Vypadávanie vlasov po pôrode

sorpresa
3. nov 2007

Momentálne sa cítim ako stromy na jeseň. Im listy opadávajú a mne vlasy padajú. Od pôrodu prešli už 4 mesiace ale len posledné týždne sledujem ako pomaly strácam aj to málo, čo na hlave mám. Kúpila som si kvalitný balzám, podstrihla som sa, kožná mi predpísala Alpicort, čo sa vtiera do vlasovej pokožky, ale akosi nič nepomáha. Ak máte nejakú dobrú radu, babské recepty, vlastné skúsenosti sem s nimi. Budem Vám vďačná.Vopred ďakujem.

sorpresa
autor
3. nov 2007

Ďakujem, prepáčte, som krátko prihlásená, ešte som to nestihla všetko okukať 😉

susik77
3. nov 2007

ahoj, ja som 3 mesiace po porode a tiez som si teraz vsimla, ze vsade su moje vlasy...ale chvalabohu ich mam aj tak dost, tak mi to zatial nevadi 😀

nikka.vo
3. nov 2007

mě taky po porodu padaly o 106, ale teď mi pěkně dorůstají, dokonce mám na čele novou řadu asi centimetr dlouhých vlasů 😀 😅

hackermartinka
3. nov 2007

Ahoj, já jsem po porodu 3 měsíce a kousek a tak poslední měsíc a půl už mi padají vlasy úplně ukrutně. V bytě zametam 2x denně.Je to hrůza. Tak jsem se objednala na kožní, třeba mi tam něco poradí..uvidíme

ludu
3. nov 2007

ahojky,
holky to je normální, přestane to, nebojte. Jsem osm měsíců po porodu a rostou mi vlasy jak blázen, ale cca 5 měsíců po porodu mi začaly strašně padat, hrůza. Paní doktorka mi vysvětlila, že je to tím, že v těhotenství nevypadávají vůbec a pak si to všechno doženou tím vypadáváním dvojnásobným :o) trvalo to tak 2 měsíce.

xsipm04
3. nov 2007

ludu: Tak to jsi mě krásně uklidnila. Mě posledních 14 dní taky děsně padají vlasy. Tak jestli je pravda, co píšeš, snad z toho plešatý nebudeme 😀

ludu
3. nov 2007

neboj, mně teď začaly růst nad čelem podrosty :o) nová řada vlasů :o) a kamarádka je na tom úplně stejně, rodila o měsíc dřív. Vypadá to sice děsivě, ale ptala jsem se taky na to hodně holek, co už to měly za sebou a padaly všem :o)

kupinka
3. nov 2007

Holky,ani nevíte jak ráda čtu,že tu řadu nových vlasů nemám jenom já-připadala jsem si jak pako ☹ Ale padají pořád,při vysávání musím klečet a shrnovat je prsty,vysavač to nestíhá 😒 Ale věřím,že bude líp.........

maca793
3. nov 2007

baby to je len spôsobené zmenou hormónov, mne začali vypadávať tiež okolo4 mesiaca, keď som prestala kojiť. bolo to hrozné, nemohla som sa ani čestať, a bála som sa ich aj zmyť. bolo to strašné. jedla som samé zinkové a vitamínové tabletky na podporu rastu vlasov, výsledky sa dostavili až po 2-3 mesiacoch. vypadávanie sa ustálilo, ale kvalita je strašne zlá. lámu sa, sú bez lesku, ani najdrahší šampon nepomáha.

kupinka
3. nov 2007

☹ ☹ 😢 😢

aknela75
3. nov 2007

Používám šampon z čínských bylin. Je taky na padání vlasů. Mohou se ještě užívat tabletky k němu proti vypadávání vlasů. Je to na www.patetnimedicina.cz Ä ještě pomáhá při maštění vlasů. Obojí je pravda. Přestaly mi padat vlasy a mastí se mi o něco déle. 🙂

maca793
3. nov 2007

a najlepšie bolo, že keď už dorastali, tak ostávali všade. nedali sa ani upraviť len ich dať do copu a poriadne nalakovať. 😝

danuska24
4. nov 2007

ja vsade citam ake mam v tehotenstve uzasne vlasy a pod., no fakt su uzasne - co mi vypadavali pred tehotenstvom tak to je nic oproti tomu co si robia teraz 🙄
a o tom ze ich musim umyvat kazdy druhy den, hoci predtym stacilo 2x do tyzdna ani nevravim.
tak dufam ze to po porode nebude este horsie... 😠

sorpresa
autor
4. nov 2007

Tak to mi odľahlo, že nie som sama 😉

kalo
8. nov 2007

Ahoj holky! Začaly mi děsně padat vlasy..nemáte náhodou někdo nějaký typ na užívací tablety, které zabírají a jsou dobré???? Beru calibrum mami a nevím s jakým přípravkem to lze kombinovat.

