Dostali ste za marec peniaze zo sociálky za maródku?

dicinka1
17. apr 2009

ahojte...potrebujem vediet,ci ste dostali uz za marec korunky zo socialky za marodku...kto maroduje...dnes je 17-teho..a mne este nedosli korunky na ucet... ☹ a stahuju mi z uctu nieco..no nema z coho stiahnut..tak preto potrebujem vediet tuto info..dakujem 😉

zuzanka.h
17. apr 2009

hej prišli mi 14. apríla

dicinka1
autor
17. apr 2009

zuzanka fakt? 😕

je to podla priezviska?Ak ano,tak uz by som aj ja mala davno dostat..ja som pod B 😲

cetera
17. apr 2009

neviem ako kde chodia ale ja stale dostavam na ucet 19. takze to vychadza na nedelu myslim tak bud dnes alebo pondelok pocitam

cetera
17. apr 2009

ale do toho 20 by mali prist urcite ja som pod pismenom T...tak preto tak neskoro abeceda robi svoje...

katy2
17. apr 2009

ja som tiez este nedostala, ale dostavam ich okolo 18. Tak dufam, ze tieto dni pridu....

dicinka1
autor
17. apr 2009

pozerala som si spatne na ucet...stale mi chodi 12-13 den v mesiaci ☹

katy2
17. apr 2009

inak mozno to, dici, ovplyvnili dni volna pocas VN....

sue250
17. apr 2009

ahoj mne dosli vcera 16.4

monr
17. apr 2009

aj mne došli včera 🙂

dicinka1
autor
17. apr 2009

ja tomu nerozumiem dofrasa... ☹

katy aj ma to napadlo,ze mozno koli VN....ale bol to len vykend..a pondelok....a ja uz stresujem..

je mozne,ze zamestnavatel stratil moju prechodku z mesiaca do mesiaca? 😠 ☹ to by bola hruuuuuuza...Paneboze len to nie ☹

dicinka1
autor
17. apr 2009

baby pod ktorym pismenom ste?aby som bola v obraze komu dosli uz a komu nie..ja som pod pismenom B..to znamena,ze som mala dostat uz skor...

pinco
17. apr 2009

ahojte, nie je to podľa priezviska ale podľa pobočky, kedy pošle. Väčšinou do 18-teho v mesiaci za ten predchádzajúci mesiac.

Dicinka a kedy si zaniesla prechodový lístok od doktora? Aj od toho záleží, či ťa zahrnuli do tohtomesačnej uzávierky. Inak majú na to myslím 60 dní od podania žiadosti (ale ty už si minulý mesiac dostala, takže to sa teba netýka). Ak si tam zavoláš na pobočku, tak by ti mali povedať, či ti peniaze poslali, alebo nie, zbytočne sa budeš trápiť a možno ich upozorníš, že na teba zabudli, lebo aj také sa stane 😅

zuzanka.h
17. apr 2009

dicinka ja som na P

dicinka1
autor
17. apr 2009

pinco..no ja som v marci odniesla 5.

teda 5 marca uz mal prechodku v ruke moj zamestnavatel 😉 pretoze 5-teho som bola na poradni,tak som to hned zaniesla 😉

babulka123
17. apr 2009

dici neviem ci to nebolo uz neskoro ..
ale mne dosli vcera a som B, a sestgre tiez a tiez je B... takze... skus si zavolat na socialku popripade..

pinco
17. apr 2009

Ale myslim prechodku za marec, teda v aprili si ju asi az odniesla, hm? Ci to bolo akoze uz vopred, ze budes este PN? Tak potom si tam urcite zajdi alebo zavolaj, ze kde to trci 😉 Inak ty uz nie si na materskej?

