Zašívanie po pôrode. Ako dlho sa rana hojí?

adicka
5. apr 2007

ahojte,chcem sa opytat kolko sa vam hojila rana po zasiti po porode.Ja mam za sebou osmy den a stale to boli.V pondelok mame krstiny a mam obavy,ze nebudem fit.

marrie5385
19. nov 2016

Ja som bola vysita jak dečka ale do dvoch tyzdnov som ani nevedela ze daco sa silo. Casta sprcha, dezinfekcia a vzdusny odev. Dlhsie som nosila aj tie poporodne gatky. Paradna vec 😉

frkanka
20. nov 2016

@bubla30 boli pri zmene pocasia,pri ms inak nie

bubla30
20. nov 2016

@frkanka a inac s tym nemas problem? napr. pri sexe?🙂 cikedy to prestalo boliet, pamatas este?

larra2606
21. mar 2017

@anicka1981 ahoj, ako to ze si sla bez nastrihu? ja cakam druhe babo avelmi sa bojim..pri prvom ma velmi dostrihali a este po 2 a pol roku to citim...hrozne....ako si cvicila? bojim sa ze to bude take alebo horsie..rada by som hned fungovala aby som sa mohla naplno detom venovat kedze manzel nebude moct byt pri mne dlho, pretoze pracuje v zahranici...a ja budem na deturence sama...

peppermint
21. mar 2017

@larra2606 Nepočula si ešte o Aniball? Neviem, koľko si pred pôrodom, ale skús si o tom prečítať. Aj tu na MK je skupina. https://www.modrykonik.sk/group/6626/

larra2606
21. mar 2017

@peppermint počula,koncim 35 týždeň..ja ho mám som sa honasintri razy snažila zaviesť no asi som veľmi napata alebo sa bojím...:( Chcela by som ho len nafukovať...necítim sa až na vytláčanie..ale dns večer začnem...no fakt mi ide ťažko zaviesť...

peppermint
21. mar 2017

@larra2606 Drzim ti velmi palce!!! V skupine, ktoru som ti tam prilozila je vela motivacnych pribehov. Ja si ho planujem zakupit o par tyzdnov a tiez by som chcela zacat cvicit. 🙂

lillien123
20. mar 2019

@kucierka1 príspevok ste dávali už dávno ale chcem sa spýtať ci vám tie vnútorné stehy tiez vypadli

kucierka1
20. mar 2019

@lillien123
@lillien123 myslím, že tie vnútorné boli vstrebatelne

lillien123
20. mar 2019

@kucierka1 a je možné že sa mi steh vstrebe ale nitka vypadne

nin12345
6. aug 2023

@heni79 viem uz je to davno ale ak si este tu ako sa to napokon zahojilo? Dobre? Dlho to trvalo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre