Akú zdravotnú poisťovňu pre dieťa?

dara2583
28. apr 2009

Ahojte, už ste rozmýšlali kam dáte dieťa po narodení. Ja som čítala, že Union vraj poskytuje po narodení dieťaťa na pol roka zadarmo monitor dychu, ale na stránke som to nenašla. Nieviete niekto niečo o tom? Alebo kde by bolo najlepšie dať dieťa po narodení.

mausy21
28. apr 2009

dara ak by si chcela moj mužik je poistovak a vedel by ti poradit len nie je doma, možem sa ho spytat a dam ti vediet?

habibi78
28. apr 2009

ja mám malú v Dôvere, ani raz sme nemali problém, ani v nemocniciach ani u súkromníkov.... a to sme si svoje obehali po lekároch....

dara2583
autor
28. apr 2009

mausy21, však ak by prišla na to reč môžeš sa ho opýtať, že ktorá by bola lepšia. Mne sa totiž pozdáva
Union za ten monitor dychu, len moja mamina mi vravela, že vraj Union dosť úkonov neprepláca. Tak neviem.
Ale budem vďačná za každé info. Mám síce ešte na to čas, ale som na PN a tak si pomaly zisťujem čo sa dá.

mausy21
28. apr 2009

no ja sa popytama a dam ti vediet a odkial si?

monr
28. apr 2009

dara, ten monitor dychu v unionke platí len do 30.6. tohto roku, potom to už nebudú požičiavať. niekde som to čítala.

raona
28. apr 2009

ano o tom monitore dychu z unionu sme sa bavili v julovkach.. jedna kocka to zistovala, a fakt ho budu poziciavat len tym, co porodia do 30.6.2009

pajinka23
28. apr 2009

ja mojmu drobcekovi dam urcite spolocnu zdravotnu poistovnu,,,lebo ja ju mam a som snou strasne spokojna 😅 😅

dara2583
autor
28. apr 2009

tak to je škoda, že sa poskytovanie monitoru od unionu končí.

mausy21 som zo Zlatých Moraviec.

mystery7
28. apr 2009

ja sosm vo VSZP a tiez som doteraz nemala ziadny problem s preplacanim ukonov. alebo mate niekto ine skusenosti?

raona
28. apr 2009

ja som tiez vo vseobecnej a takisto som nemala ziadny problem s preplacanim ukonov...

pipka
28. apr 2009

my sme dali malu do Apolla a tiez sme spokojni 😉 a dostali sme darcekovy balicek, ked sa narodila 😵 taka mila pozornost, detska deka, cumlik, flaska, podbradnik a hracka 🙂

julenka
29. apr 2009

dara2583,ja rozmyslam nad union tiez koli monitoru dyhu a sestra mi to zistovala po tel.-infolinku maju na stranke...
Staci vyplnit formular po narodeni babenka-da sa tiez stiahnut od nich.Ale ze len do 30.6. nehovorili 😖 .No ja to asi este stihnem 😉

icejane
1. máj 2009

v unione davaju ten monitor automaticky, alebo o neho treba poziadat? 😒

sakura77
1. máj 2009

my sme vsetci vo vseobecnej zdravotnej-a nikdy ziadny problem,takze aj dalsie babo urcite pojde tiez

a minuly rok viem ze union mala velke problemy,nemali porobene zmluvy s lekarmi-aj moja gynda napr,nemala od nich papiere-tak vybavovala ich pacientky "zadarmo"-nik jej to nepreplatil-ale bolo jej blbe ich odmietnut-zvlast tehotne a tak,tak teraz neviem,snad to uz maju na poriadku vsetko

pajinka23
1. máj 2009

baby ja som pocula ze ten union nieje vobec dobra poistovna,as na ten monitor dychu,inak nechcu vobec preplacat niektore ukony,kamoska teras nedavno rusila snimi zmluvu...mala tam drobceka od decembra2008 a povedala ze nikdy viac,mala problem s malim aj u detskeho dokiho ☹ ☹ ☹nakoniec ho dala do vseobecnej a je ok 😲

terezka044
1. máj 2009

neviete prosim ci dovera preplaca ukony tykajuce sa alergii, koznych ochoreni a pobytov na liecebn.procedurach (kupele, ozdravne pobyty v tatrach, terapie)atd. ?

mimkao
20. aug 2010

Ahojte, aktualizujem tému, kedže je vyše roka stara....
Už som fakt magor z toho, ako sa pomenili a pozlučovali poisťovne. Teraz jedna baba napísala, že sú už iba tri. Je to pravda? Kam mám svojho novorodenčeka prihlásiť?

lulu4
24. aug 2010

@mimkao ahoj aj ja nad tym premyslam lebo o par dni mam termin porodu.ja som bola dlhe roky vo vszp ale od zaciatku tohto roka som v dovere a som velmi spokojna,dokonca moja gynda mi ju odporucila.ano teraz su tri poistovne vseobecna sa spojila so spolocnou,apollo sa zlucila s doverou a este je na trhu union poistovna ale s tou nemam absolutne skusenosti.takze viac menej som pre krpca vybrala doveru co mam aj ja.

marcelkatt
24. aug 2010

Ja som v Apolle, aj manžel a syn. Teraz už vlastne je to Dôvera a som max spokojná.

mimkao
25. aug 2010

no, tak zatiaľ som sa aj ja rozhodla pre Dôveru. Lebo tým pádom, že sa spojili s Apollo, tak tri deti tam mám už aj tak+ aj manžel bol od začiatku v dôvere a seba aj syna, aj najmenšiu tam idem tiež zahlásiť. Vo všeobecnej ma odradili dlhé šóry, dokiaľ sa dostanem na rad a ešte odo mňa vyžadovali potvrdenie o trvalom pobyte a pre mňa to znamená cestu do KE navyše. V dôvere im vraj nič také netreba. Tak som zvedavá, ako budem ja spokojná.
O Union som si čo-to prečítala na stránke, ale oveľa múdrejšia som nebola. A vraj majú zmluvu s málo lekármi.

neverendinglove
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misiacik123456789
10. jún 2017

Chcem sa opýtať je pravda že v dovere dávajú balíček drogerie pre dieťa zdarma?

gondyo
10. jún 2017

áno,nám dali...aj pre mamičku do pôrodnice...treba si to pýtať...

zzuzanah
19. jún 2017

@gondyo a kde a ako si to treba pýtať?