dicinka1
autor
17. apr 2009

babulka..neskoro?praveze skoro 😉 ved to je z marca na april...a mesiac predtym som tiez davala 5-teho 😉

pinco
17. apr 2009

No veru, 10.4. si na MD ako som si vsimla v pase, tak zeby ti to akoze spojili? To by sa tak nemalo robit, ale vies ako sa hovori - mudremu nerad, mocnemu nedvihaj... Fakt to vyriesi len telefonat, prepoja ta na pani, ktora ta ma podla abecedy, kukne do pc a povie ti ortiel 😀 A ak ti to neposlala, tak sa jej pekne podakuj 😉

dicinka1
autor
17. apr 2009

pinco.-..ja som to mala tak dopredu....tu marodku...lebo gyndoš vedel ze som po umelom...takze vsetko som mala s nim naplanovane..a od 10.4.som na materskej..matersku som odniesla 2.aprila zamestnavatelovi 😉 aj s ukoncenim marodky

dicinka1
autor
17. apr 2009

teraz sa drzte... 😉

Svokra bola za mojijm zamestnavatelom...teda za uctovnickou...svokra jej vsetko povedala..a ta uctovnicka..hned volala na socialku....a ta zo socialky jej povedala,ze HNED MI PUSTIA MARODKU NA UCET..vraj sa IM ZAPOTROSIL TEN PAPIER 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja som myslela,ze ma roztrhne jak zabuuuuuuuu 😠 😠 😠 😠

ako si to mozu dovolit?

poleva
17. apr 2009

mne chodia 19-teho, ale to poslednykrat,lebo uz chodim do prace
dicinka a to tam nemas nejaku rezervu aby ti stiahli ??

dicinka1
autor
17. apr 2009

poleva nie nemam...na rezervy bohuzial nemame 😀 aj ked chlop zarobi viac nez dost...ale mame vela splatok..lebo sme boli na umelom..a brali sme vtedy pozicky,kedze manzel robil za taky smiesny plat 😉 ale uz sa z toho vyhrabavame... 😵 😵 😵

zuzkaaaa
17. apr 2009

ahojte babenky. tak ja som na PN od februára a ešte som nič nedostala tak som im tam volala a povedali mi, že až v máji dostanem všetko naraz, a keď som sa pýtala, že kedy tak povedali od 20. do 27. mám očakávať, takže super, už 2 mesiace počítam každý cent 😒

dicinka1
autor
17. apr 2009

zuzkaa..co?to ako si tam predstavuju...?sa ich opytaj zaco mas zit 😠 😠 😠

beruska113
17. apr 2009

Zuzkaaa, to je sila, ja som PN od 10.3. a uz 15.4. som dostala peniaze. A to som este bola v soku, ze ako je to dobre platene. Preco mi to nikto nepovedal skor? ☹ A ja som presviedcala doktora, ze ja na ziadne PN nechcem ist, ze mame uver a nemozme si to dovolit, ale mam skoro tolko ako za meciace, ked som nemala premie. Chod tam radsej osobne sa spytat, ved to nie je normalne tolko cakat. 😠

jankohrasko
17. apr 2009

Vraj PN treba doniest vzdy do troch dni nasledujuceho mesiaca do Socialnej poistovne. Ja som uz dostala.. tusim 14.4

beruska113
17. apr 2009

Staci zaniest do prace, od nas to vyzaduju tam, lebo si to eviduju tiez a oni to odoslu do Soc.p.

jankohrasko
17. apr 2009

ja to vzdy radsej sama odnesiem (vzhladom na nedoveru zamestnavatela) na konci mesiaca do Socialnej poistovne a potom zamestnavatelovi pre jeho evidenciu

beruska113: odoslal tvoj zamestnavatel : Preukaz o trvani docasnej PN (papier na peniaze) do SP?

beruska113
17. apr 2009

Urcite odovzda, 27.3.som to zaniesla do prace a 15.4. som mala peniaze na ucte. Som sa tiez bala, lebo do prace som to niesla do NR, centralu mame v BA, ale v pohode. 🙂

pajinka23
18. apr 2009

ahojte babulky 🙂 🙂 mne vcera poobede nabehla marodka za marec 😀 😀