Vypadávanie vlasov po pôrode

sorpresa
3. nov 2007

Momentálne sa cítim ako stromy na jeseň. Im listy opadávajú a mne vlasy padajú. Od pôrodu prešli už 4 mesiace ale len posledné týždne sledujem ako pomaly strácam aj to málo, čo na hlave mám. Kúpila som si kvalitný balzám, podstrihla som sa, kožná mi predpísala Alpicort, čo sa vtiera do vlasovej pokožky, ale akosi nič nepomáha. Ak máte nejakú dobrú radu, babské recepty, vlastné skúsenosti sem s nimi. Budem Vám vďačná.Vopred ďakujem.

dia714
29. jan 2016

@sorpresa aj mne velmi zacali padat vlasy po porode,mne mama poradila Capilan aktivator,v poho ho kupis v lekarni.kazdy den vecer som si ho vmasirovala do vlasov a netrvalo dlho a vlasy mi prestali padat a dokonca mi vyrastaju aj nove.vyskusaj ho,je to cisto prirodny pripravok,sice dost smrdi,ale mne pomaha a su po nom mastne vlasy,ale stoji to za to🙂

rainee
28. jan 2018

Ahojte,mne tiež začali padať vlasy po pôrode. Je to už 2,5r od pôrodu a padajú stále, mám tretinu vlasov na hlave. Zatiaľ som skúsila revalid,biosil a dáke vodičky. Nič nepomáha. Za chvíľu môžem kukať parochne 😒

alexmar
4. sep 2018

mne pomohlo ze som prestala pouzivat kefu a zacala sa cesat hrebenom. nasla som to v tomto clanku:
http://www.inazena.sk/7-tipov-pre-hustejsie-a-z...
a nazaj to pomohlo. pada mi ovela menej vlasov

neznama159
11. sep 2018

Jediné čo mi pomohlo je toto stoja okolo 5€ a naozaj jediné z tej kopy liekov na trhu. Odskúšala som ich kvantum lacných aj naozaj drahých a toto je jediné, čo spevnili vlasy ktoré som ešte malá a začali mi rast nove.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre