• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poistenie auta do zahraničia

12. augusta 2015 
Ahoj.Chcela by som sa opytat,ci mi nebudete niektora vediet poradit.Na tento rok sme uz neplatili havar.poistku auta.Chceme ist do zahranicia na tyzden.Otazka je:Poistia nam auto aj bez havar.poistky?predsa keby sa nahodou nieco pokazilo po ceste ci tam.Na aky najkratsi cas sa da auto poistit.Dakujem pekne.
28. jún 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poistia :wink: ...my platíme tiež iba zákonnú poistku a keď ideme na dovolenku tak si dávame robiť poistku na obdobie dovolenky...je tam krytie liečeb.nákladov+úrazová+následky a MM si dáva poistiť aj auto že v prípade poruchy ho tam opravia,alebo dovezú do najbližšieho servisu alebo domov+poistenie keby on sposobil škodu na inom vozidle...poisťujeme sa v kooperatíve
28. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bodka,velmi pekne ti dakujem :wink:
29. jún 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den pracujem v oblasti poistovnictva,ano urobia Vám aj takú poistku na dni kt. potrebujete a dokonca ked by sa nieco udialo su v tom zahrnute asistencne sluzby zdarma kde pre vas pridu auto Vam odtiahnu a Vas prevezú :slight_smile: :wink:
6. feb 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vie mi niekto poradit kde je najlepsie poistit si auto na obdobie dovolenky? Potrebujem to cele vybavit dnes. Mame len zakonnu poistku a ideme na tyzden na dovcu tak chceme si na tu dobu zaplatit lepsiu poistku vratane asistencnych sluzieb atd. Dakujem pekne.
12. aug 2015 o 10:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok