebo na kazdu zenu a organizmus to plati inac 🙂 ....dievcata o tom naozaj dost popisali a pridali aj vlastne skusenosti.) a este je tu takato tema:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sasiki
5. jún 2008

Ahojte!!!
Mne lekárka povedala, že kojiť môžem do 20tt. A ja som dcéru kojila do posledného ,,povoleného" dňa. S tým, že už bola zvyknutá na fľašu a nutrilon, aby to nebolo všetko zo dňa na deň. Keď som ju odstavila, mala 11mesiacov. No veeeľmi dúfam, že budem mať pri druhom bábetku dosť mlieka a chcela by som sem-tam odstreknúť aj pre malú, zamiešať to do kaše, alebo tak, aby aj ona mala ešte niečo z tých ,,vzácnych živín". 😀 😀 😀

titulienka
10. jún 2008

sasi...moja kamoska mala 2 babo presne po 10 mes....obdivujem...a kojila ju cely cas aj ked sa jej narodila 2 dcerka tak ju kojila normalne a potom to rozdelila tak ze z jedneho prsnika pila jedna a z druheho 2....a bolo vsetko v poriadku .... 😀

lollitka
13. jún 2008

ahojte. aj medzi mnou a sestrou je 11 mesiacov a dva tyzdne. mame doma fotky, na ktorych ja oslavujem moj prvy rok. mam tam velku tortu s jednou svieckou a segra je tam uz tiez ako dvoj tyzdnova. vzdy sa na tom zabavame ze bola uz aj na mojej prvej narodeninovej party :o)))) a ked sme boli male, tak vzdy ked oslavila narodeniny, tak cela stastna behala, ze sme rovnako stare a ze moze robit vsetko co ja. :o))) obdivujem maminu a vsetky maminy, ktore maju takto skoro po sebe babence, ze to zvladaju, no nam so segrou to len vyhovuje, pretoze sme v podstate rovesnicky a zaroven najlepsie kamosky 🙂

stvura
9. aug 2008

Pridavam sa ku klubu deti do roka...medzi mnou a mojou sestrou je rozdiel jedenast mesiacov a par dni, vzdy nas brali ako dvojcence. Rozdiel by bol este mensi keby mama ju neprenasala...

Ono to nie je "blbe" ako dakto vyssie pisal, dokonca lekari mojej mame odporucili co najskor druhe tehotenstvo, nakolko na mna cakali po vselijakych preliecovaniach 6 rokov.

Ja osobne by som tiez chcela deti co najskor po sebe, jednak kvoli praci a jednak kvoli tomu ze s tym mam velmi dobru osobnu skusenost - mame so sestrou velmi dobry vztah i teraz v dospelosti.

jonatanka
9. aug 2008

ahojte medzi mnou a mojim bratom je rozdiel 11mesiacov a vzdy to bolo super, mali sme rovnakych kamaratov, zaujmi 😎 ,teraz mam dvojicky a az take super sa mi to nezda, vzdy som chcela deti s odstupom tak cca 3roky ale nemenila by som, ale velmi obdivujem maminky kt. to zvladaju ja sa obcas citim riadne neschopna 😒

maca793
9. aug 2008

funilieta
ahoj ja som bola v roku 2006 na zákroku a bola tam mamička čo mala doma 1,5mesačné dieťatko a bola v 4tttehu. bola som z toho v šoku, dala si ho preč, ale ja nie som ya to, aby mamičky mali hneď po pôrode ďalšie dieťa, ženu to dosť vyčerpáva a aj telo. dala by som tomu tak 4-5 rokov pauzu a aj viac, ale na každom záleží, či chce mať druhé dieťa hneď. kamarátka má deti hneď za sebou rozdiel 10 mesiacov.

sandrika
15. aug 2008

ahojky chcem sa opýtať tie čo ste takto rýchlo otehotneli či vám normálne vyšiel doma pozitývny test???
mne dva ukázalitakmer neviditeľnú až po limite a posledný dnešný bol uplne nagatývny...ja mam napriek tomu pocit že som tehu , vnoci som strašne zvracala...., ale nie len prťe to..ak by som tehu bola bola by som tehotná cca 15 dní

abetka
15. aug 2008

sandrika, mne pri druhom ukazalo, ze som tehotna, ked bol test v kosi a isla so vysypat smeti a tam dve ciarky a to bolo asi hodinu po urobeni testu a ked som ho vyhadzovala, tak tam bola len jedna ciarka 😀 . odvtedy chodi kos vysypavat manzel 😀 😀 😀

sandrika
16. aug 2008

abetka no vceď mne ten keď tiež ay ya hodinu ukáyal dve tak som myslela, že predsa a, le ten včera bol negatývny aj po hodine a yase ma teraY V KUCHYNI NAPLO VARí SA TAM 😖

vojtisek2007
23. aug 2008

holky,
otěhotněla jsem když vojtovi bylo 6-7 měsíců, teď už máme doma dva měsíce Elišku - a neměnila bych, je to zápřah - to nepopírám, hlavně to nevyspání - když už vojtík spí celou noc - tak zase znova vstávání k miminku....ale vzhledem k tomu, že po prvním jsme čekali dlouhých 8 let - tak jsem se po druhém porodu chránila jen první tři měsíce - a otěhotněla jsem i přes to, že jsem kojila a menzes jsme měla asi 1x....ale třetí mimi jsme chtěli, tak nás to sice překvapilo - ale moc mile, já bych chtěla ještě jedno mímo, ale manželovi už se do toho moc nechce.... 😉 tak uvidíme

