Tmavohnedý výtok 6 týždňov po pôrode. Máte informácie?

dadak
19. máj 2007

ahojte baby chcela by som sa opytat na jednu vec. som 6 tyzdnov po porode a po 4-5 tyzdnoch som prestala uplne krvacat. No po 6- tyzdni som zacala mat vytoky tmavohnedej farby az ciernej. Kojím, bolesti nemam ziadne, ale mam velky strach ci to nie je nieco vazne. ako je to s pohlavnym stykom? poprosim vas o blizsie informacie...dakujem velmi pekne
Darina

petruska77
19. máj 2007

dadak, s tym ti neviem pomoct, nic take som nemala... a keby si zavolala svojej gynde?

milhaus
19. máj 2007

a kolko mas už taky vytok?
s pohlavnym stykom to bude zo začiatku trocha boliet ale potom to bude OK
aspon ja som to tak mala

tinni
19. máj 2007

dadak, presne takyto vytok som mmala 6tyzdnov po porode, potom 8tyzdnov po porode a dnes sa mi objavil zase... vzdy trval take styri dni, bez bolesti. dr.povedala, ze to sa este moze cistit maternica po porode, tak neboj 😉

dadak
autor
19. máj 2007

tak dík, ukludnila si ma...uz som sa bala...

bibinka
19. máj 2007

dadak, tinni má pravdu, obdobie šestonedelia je len orientačná doba, maternica sa môže čistiť až 10 týždňov po pôrode, je to individuálne. hlavne sa neboj, ale aby si sa ukľudnila, zavolaj svojmu gyn. a popýtaj sa .nič zato nedáš a budeš mať nervy v kľude.gratulujem k Samuelkovi. 🙂

tinni
19. máj 2007

bibinka, no 10 tyzdnov... ja som 4 mesiace po porode a dnes sa mi to objavilo znova, nevies, co to moze byt??? 😕

bibinka
19. máj 2007

jedna moja kamarátka tiež takto fázovito krvácala a dr.jej povedala,že jej z maternice trčia nejaké blany z pôr.obalov čičo. asi nebola po pôrode dobre vyčistená. ale nechcem ťa týmto strašiť. no a nemôžeš to mať už menštruáciu? ja som ju dostaala presne tri mes.po pôrode a tiež sa podobala skôr na také špinenie. po ďalších cykloch sa mi to upravilo na normálne krvácanie.

tinni
19. máj 2007

no je to mozne, ale toto ma daleko od krvi. Snad to nebude nic vazne... ja som vraj dobre vycistena od porodu, bola som na kontrolnom utz

bibinka
19. máj 2007

tak to potom môže byť reakcia tela na vyrovnávanie hormónov v tvojom tele. istotne to nebude nič vážne, len pre tvoje ukľudnenie si brnkni k dr. a uvidíš, že ťa ukľudní.

tinni
19. máj 2007

ja tam aj tak musim volat v utorok, lebo mam zapal vajecnika a robila mi stery, tak sa jej hned na to opytam, dakujem bibi 😉

bibinka
19. máj 2007

tak ti prajem skoré a bezbolestné vyliečenie vaječníka a stery na jedničku. tak sa drž. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre