Máte skúsenosti s poisťovňou Rapid life?

volodim
26. feb 2014

Kto má s touto poisťovňou skúsenosti ?

zabka88
26. feb 2014

ahoj, ja tam mám poistku, ešte mamina mi ju uzatvárala. Prečo?

linda20111
26. feb 2014

Ja som mala od nich zivotnu poistku, nastastie som zrusila bez problemov, ini ludia sa sudia s touto poistovnou doteraz. Neodporucam!

anjelik33
26. feb 2014

Máme ale len zle peniaze nám dali az kde SME ich dali na sud nikdy viac.

stary_ujco
26. feb 2014

Je to banda podvodnikov, s ktorou sa sudia stovky (ked nie tisice) ludi. Podpisat im cokolvek znamena dostat sa do problemov. Az mas guraz, kopu volnych penazi a studovanie zakonov ako konicek, tak smelo do spoluprace s nimi. Nudit sa rozhodne nebudes...

adkap
26. feb 2014

na tuto poistovnu pozor svokra tam sporila peniaze a ked mali vyplacat povedali ze jedna splatka jej prisla o par dni neskor a evidovali ju ako neuhradenu... takze prislo vyjadrenie ze poistka nebude vyplatena! Ziaden argument pre nich nic neznamenal skratka dovod ako nepustit peniaz!

petruska89
26. feb 2014

určite neodporúčam

hankafabianka
27. feb 2014

Ahoj, mama tam mala ŽP a mala veľký problém dostať sa k peniažkom - až cez právnika a aj tak jej nevyplatili celú nasporenú sumu

plegomazin
27. feb 2014

Takže......mala som v Rapid Life poistku a z dohodnutej sumy 1656,98 Eur mi poslali 834, 65 Eur, započítali mi nedoplatky a administratívne nedoplatky 460, 23 plus 306, 52 Eur......! Najlepšia veta stála na konci listu.....ďakujeme Vám za dôveru a prajeme Vám všetko najlepšie....PREČ OD NICH! Poctivo som im platila, o žiadnych nedoplatkoch neviem 😖

jankaviel
2. mar 2014

Ak chces nejake poistenie, tak rozhodne ziadne investicne alebo kapitalove. To by si iba zbytocne vyhadzovala svoje peniaze. Ak by si vedela o vsetkych poplatkoch, tak by si o ziadnom takomto produkte ani nerozmyslala. Poistenie vyuzi iba na krytie rizik, ale aj s tym potrebujes narabat rozumne, aby si zbytocne nepreplacala. Ak by si chcela vediet nieco viac, tak sa mozme porozpravat cez Skype. Ak chces tak mi mozes poslat tvoj kontakt cez IP.

andu9
26. feb 2015

Tiež som mala u nich poistku, poctivo som platila sumu, čo som mala platiť, nič som s nimi počas celej doby nepodpisovala, nijaké dodatky k zmluve ani nič iné a keď mi mali vyplatiť poistnú sumu, tak mi po vypisovaniu všelijakých žiadostí a niekoľkomesačnému urgovaniu vyplatili polovicu dohodnutej poistnej sumy, posťahovali si skoro 1 000,- eur na rôzne nedoplatky a poplatky, ktoré som vraj mala platiť a nevedela som o nich. Že vraj mesačné poplatky za vedenie účtu 11 eur, keď moja mesačná poistka bola 12 eur, to je jak v Kocúrkove, to ktorý "financmajster" to vymyslel?! A vraj som mala platiť vyššie poistné, lebo oni si prerátali, že moja poistná zmluva bola uzavretá pre nich nevýhodne a mala som platiť viac!!! Tak to kto rátal poistku, ja či oni?!
To nie je poisťovňa, to je ako dávať peniaze úžerníkom!

hanicka45
1. sep 2017

banda podvodnikov

evittam
1. sep 2017

@hanicka45 Ako vsetky podobné inštitúcie.

netkaanetka
21. sep 2017

Neviem, kto ju vlastní ale je to nonsens čo robia! Teraz skrachovali a všetko sa snažia zvaliť na na národnú banku aby ich ľudia nenaháňali, dali im pokoj a oni niekde naše/vaše peniaze si bez hanby užívajú!!!!

evittam
23. sep 2017

@netkaanetka Nonsens je aj to,ze sa este najdu ludia co veria podobným spoločnostiam a ich produktom. Ti ludia si môžu za to sami. Bohuzial.

hanicka45
17. nov 2017

@netkaanetka presne tak aj ja som.o dost prisla

hanicka45
17. nov 2017

Skusenosti s alianz ake mate??