• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Európska zdravotná poisťovňa. Ste s ňou spokojné?

7. marca 2009 
Chcem sa opytat, ci tu su zienky co maju tuto poistovnu, ci ste spokojne, lebo ja ani nie, musela som odist od svojej obvodnej lebo s nou nema zmluvu a teraz hladam druhu, tiez ma nechce koli tomu prijat ziadny ocny lekar, zrejme koli tomu budem coskoro slepa :angry: cize ja najblizsie zrejme opat zmenim na svoju povodnu poistovnu lebo tato sprepacenim stoji za h....o :confounded:
22. feb 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak my sme do tejto poistovni presli tiez cela rodina ale zatial sa nemozem vobec stazovat. U nas kazdy lekar ma snimi zmluvu, jedina nevyhoda je ze nemaju v nasom meste pobocku, ale zatial mi to nejako neprekaza...takze to neriesim. Suma sumarum my sme spokojny :grinning: :sunglasses:
22. feb 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim Vas, ja aj moj malý anjelik sme sa dali nahovoriť, no presťahovali sme sa do Ba-karlovka a mám problém nájsť zubára a v lekárni mi kartičku poistenca len tak vkladajú do rúk a platím plnú sumu :angry: no neviem, ževraj len začínajú, uvidíme, škoda, že sa nedá prestúpiť hned
4. mar 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priateľ sa nimi dal nachytať, podpísal im zmluvu a zle urobil. lekári s nimi nemajú žiadnu zmluvu a ani neplánujú, všetko si musí hradiť sám. nakoľko posielal im aj výpoveť v zákone stanovenej lehote, tak oni mu úmyelne poslali odpoveť až 3 mesiace po jeho žiadosti s tým, že nestihol výpoveď. chceli sme im aj niečo na to odpísať, a poslať na príslušné úrady, nakoniec sme na to zabudli. :angry:
5. mar 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby potrebujem pomoct,co sa tyka tejto poistovne,vidim ze tu nikto dlho nebol ale aj tak ak nahodou tak sa ozvite,dakujem
6. mar 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neveim ako to funguje,len to viem,že manžel tam bol poistený,ked pracoval v 4echách,tiež sma museli zmeniť obvodnú,lebo naša nebola ochotná vypisovať o dva papiere navyše a pritom s nimi mala zmluvu. Manžel prišiel nazad na Slovensko,vtedy patril pod všeobecnú,ale nemal robotu tak vlani v januari išiel späť do čr Teraz má europsku poisťovňu,ale platnú iba v čechách,takže tu iba za hotové,pred tým nemal u žiadneho lekára problém,ani u zubára,na internom nikde.
7. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ale EZP sa zrušila a všetkych poistencov prevzala Spoločná zdravotná, tak by ste už nemali mať žiadne problémy.
7. mar 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok