Dostali ste za marec peniaze zo sociálky za maródku?

dicinka1
17. apr 2009

ahojte...potrebujem vediet,ci ste dostali uz za marec korunky zo socialky za marodku...kto maroduje...dnes je 17-teho..a mne este nedosli korunky na ucet... ☹ a stahuju mi z uctu nieco..no nema z coho stiahnut..tak preto potrebujem vediet tuto info..dakujem 😉

janinah
18. apr 2009

Dievčatá,ja som bola na očr od 2. do 9. marca,zo socialnej mi zatiaľ nedošli peniaze,počkať alebo už volať niekam?

lenocka3
18. apr 2009

cafte, tak ja som tiez este nedostala... minuly mesiac viem ze mi nabehli az niekedy po 20-tom, tak zatial sa neznepokojujem 🙂

pajinka23
18. apr 2009

babulky peniazky chodia najneskor do 24 dna v mesiaci, takze okolo pondelka utorka by vam mali prist 😉 😉 😉 zalezi vela aj od toho ci vam chodia postou alebo na ucet 😅

gabrielkabj
19. apr 2009

No aj ja už čakám tak dúfam, že sa dočkám 😵

dicinka1
autor
20. apr 2009

ahojte..bola som dnes na socialke...povedala som im,ze som nedostala marodku za marec...a oni na to ze:

hej,zamestnavatel im volal,ze vraj to posielal uz 6 teho ,ale mi to tu akosi nemame..mozno to doslo,ale nevieme kde to je...ospravedlnujeme sa vam...marodku vam posleme 22 na ucet....

a ja im na to,ze ked mi pride pokuta zaplatit naviac,tak to maju na starosti oni 😠

ajka30
20. apr 2009

noo, mne zatial tiez peniaze neprisli ( resp. mne chodi sek). Zvycajne mi chodil okolo 18-teho a teraz nejak meskaju... Dufam, ze pride zajtra, uz pomaly nemam ani cent ☹

jaja07
20. apr 2009

Caute baby, ja som tiez este nedostala peniazky zo socialky, a to som si doteraz myslela,. ze urcite pridu, len trochu meskaju... Mne predtym chodili 19. (Som T) Takze je mozno niekde chyba, vravite?

dicinka1
autor
20. apr 2009

NO BABY,JA SOM DNES KOLI TYM NERVAM trosicku krvacala ☹ bola som na pohotovosti,vraj vsetko ok..aj bolesti som mala v krizoch ☹ koli tej posratej socialke 😠 😠 😠

no mne uz musela ziciat korunky svokra....na tu pozicku..aj na zivobytie 😒 😎

ranul
20. apr 2009

Ahojte!Nie ste same.Mne zatial tiež nič neprišlo, tak nás čaka viacej. Som na marodke ,ale prvý mesiac. Ak sa možem opýtať kolko Vám chodí približne nemocenská?

dicinka1
autor
20. apr 2009

to chodi neviem kolko percent z platu..ja dostavam podla toho aky je mesiac dlhy...ale ked je 31 dni mam marodku 7200 sk priblizne... 😉

gabrielkabj
20. apr 2009

dnes mi nič nedošlo tak možno zajtra držim vam prsty aby bolo všetko ok a love prišli 😀 😀 😀

kivanka
21. apr 2009

Ahojte..ja som stale nic nedostala, nechapem preco. Minuly mesiac mi prisli 19. Ved uvidime... 😒

jankohrasko
21. apr 2009

kivanka: mne chodi okolo 14-teho v mesiaci. Ale v Socialnej poistovni mi povedali, ze to treba vzdy odovzdat do tretieho v nasledujucom mesiaci, aby to stihli spracovat. Skus sa spytat zamestnavatela, ci tvoju PN-ku odoslal do Socialnej poistovne, alebo si zavolaj priamo do Socialnej poisovne, ci dostali tvoju PN-ku.

ranul
21. apr 2009

Ahojte! Volala som do socialky a povedali mi že do konca mesiaca určite peniažky prídu, len že majú teraz velmi velký nával.

jankohrasko
21. apr 2009

ranul: drzim palce, aby cim skor dosli..

juliett99
21. apr 2009

ahojte ja som dnes dostala sek na peniazky zo socialky za marec,,aspon nieco ,,,pozitivne 😉

gabrielkabj
21. apr 2009

ahojte aj mne dnes prišiel šek na peniažky tak supiš 😀 😀 😀

dannynka
21. apr 2009

ahojte,ani mne zatial nic neprislo ale tiez ked som si volala na socialku tak mi teta povedala ze do konca tyzdna by ,ali urcite prist 😅

ajka30
22. apr 2009

no, ja zatial stale nic 😠 Uz zacinam byt nastavana... Ani priznanie materkej... Co tam na tej socialke robia?

dicinka1
autor
22. apr 2009

ajka..ani ja som zatial nic nedostala..tak som zvedava ci korunky dnes pridu..ak nie..zajtra doobedu tam naskocim,ale maju po chlebe 😠 😠 😠 😠

a to ma prist aj zo socialky priznanie materskej?cooooooo?ja som odniesla 2.4. matersku zamestnavatelovi...dokedy mi to ma prist ten papier zo socialky o materskej??????

A DANOVE STE UZ DOSTALI??? 😵

poleva
22. apr 2009

ja som dostala včera
dicinka nerozčuluj sa, lebo uškodiš babetku
mne sa to stlo pred vianocami ani korunu mi neposlali
ale ja si platim aj dobrovoľné, takže mna vyplácajú dvakrát, čo je super

dicinka1
autor
22. apr 2009

no ale mali by ti korunky poslat poleva...jedine ze ti na nich nezalezi....

mne ano,kedze cakame babo...a vystavilo nas to umele 2 k¨rat..a teraz vybava+ krstiny 😒
a mne stahuju hypoteku a tam musia byt korunky na cas 😉

perla200
22. apr 2009

dicinka - ale to mas len zo sociálky - ešte ti niečo platí aj zamestnávatel nie?

zuzkaa11
22. apr 2009

no, mne neprisli, ale to preto, ze som menila lekara...6mesiacov som bola na PNke u obvodnej a teraz pokracujem ale u gynekologa, cize asi preto....ale cakaj, do 25 ti urcite musia prist, ked niesi ten pripad ako ja...hehh

dicinka1
autor
22. apr 2009

ahojte..tak 13:15 mi dosla sms z banky ze mi dosla marodka na ucet 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dicinka1
autor
22. apr 2009

perla..zamestnavatel plati len prvych 10-11 dni od zaciatku marodky 😉 a ja marodujem od augusta 2008 😉

dicinka1
autor
22. apr 2009

zuzkaa..no mne prechodku zapotrosili,tak preto sa to stalo 😉 😠 😠

perla200
22. apr 2009

a to dostávaš len tých 7200sk? teda predtým ako si isla na MD?

dicinka1
autor
22. apr 2009

MARODKU dostavam podla toho kolko je dnio v mesiaci 😉 moj plat bol cca 9000 sk,10 000 sk...kedy ako...marodka je vypocitavana z hrubej mzdy..ci ako to je..neviem kolko percent..mne vypocitali nieco cez 200 sk..250 sk ci kolko na de.. ☹

babullka1
22. apr 2009

ja som dostala marodku az dneska 😠