sandrika
24. aug 2008

tak ja tehu nie som bola som na krvy a nič....
dnes som dostal ukrutné menštruačné bolesti trochu som zakrvácala a nnič nechápem bola som si istá, že sa spustila mrcha nona to je aj bt dosť vysoká 36,9 neviem čo tie bolesti a krv malo znamenať 😠 😠

tribitka
27. aug 2008

baby, ktoré zvládnu to, o čom má byť táto diskusia, klobúk dole..... ja niekedy hysáčim, že nezvládam malú a to mám fakt pohodové dieťa, ktoré neplače.... obdivujem maminy, ktoré majú dvojičky a tie ktoré hned zase otehotnejú..... fúúúúúúúúúúúúha, majú môj úprimný rešpekt....

sandrika
29. aug 2008

Vktorom tt ste zistili, že čakáte druhé dieťatko??

sllavik
1. okt 2008

A ja mam doma 5ročnu a 8 mesačnu dceru a son v druhom mesiaci 🙂 , neplanovane, ešte stale ju dojčím a stalo sa. Kamoška ma dvojičky a zvlada to, tak prečo nie, z manželom sa tešime, dufame, že to bude dievčatko.

sasiki
2. okt 2008

sllavik: gratulujem 😀 😀 😀 aj ja som otehotnela, ked mala dcérka 6mesiacov. Plánovane - aj keď nám to nikto neverí 😒 , dnes veľa ľudí nechce deti krátko po sebe, no je to fajn, vyhovuje nám to, takže držím palčeky 😀 😀

lucinka1104
9. okt 2008

sllavik gratulujem aj ja by som chcela otehotnieť , ked bude mať malý tých 10 mesiacov približne no najneskôr 1,5 roka

krista
11. okt 2008

Ahojjky holky chtěla jsem se zeptat jestli máte někdo sourozenecký kočárky a jaký? Chceme taky děti brzo po sobě, dneska jsme se jen tak koukali na kočárky a zaujal mě Jané Powertwin tak kdyby měl někdo zkušenost, budu ráda 🙂

bubadlo27
1. nov 2008

ahoj kristo,
ja mam JaneTwin two, kupila som sportovu verziu a vanicku som naklikla z Nomadu 😉
zatial som spokojna, len muz tomuto kociku hovori tank, je fakt dost velky, do vytrahu sa nezmesti, tak nechavame konstrukciu v zamknutej pivnici 🙂

miriamkac
3. nov 2008

caute. Co sa tyka kocikov, mam odskusane, ze take 17 mesacne deco uz prejde po svojich, a pokial je problem s "uschovou" a priestorom tak to mozete riesit aj "skejtikom" pod kocik 😎

sonita1
9. nov 2008

Ahojky je tu nejaka mamina co mala po sebe deticky tak, ze to prve este nechodilo? Chcela by som sa spytat ako sa to da zvladat ked si na vychovu uplne sama? Babicky o barlickach a tak proste neprichadza do uvahy a manzel mimo domu.

horallka
10. nov 2008

No, ja celkom dobre nechápem, ako môže žena otehotnieť dva týždne-mesiac po pôrode- však jej to ani chutiť ešte nemôže, keď krváca a je celá zošitá- teda mne to príde také negustiozne, aby sa na mna chlap vylepil ked sa este len dávam dokopy a zas to do mna vypustil- slovo hygiena a sestonedelie im asi nic nehovori.

sonita1
10. nov 2008

To mas tak ked chlap bez toho nemoze byt a potom ked si vsimne male a zacne sa s nim hrat tak mas dojem ze by si ho celeho vybozkavala.

sasiki
10. nov 2008

Sonita aj chlap by mal ale niečo vydržať 😉 😉 😉

duska27
10. nov 2008

Ahojte. Ja mam doma 12-tyzdnove dieta a chcela by som dalsie co najskor. No obavam sa ci to nie je nebezpecne po zdravotnej stranke. O tom nikto nepise.

titkovamiriam
10. nov 2008

myslim si ze nie, ved je kopec deti po roku 😀 ,ak si nemala cisarsky nemal by byt problem tam sa tusim caka 2r.

duska27
10. nov 2008

Porod som mala klasicky. Na prvorodicku vraj vyborny, kedze som porodila za dve hodiny. 🙂 . Dufam ze aj dalsie deticky porodim lahko. 🙂

miriamkac
10. nov 2008

sonita1 vsetko sa da a plati to hlavne vtedy ked proste musis 😝 ...MM chodi na tyzdnovky mala sice chodila uz od 11-tich mesiacov, takze to bolo OK...ale ja som mala po 15 mesiacoch dvojicky, takze s jednym sa to musi dat 😝 , a ked nechodi...tak riesit to surodeneckym kocikom....vela stastia...

bubadlo27
10. nov 2008

ja tiez musim, ze ked musis tak zvladnes vsetko, ja mam dalsie po roku a 3 tyzdnoch a existujeme 🙂
MM je od rana do vecera v praci, tak som tu na deti sama, sice je to niekedy o hubu, ale prezivame, prehodnotis priority a bude 🙂
mne mala sice uz behala, ale vela toho este neprejde, tak mame surodenecky kocik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre