Klienti Apollo poisťovne. Aké máte skúsenosti?

sofia1
23. jún 2008

Ahojte maminky 🙂 Prosím Vás aké máte skúsenosti s Apollo poist.? Neni problémová u pacienta napr. čo sa týka operácie, porod, atd.

sissik
23. jún 2008

ahoj sofia, ja som v apolle viac ako 10 rokov som spokojna.
ale zas som nebola vazne chora ani som nepotrebovala operaciu

solida
23. jún 2008

ahoj sofia, ja som v Apolle od 1996-ho roku a doteraz nebol problém v ničom. Dokonca pri schvaľovaní žiadosti z CARu, som bola príjemne prekvapená, keď mi schválená žiadosť došla domov za 2 týždne od podania. A to ma lekárka aj iné baby upozorňovali, že zvykne sa čakať asi mesiac. Takže ja som s Apollom velmi spokojná. Pekný deň 🙂

kili
23. jún 2008

ja som od 95teho a v pohode, ale nič mi ani nebolo. No ale čo sú malí na svete, tak ma párkrát vytočili. Čo viem, tak keď bol Adamko na kyslíku, tak zrovna vtedy prestali podporovať kyslíkové sanitky, teda, že keď sme niekam potrebovali ísť, tak nám sanitka nebola poskytnutá, lebo máme Apollo. Museli sme volať záchranku. Toto viem, že v iních poisťovniach je v pohode. Ale iné veci, čo ma vytočili, tak to je asi rovnaké aj v ostatných, možno ešte horšie, ťažko povedať.

sue
23. jún 2008

Ja som v Apolle už 10 rokov a napriek vážne chorobe, ktorú som prekonala, som s nimi max spokojná. Aj čo sa týka pôrodu a podobne... (+ sme dostali kopu darčekov keď sa malý narodil 😀 )

monca301
23. jún 2008

Aj ja som s Apollom spokojna a aj s manzelom sme tam uz zo 10 rokov.

emjee
24. júl 2008

sofia1 • 1d, 36tt • Dnes o 10:38
kočky prosím poradte mi aké ktorá má výhody a nevýhody,ako ste s nou spokojná?moment.som vo všeob.a ludia v mojom okolí ma nahovár.na apolloo. 😖

mirrinka • 1d • Dnes o 10:44
aj moja dcéra s manželom majú apollo,ja mám union a zatiaľ sme so žiadnou nemali problémy....vlastne,v minulosti boli nejaké a to so všeobecnou 😉 ja by som do všeobecnej nešla už len kvôli tým radom čo si tam vystojíš,ak niečo potrebuješ vypísať,dopísať,doložiť,vrátiť a tak....

sofia1 • 1d, 36tt • Dnes o 10:49
tak na štastie,že to čakanie neni každý den 😉 🙂 ale zaujíma ma preplác.liekov ,operácie,ošetrenie atd.

horallka • 2d • Dnes o 11:03
ja mám všeobecnú, aj moje deti a som spokojná. My po doktoroch moc nechodíme, len na tie nutné prehliadky a keď bola dcéra chorá tak k detskej- ale zlé skúsenosti nemám. Všetko funguje. Podľa mňa je to úplne jedno v ktorej budeš, každá má svoje výhody alebo nevýhody a ničo prepláca a niečo zas nie.

ciatko • Dnes o 11:40
my mame ceal rodina spolocnu zdravotnu poistovnu (byvala vojenska). mama bola na operacii - endoproteza a vdaka tomu, ze ma tuto poistovnu, predbehla poradovnik cakatelov zo vseobecnej a cele do haliera jej to poistovna preplatila, cca 100 000 sk. zoperovali ju do 3 tyzdnom, inac sa caka rok. takze spokojnost 😉

apollo mi zasa preplatilo fixny zubny strojcek (ale to bolo davno), co vseobecna tiez nerobila (mozno uz teraz preplaca, neviem)

sofia1 • 1d, 36tt • Dnes o 11:43
tak teraz mám pekný chaos 😎

peta1510 • 1d • Dnes o 15:15
Ahoj,my mame cela rodina Apollo na zatial neboli ziadne problemy,skor si myslim,ze Vseobecna je taka,s nikiym nema zmluvu,nemocnece sa maju zatvarat...neviem,ani mi nie je sympaticka