Európska zdravotná poisťovňa. Ste s ňou spokojné?

marse
22. feb 2008

Chcem sa opytat, ci tu su zienky co maju tuto poistovnu, ci ste spokojne, lebo ja ani nie, musela som odist od svojej obvodnej lebo s nou nema zmluvu a teraz hladam druhu, tiez ma nechce koli tomu prijat ziadny ocny lekar, zrejme koli tomu budem coskoro slepa 😠 cize ja najblizsie zrejme opat zmenim na svoju povodnu poistovnu lebo tato sprepacenim stoji za h....o 😖

eli77
22. feb 2008

Ahoj, tak my sme do tejto poistovni presli tiez cela rodina ale zatial sa nemozem vobec stazovat. U nas kazdy lekar ma snimi zmluvu, jedina nevyhoda je ze nemaju v nasom meste pobocku, ale zatial mi to nejako neprekaza...takze to neriesim. Suma sumarum my sme spokojny 😀 😎

maryya
4. mar 2008

zdravim Vas, ja aj moj malý anjelik sme sa dali nahovoriť, no presťahovali sme sa do Ba-karlovka a mám problém nájsť zubára a v lekárni mi kartičku poistenca len tak vkladajú do rúk a platím plnú sumu 😠 no neviem, ževraj len začínajú, uvidíme, škoda, že sa nedá prestúpiť hned

liana
5. mar 2008

priateľ sa nimi dal nachytať, podpísal im zmluvu a zle urobil. lekári s nimi nemajú žiadnu zmluvu a ani neplánujú, všetko si musí hradiť sám. nakoľko posielal im aj výpoveť v zákone stanovenej lehote, tak oni mu úmyelne poslali odpoveť až 3 mesiace po jeho žiadosti s tým, že nestihol výpoveď. chceli sme im aj niečo na to odpísať, a poslať na príslušné úrady, nakoniec sme na to zabudli. 😠

barborenka
6. mar 2009

Baby potrebujem pomoct,co sa tyka tejto poistovne,vidim ze tu nikto dlho nebol ale aj tak ak nahodou tak sa ozvite,dakujem

kocurik16
7. mar 2009

neveim ako to funguje,len to viem,že manžel tam bol poistený,ked pracoval v 4echách,tiež sma museli zmeniť obvodnú,lebo naša nebola ochotná vypisovať o dva papiere navyše a pritom s nimi mala zmluvu. Manžel prišiel nazad na Slovensko,vtedy patril pod všeobecnú,ale nemal robotu tak vlani v januari išiel späť do čr Teraz má europsku poisťovňu,ale platnú iba v čechách,takže tu iba za hotové,pred tým nemal u žiadneho lekára problém,ani u zubára,na internom nikde.

sestri
7. mar 2009

kočky ale EZP sa zrušila a všetkych poistencov prevzala Spoločná zdravotná, tak by ste už nemali mať žiadne problémy.