Nemáte náhodou zkušenost s přípravkem Revalid, jak na to dávají reklamu??

dashak
8. nov 2007

kalo, zkus vitamíny biosil plus za 60kč koupíš v lékárně. Mně pomohly jak na nehty tak na vlasy, ale beru je vlastně doteď

kalo
8. nov 2007

dashak díky! A myslíš, že k tomu to calibrum nevadí??? V lékárně mi nikde nedokázali nic moc říct...jediné, že lepší, než nějaké šampony, jsou lepší tablety. šampon jen jako doplněk...

dashak
8. nov 2007

no, já nevím jaké má calibrum přesně složení. Já když byla těhule, tak jsem brala mamavit a tam jako vůbec nebyl zinek, který je právě na vlasy a nehty důležitý. Tak se podívej na složení, každopádně tam i tak nebude v takové koncentraci jako v tom biosilu.

kalo
8. nov 2007

díky, díky! Zkusím!!! 🙂

lenadka
8. nov 2007

baby no ja neviem, mala ma 2 roky aj 9 mesiacov a vlasy mi stale hrozne padaju ☹ zacali cca 2-3 mes po porode a doteraz neprestali. Uz aj svokra mi zhrozene povedala, ze "ved ty mas o polovicu menej vlasov ako si mala" 😢 kupila som si vitaminy az nedavno a vlasovu vodu na vtieranie, tak uvidim, mierne zlepsenie tu ale je-to musim uznat, mala som zacat skor, ale ked nemam stiha aj praca aj domacnost a dieta 😝 este ze je zima a do zahrady nemusim 🤐

ilonap
8. nov 2007

Mi na vypadávání vlasů po porodu hodně pomohl šampon Panthenol. Stojí v lékárně 80Kč. 😉

andy.a
8. nov 2007

mne tiež nenormálne padajú vlasy,ale utešujem sa tým,že ked prestanem kojiť,vráti sa to späť do normálu.. 😒 😉

a dobrý je aj vitamin E.. 😉

samozrejme zinok a horčík.. 😉

lenadka
8. nov 2007

ilona, nie je to zly napad, teraz je aj nejaky novy Dowe proti padaniu vlasov, akurat je to tam take pokutne trosku - malilinkate pismenka a tam je ze proti padaniu vlasov spos. lamanim a ako aktivna zlozka proti padaniu je tam uvedene ze kondicioner 😝 zase len reklamny tah
lekaren mam pod nosom skusim sa opytat na ten sampon 😉

dashak
8. nov 2007

holky, tak to určitě zkuste ten biosil, protože prvotní je dodat vitamíny zevnitř a pak zvenku. Čili odstranit příčinu vypadávání vlasů - a to je nedostatek zinku.

lenadka
8. nov 2007

ja som si kupila gs eladen-to su aminokyseliny s ktorych su vlasy zlozene-teda buduju s z nich a brala som vitamin C obohateny o zinok. Ale aj v tom eladene je zinok, ak nebudem prehanat 🙂

dashak
8. nov 2007

lenadka a kolik stojí ten gs eladen? Je to i na nehty a pleť?

lenadka
8. nov 2007

dshak balenie 24 tabliet cca 200SK balenie na tri mesiace 350 Sk cca je to na vlasy, kozu, nechty a vyraba sa u vas v ČR tak tam bude iste aj lacnejsi, teraz je akcia ku kazdemu baleniu cosi dostanes, bud zrkadielko alebo manikuru 😉

dashak
8. nov 2007

wow 24 tablet za 200sk? Tak to je dost 😒 To biosil plus je 60 tablet za 60kč 😕 a je teda fakt výborný, mně se osvědčil hlavně na nehty, vlasů mám furt dost, ale nehty to byla síla, normálně mi praskaly třeba v půlce nehtu, teď už dobrý, mám je pěkně pevné a netřepí se ani na konci natož tak v prostředku 😝

konoupek
8. nov 2007

No holky tak na každého asi něco jiného ,protože já Biosil brala a zlepšení nikde ☹ .Už jsem z toho taky zoufalec.Beď jsem zkusila B-komplex forte je tam řada vitamínů,tak uvidím jestli to aspoň trošku zabere.Těm šamponům moc nevěřím,mají jen prachy za reklamy 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre