Vypadávanie vlasov po pôrode

sorpresa
3. nov 2007

Momentálne sa cítim ako stromy na jeseň. Im listy opadávajú a mne vlasy padajú. Od pôrodu prešli už 4 mesiace ale len posledné týždne sledujem ako pomaly strácam aj to málo, čo na hlave mám. Kúpila som si kvalitný balzám, podstrihla som sa, kožná mi predpísala Alpicort, čo sa vtiera do vlasovej pokožky, ale akosi nič nepomáha. Ak máte nejakú dobrú radu, babské recepty, vlastné skúsenosti sem s nimi. Budem Vám vďačná.Vopred ďakujem.

alexandra2312
14. jún 2014

je to dost bezne ze po porode nastanu hormonalne zmeny a vlasy zacnu vypadavat, treba najst nejaky vyzivovy doplnok ktorý vám vyhovuje, ja odporúcam forcapil, ale aj zinom a selen samostatne pomáhajú.

sheila72
14. jún 2014

Odporúčam biohar alebo capillan.

angelinka13
14. jún 2014

Vypadavanie vlasov signalizuje nedostatok vitamino, treba doplnit najmä selen a zinok, ja odporucam tieto zelene potraviny s prirodnym selenom a zinkom (selespirina a zinospirina), momentalne su dokonca v akcii za super cenu: http://www.nutrimas.sk/Selespirina-Spirulina-Pl...

barbora_789
23. jún 2014
Používateľ barbora_789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od barbora_789.

ja som po porode užívala donnuhair tri mesiace a tá mi to napravila a vrátila stav vlasov do normálu, tiež obsahuje zvýšené množstvo aminokyselín a viacero látok na výživu 🙂

virginia
8. sep 2014

ahoj, mne celkom pomohlo, ked som si davala vyživu priamo do pokozky, su rozne vyrobky, ale tento bol fajn aj preto, ze uces vyzeral hustejsie
http://www.vasakrasa.sk/regeneracia-vlasov/heal...

petra67
9. sep 2014

ak mate niekto zaujem, ja sama na sebe mam odskusane, 100% účinnosť. Jedna krabicka vas víde 43,30€, ak si objednate tri balenia tak 116,20€ Je to sice drahsie, ale je to naozaj účinné. Sama som predtým vyskusala kadeco, kedze ´mam moznost mat z lekarne vsetko bez DPH.....ale jedine tieto ZABERAJU!!!
Inak okrem vlasov, su na nechty, pokožku a väzivove tkaniva, takze celulitida je prec🙂
Ak ma niekto zaujem tak piste do sukromnej posty, mozem vam ich objednat priamo z rakuska

moo
20. sep 2014

ja som mala ten istý problém ... ja začnem brať GS Mamavit.... je pre dojčiace maminy a cenovo dostupný 😉

nutrimas
10. okt 2014

@moo
Vypadavanie vlasov moze mat viacero pricin, stres, nedostatok vit. a mineralov, najmä selenu, zinku, horcika, ci zeleza. Dolezite je zvysit ich prijem, najlepsie v prirodnej forme. Vysoky podiel spominanych latok ma makovy alebo mandlovy olej. Pozitivny vplyvna na kvalitu nielen vlasov ale aj nechtov, kosti, zubov, pokozky celkovo. Obsahuje 3omega mastne kyseliny, ktr. mali viacero pozit. ucinkov. Odporuca sa uzivat 1KL rano a vecer, dlhodobo.
Makovy olej posobi vdaka vysokemu obsahu vapnika (obsahuje ho niekolkonasobne viac ako mlieko) preventivne voci osteoporoze.
Z prirodnych zdrojov odporucame taktiez spirulinu s organicky viazanym se,zn,fe - zinospirinia, selespirina, ferospirina.
V nasej ponuke najdete pestry vyber kvalitnych 100% za studena lisovanych olejov s liecivymi ucinkami, pri vybere Vam radi poradime 🙂

petrarac
2. nov 2014

ako dlho vam vypadavali vlasy po porode? ked som bola tehotna mala som super vlasy a teraz je to strasne, mame vlasy vsade a uz to trva nejako dlho.. vyskusala som rozne tabletky aj vodicky a nic nepomaha ... ☹

moo
10. nov 2014

mne vlasy nepadajú ale zato nechty mi nedržia na lôžku, už 4 mám ako keby chceli zliezať 😒 plne dojčím tak je načase pomôcť telu a začať brať výživové doplnky, začínam GS mamavit tak snáď rýchlo zaberie

vlasatica31
10. nov 2014

Ahoj skus sampon a tonikum triaktivin .Mne to velmi pomohlo.

milva
19. nov 2014

Kočky ja som sa trápila 2 roky s padajúcimi vlasmy a skúsila som všetko čo existuje na trhu a webe, či už v podobe tabletiek, vodičiek či šampónov. Zúfalstvo ma priviedlo hľadať dalej a skúsiť aj to čo nemá reklamu a žiadne referencie. Oplatilo sa...našla som úžasný produkt a zachránila som si vlasy pred strihaním - chinínovú vodu forte a šampón. Nemala som čo stratiť a navyše to bola jedna z najlacnejších investícii. Nesľubujem zázraky, len sa chcem podeliť o produkty, ktoré stoja za pozornosť, lebo práve im ja vďačím za spokojnosť a vlasy, ktoré opäť naberajú krásu, kvalitu a dľžku. Je to niečo ako poďakovanie tejto značke za to, že opäť si môžem bez stresu a toho hrozného pohľadu na chumáče vypadnutých vlasov vychutnávať česanie a umývanie vlasov. Všetkým vám držím palce a hlavne vydržte, stojí to za to. Krásne ženy sú spokojné ženy <3 Pridávam link na stránku https://www.facebook.com/milvasklovensko. V prípade otázok ich môžete kontaktovať na milva.poradna@gmail.com a v prípade záujmu si objednať na milva.objednavky@gmail.com. V albumoch fotiek je popis pri každom výrobku.

mikibe
20. nov 2014

nestačia šampóny a tinktúry, baby ved začnite rozmýšľať logický nie je vonkajšia záležitosť treba doplniť minerály zvnútra , telo stráda a toto je prejav prvý, následne prídu dalšie prejavy....

kuukii
24. nov 2014

Som 3 mesiace po pôrode a som úplne rovnako na tom ako vy ☹. Cez tehotenstvo mi vlasy zhustli. Snaď mi ani jeden vlas nespadol a teraz na dlažbe samé vlasy.

maca283
25. nov 2014

Ja som pouzivala mineralne latky basico od justu a dala trosku skratit vlasy pmaha to len treba byt dosledný

evica513
26. nov 2014

Baby ja teraz v decembri 21. Budem po porode 2 roky a az teraz mi zacali strasne padat vlasy som uz z toho na nervy 😒😒😒😒😒😒 poradte mi prosim... Davam si na vlasy vseliake balzami na poslilnenie vlasou a nic ....

juliana30
17. dec 2014

Baby,mne padali po porode tak strašne vlasy,že som už bola zúfalá.Dostali sa mi do rúk kvapky 31 od Just.Píšu tam,že sa moze zamiešať so šampónom,ale ja som si dávala 1 kvapku do čaju kazdy deň a vlasy mi prestali padať,všimla som si to po 2 týždňoch používania.

sluchatka
17. dec 2014

baby, ako casto ste si davali na vlasy ten Biohar? ja som si kupila aj Equivita vitaminy, brezovy sampon a nic nepomaha zatial.. Biohar si davam tak 2-3 x do tyzdna. tak neviem ci kazdy vecer, ? este kojim

nutrimas
30. jan 2015

@sluchatka Vyskusajte selen v prirodnej forme, pomaha aj pri lamajucich sa nechtoch: https://www.modrykonik.sk/shops/vyzivove-doplnk...

marikalysik
23. apr 2015
Používateľ marikalysik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marikalysik.

mne perfektne zabrali vitamíny donnahair, pre mňa plus že tie vitamíny, ktoré obsahujú nie sú len na vlasy ale celkovo aj nechty a podobne 🙂 odporúčam

waitinka7
16. jún 2015

@milva Ja používam vlasovú kozmetiku Milva asi 2 mesiace a môžem povedať, že to vôbec neúčinkuje. Teda aspoň na mňa.

spirit16
22. jún 2015

@juliana30
Do caju s olejom 31 bylin velmi opatrne! Justacky ho pouzivaju aj vnutorne, ale nie je to bezne odporucanie! Olej 31 bylin je velmi silny a pokial sa niekto rozhodne uzivat ho vnutorne, tak je to na vlastne riziko. Hlavne je treba dat si pozor, aby sa kvapka v napoji dobre rozpustila, aby sa potom "nenalepila" na vnutornu sliznicu. Idealne je kvapkut kvapku do trosky mlieka (ozaj staci par kvapiek) a az potom zamiesat do napoja

juliana30
22. jún 2015

@spirit16 ďakujem ,použila som to len v tomto prípade,inak dávame len na vonkajšie použitie 😉

spirit16
22. jún 2015

Inak olej je vyborne davat aj priamo do samponu.
A tie, co ho mate, tak ako prva pomoc sa hodi na vela veci. Perfektny je, ked vas pichne vcela, alebo osa. Ak mate olej po ruke, tak date rychlo kvapku na miesto vpichu. Ta silna bolest odchadza takmer okamzite a obycajne nenastane ani ziaden velky opuch. Teraz v lete sa to hodi 🙂

rybjar
22. jún 2015

@sorpresa ahoj, necitala som vsetky prispevky, ale mne pomohlo, ked som zacala uzivat vitaminy - kedze som dojcila, tak take, co su vhodne pre tehotne a dojciace...a vlasy mi zacali znovu rast 🙂

bubko123
18. okt 2015

Ahojtr.. Donna hair sa moze uzivat aj ked kojim? Dakujem

bubko123
18. okt 2015

Ahojtr.. Donna hair sa moze uzivat aj ked kojim? Dakujem

elisvic
28. okt 2015

takze zienky, moj pribeh. pred 4,5 mesiaca bol porod, prve 3 mesiace nic zvlastne. potom ma svrbela hlava, ze som sa nemohla doskriabat. tak som myslela , ze asi mam zly sampon, alebo som citliva po porode. ja neviem. ja som sa jedneho dna osprchovala a videla som ako sa mi zapchava odtok vo vani, bo tam bolo tolko vlasov, ked som si rukov presla medzi vlasy, tak som mala plnu hrst vlasov. ja nechapem. tento Problem som nikdy predtym nemala. ked mam Malu na rukach musim stale davat pozor , ze ci nemam na obleceni vlasy. dufam, ze to prestane niekedy. vlasy mam dlhe iba po plecia. takze...

martina645
26. jan 2016
Používateľ martina645 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od martina645.

mne pomohli vitaminy amitamin® Hair Plus, mne ich nosi sestra z de, na sk som ich nasla iba tu
http://shop.vitarian.sk/amitamin-hair-plus-73, padanie prestalo a uzivam ich stale preventivne s prestavkami

07022007
27. jan 2016

Babenky ak je vypadavanie vlasov neunosne,treba navstivit gynekologa,odber krvi... vela krat zato mozu velke hormonalne vykyvy. Mne sa to stalo v 4 mesiaci po porode ked som stratila mlieko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre